18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesołych Świąt

potworkowo • 2012-12-18, 23:45
Z okazji Świąt postanowiłem zamieścić jeszcze jeden rysunek i złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Użytkownikom Sadistica,

masterwow

2012-12-19, 20:51
ja ich nie znam

antek025

2012-12-19, 21:40
Palikot mogłby z jakimś pedałem na kolanach siedzieć :)

KurwaRomantyk

2012-12-19, 21:43
jazzma napisał/a:


Co tu argumentować, jesteś na forum gdzie pedalstwo nie jest tolerowane, jak podobają Ci się chłopcy to pomyliłeś miejsca.
Poza tym jak k***a można być ciotą?!


Nie obchodzi mnie, że na tej stronie większość ludzi to kretyni. Nadal mam nadzieję na jakąś merytoryczną odpowiedź z twojej strony, doczekam się czy nie? Bo zakładam, że nie słyszałeś o czymś takim jak gust, preferencje seksualne, czy choćby zasada nie zaglądania ludziom pod pościel.

jazzma

2012-12-19, 22:02
Tak, sadole nie tolerują pedalstwa i nie podobają im się chłopcy - kretyni, nie wiem jak mam z Tobą rozmawiać, bo coś czuję że masz strasznie zrytą fiutami psychikę.
Jak Ci się nie podoba, nie odpowiada to na ch*j tu siedzisz ? Panuje demokracja, większość wygrywa.
Osoba z podpisem "sen jest dla ciot" broni ciot, no k***a chyba coś Ci się w główce poprzestawiało.
Merytoryczne argumenty są takie, że głównym celem ludzkiej populacji jest rozmnażanie się, a jak chcesz to zrobić pomiędzy osobami o tej samej płci? Mylisz pojęcia, gust czy preferencja seksualna działa na zasadzie : jeden woli duże cycki, inny małe, a nie jeden woli cipę, a drugi fiuty, do ch*ja. To jest patologia jeśli wiesz o co mi chodzi i nie ma to nic związanego z alkoholem. To, że świat idzie do przodu nie zmienia faktu, że ludziom ma odpie**alać, dla mnie to jest choroba, a choroby się leczy albo izoluje.
Nie zaglądanie ludziom pod pościel - ale żeś teraz zasadę spłodził, no brawo. Ja teraz zasadę stawiam - gejzery to nie ludzie, co nie znasz jej ?

KurwaRomantyk

2012-12-19, 22:47
jazzma napisał/a:

Tak, sadole nie tolerują pedalstwa i nie podobają im się chłopcy - kretyni, nie wiem jak mam z Tobą rozmawiać, bo coś czuję że masz strasznie zrytą fiutami psychikę.
Jak Ci się nie podoba, nie odpowiada to na ch*j tu siedzisz ? Panuje demokracja, większość wygrywa.
Osoba z podpisem "sen jest dla ciot" broni ciot, no k***a chyba coś Ci się w główce poprzestawiało.
Merytoryczne argumenty są takie, że głównym celem ludzkiej populacji jest rozmnażanie się, a jak chcesz to zrobić pomiędzy osobami o tej samej płci? Mylisz pojęcia, gust czy preferencja seksualna działa na zasadzie : jeden woli duże cycki, inny małe, a nie jeden woli cipę, a drugi fiuty, do ch*ja. To jest patologia jeśli wiesz o co mi chodzi i nie ma to nic związanego z alkoholem. To, że świat idzie do przodu nie zmienia faktu, że ludziom ma odpie**alać, dla mnie to jest choroba, a choroby się leczy albo izoluje.
Nie zaglądanie ludziom pod pościel - ale żeś teraz zasadę spłodził, no brawo. Ja teraz zasadę stawiam - gejzery to nie ludzie, co nie znasz jej ?


Tak cię to boli, że ktoś może być szczęśliwy w inny sposób niż ty? Bo z tego co zauważyłem większość (włącznie z tobą) kieruje się zasadą "każdy kto jest inny jest be". Homoseksualizm chorobą nie jest - nie wierzysz, sprawdź. Patologią jest napie**alanie po pijaku rodziny, a nie pociąg do osób tej samej orientacji, bo takie pie**olenie jest bez sensu. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że fetyszyzm stóp, bdsm to też patologia i trzeba ich leczyć. Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem osób, których boli styl życia innych ludzi i którzy próbują narzucić innym swoją opinię.
Poza tym dlaczego zakładasz, że jestem gejem? Nigdzie tego nie napisałem. Ja tylko wytykam ludzkie ułomności oraz błędy w logice.
PS. Co do mojego opisu "sen jest dla ciot", miałem tu na myśli mięczaków, c*pki, zwał jak zwał.

jazzma

2012-12-19, 23:27
Homoseksualizm był jeszcze do całkiem niedawna (bodaj '98) uważany za chorobę, niestety wraz z ogłaszaniem się gwiazd (głównie w celu reklamy poprzez skandal) za homogenizowanych coraz więcej osób zaczęło się z tym ujawniać, a teraz zaczyna się to robić takie mainstream'owe, uwierz że pośród znajomych masz na bank jakiegoś pedryla, lub less, krypto bo krypto, jeszcze na szczęście boją się tak głośno o tym mówić, ale i tak jest to bardziej widoczne niż choćby kilka lat temu.
Patologia - eh, napisałem wyraźnie, że nie chodzi mi o patologię związaną z alkoholem, a co za tym idzie napie**alaniem rodziny ( to jest patologia społeczna, a odmian patologii jest na prawdę sporo - polecam doedukować się). Patologia jako zmiana, coś nienormalnego, bo bądź co bądź to jest poj***ne.
Fetyszyzm stóp, bdsm to też popie**olone, ale można jakoś w miarę to wytłumaczyć, ma to pewne podstawy w psychice ludzkiej. Ból jest poniekąd przyjemny, można czerpać z niego satysfakcję, z resztą nawet nazwa tegoż portalu mówi o tym. Sam lubię ból, acz nie na tle seksualnym.
Cytat:

Ja tylko wytykam ludzkie ułomności oraz błędy w logice.


Nie rozumiem, ułomnością czy błędem w logice jest myślenie że homoseksualizm jest czymś nienormalnym ? No k***a nie oszukujmy się, jest czymś nienormalnym.

A teraz druga sprawa, widzę że ciężki z Ciebie adwersarz ponieważ odpowiadasz tylko na te wygodne dla Ciebie pytania i stwierdzenia.
Więc powracam do tego, ze głównym celem ludzkości jest rozmnażanie, jak i z resztą celem każdego organizmu żywego na planecie zwanej Ziemią!

KurwaRomantyk

2012-12-19, 23:41
jazzma napisał/a:

Homoseksualizm był jeszcze do całkiem niedawna (bodaj '98) uważany za chorobę, niestety wraz z ogłaszaniem się gwiazd (głównie w celu reklamy poprzez skandal) za homogenizowanych coraz więcej osób zaczęło się z tym ujawniać, a teraz zaczyna się to robić takie mainstream'owe, uwierz że pośród znajomych masz na bank jakiegoś pedryla, lub less, krypto bo krypto, jeszcze na szczęście boją się tak głośno o tym mówić, ale i tak jest to bardziej widoczne niż choćby kilka lat temu.
Patologia - eh, napisałem wyraźnie, że nie chodzi mi o patologię związaną z alkoholem, a co za tym idzie napie**alaniem rodziny ( to jest patologia społeczna, a odmian patologii jest na prawdę sporo - polecam doedukować się). Patologia jako zmiana, coś nienormalnego, bo bądź co bądź to jest poj***ne.
Fetyszyzm stóp, bdsm to też popie**olone, ale można jakoś w miarę to wytłumaczyć, ma to pewne podstawy w psychice ludzkiej. Ból jest poniekąd przyjemny, można czerpać z niego satysfakcję, z resztą nawet nazwa tegoż portalu mówi o tym. Sam lubię ból, acz nie na tle seksualnym.

Nie rozumiem, ułomnością czy błędem w logice jest myślenie że homoseksualizm jest czymś nienormalnym ? No k***a nie oszukujmy się, jest czymś nienormalnym.

A teraz druga sprawa, widzę że ciężki z Ciebie adwersarz ponieważ odpowiadasz tylko na te wygodne dla Ciebie pytania i stwierdzenia.
Więc powracam do tego, ze głównym celem ludzkości jest rozmnażanie, jak i z resztą celem każdego organizmu żywego na planecie zwanej Ziemią!


Nie chodzi o to, że błędem w logice jest myślenie iż homoseksualizm jest nienormalny (bo większość ustala znaczenie słowa normalność, więc mniejszości są de facto nienormalne). Chodzi o uznawanie tego za coś złego. Wybacz, ale mnie nie obchodzi, czy moi znajomi są homo/hetero czy biseksualni. Twierdzisz, że bdsm można wytłumaczyć? Jasne, że tak. Tak samo homoseksualizm - u mężczyzn punkt G znajduje się w prostacie, dzięki czemu stymulacje analne sprawiają wiele frajdy. Ale mniejsza z tym, kto co lubi. Niech każdy żyje własnym życiem i nie wpie**ala się w czyjeś - jeśli ta osoba nie robi krzywdy innym, bo co ci to przeszkadza? Takie jawne obnoszenie się ze swoją homofobią zakrawa o kryptohomoseksualizm. A co do patologii seksualnych - jak pewnie wiesz, nie ma jakiejś jedynej słusznej reguły. Regulują je obyczaje kulturowe, które cały czas się zmieniają i to co kiedyś było patologią, dzisiaj już nią nie jest.