18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wespół w zespół

~_Yarko_ • 2022-07-13, 18:27

Teraz podzielą się karą i wyrzutami.

Andrzejas

2022-07-13, 19:40
Raczej nie podzielą się, bo ambulans jechał na sygnale.

kidding199

2022-07-13, 20:36
niby placek, ale gdyby szerzej spojrzeć to jednak trochę bułka z tego wyszla, z azjatyckim farszem

Lee225

2022-07-13, 21:02
Andrzejas napisał/a:

Raczej nie podzielą się, bo ambulans jechał na sygnale.



To ,że jechał na sygnale nie oznacza ,że nie jest to wina ludka jadącego samochodem uprzywilejowanym. Jadąc pojazdem uprzywilejowanym popełniamy wykroczenie które jest warunkowo dozwolone i trzeba zachować podwójną ostrożność. W przypadku gdy pojazd z sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi wjedzie na czerwonym świetle i zderzy się z innym pojazdem jadącym według przepisów ruchu drogowego to winę ponosi osoba kierująca pojazd uprzywilejowany. To samo tyczy się autobusów wyjeżdżających z zatoczki autobusowej w terenie zabudowanym... kierujący autobusem musi zasygnalizować i upewnić się ,że może wykonać taki manewr i nie zagrozi bezpieczeństwu innych uczestników ruchu... my powinniśmy umożliwić wyjazd jednak nie działa to tak jak niektórzy kierowcy autobusów myślą.

Kij wie jak jest w ich dzikim kraju ale masz tutaj od wuja Lee lekcję w razie wypadku.

damian0612

2022-07-13, 21:16
Ja pie**ole taki syf się zrobił, ze to ewidentnie wina Tuska

Toperson1

2022-07-13, 21:23
Dobrze, że pogotowie było akurat na miejscu :lol:

Andrzejas

2022-07-13, 21:41
Lee225 napisał/a:

(...) Kij wie jak jest w ich dzikim kraju ale masz tutaj od wuja Lee lekcję w razie wypadku.



A to dziękuję w takim razie. Niestety żyjemy w kraju nie mniej dzikim, bo logika nakazuje, że po to pojazd uprzywilejowany emituje wyjątkowo głośne i jasne sygnały, aby móc skupić się na ratowaniu czyjegoś życia, a nie uważaniu na skrzyżowaniach. Według mojej logiki kierowca ciężarówki powinien zostać obciążony wszystkimi kosztami, a na koniec postawiony przed sądem z zarzutem usiłowania morderstwa. Co jak co, ale karetka to rzecz święta, bo nigdy nie wiesz, czy nie jedzie właśnie do twoich najbliższych...

Heliar

2022-07-13, 22:00
Andrzejas napisał/a:

A to dziękuję w takim razie. Niestety żyjemy w kraju nie mniej dzikim, bo logika nakazuje, że po to pojazd uprzywilejowany emituje wyjątkowo głośne i jasne sygnały, aby móc skupić się na ratowaniu czyjegoś życia, a nie uważaniu na skrzyżowaniach. Według mojej logiki kierowca ciężarówki powinien zostać obciążony wszystkimi kosztami, a na koniec postawiony przed sądem z zarzutem usiłowania morderstwa. Co jak co, ale karetka to rzecz święta, bo nigdy nie wiesz, czy nie jedzie właśnie do twoich najbliższych...



pie**olisz głupoty i z logiką nie mają one nic wspólnego. Po twoich wywodach wnioskuję, że w samochodzie siedzisz od święta.

Andrzejas

2022-07-13, 22:09
Heliar napisał/a:

pie**olisz głupoty i z logiką nie mają one nic wspólnego. Po twoich wywodach wnioskuję, że w samochodzie siedzisz od święta.



Yyyy... W sumie to siedzę w nim codziennie. I nie tylko samochodem jeżdżę. Jedyne co, to na motocykl nie wsiadam.
Czy byłbyś tak uprzejmy i wypunktował miejsca w których w mojej wypowiedzi brakuje logiki?

darejos

2022-07-14, 02:10
typ ze skutera wystawia łeb z naczepy, szok