18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesoły Kostek

darksun • 2011-11-11, 18:20
i kapitan bomba

osoby które mają zamiar wystawić
debilny albo durny komentarz proszone
są o wy*ierdalanie. Dziękuję.

xianoss

2011-11-12, 13:56
osoby które wystawiają
debilne albo durne filmiki proszone
są o wy*ierdalanie. Dziękuję.

Da...........ki

2011-11-12, 14:23
apeluje o zbiorczy na gimbohumor w sucharach

Janusz~

2011-11-12, 14:46
Autor, Ty ch*ju :krejzi:

Earth

2011-11-12, 14:54
Ale k***a syf, no komixxy zaczynają się tu robić

Adder

2011-11-12, 15:31
zastanawia mnie jakim cudem darksun nie dostał jeszcze ostrzeżenia..

Janusz~

2011-11-12, 17:05
Cytat:



moderatorzy olewają jego tematy :D

darksun

2011-11-12, 18:01
Nikczemny Płód napisał/a:

W sumie to sprecyzowane nie do końca są twoje wymagania. Nie napisałeś czy przed wstawieniem komentarza mam wypie**alać czy też po.



kolejny przykład idioty który nie umie czytać ze zrozumieniem... I jeszcze idiota dostaje za to piwa .... ŻAL.
"...które mają zamiar wystawić ..." czyli k***a przed napisaniem komentarza kretynie.

Da...........ki

2011-11-12, 19:25
@up
gimnazjum rage unleashed :trollencjusz:


Nikczemny_Płód

2011-11-13, 00:04
darksun napisał/a:



kolejny przykład idioty który nie umie czytać ze zrozumieniem... I jeszcze idiota dostaje za to piwa .... ŻAL.
"...które mają zamiar wystawić ..." czyli k***a przed napisaniem komentarza kretynie.



No widzisz nie zupelnie, dalej nie ma sprecyzowania;

Osoby które chcą/mają zamiar (co zrobić?) - wystawić durny komentarz proszone są (o co?) - o wypie**alanie (kiedy?) - nie podano.

Zostawiłeś nam wolny wybór, czy chcemy wypie**olic i nie pisać czy tez napisac i wypie**olić.

macu66

2011-11-13, 01:04
ja też, tylko może ja sobie pójdę sobie.

darksun

2011-11-13, 10:11
Nikczemny Płód napisał/a:



No widzisz nie zupelnie, dalej nie ma sprecyzowania;

Osoby które chcą/mają zamiar (co zrobić?) - wystawić durny komentarz proszone są (o co?) - o wypie**alanie (kiedy?) - nie podano.

Zostawiłeś nam wolny wybór, czy chcemy wypie**olic i nie pisać czy tez napisac i wypie**olić.




jesteś głupi czy pie**olnięty ?
"mają zamiar" - czas przyszły - używamy go, mówiąc o stanie, który nastąpi, lub czynności, która dopiero zostanie wykonana. Tak czy nie ?

czyli ze masz sobie pójść przed wystawieniem komentarza, czyli ze masz go nie pisać. Wypie**alanie zanim wystawisz komentarz.

dalej nie wiesz?

Nikczemny_Płód

2011-11-13, 10:47
Nie umiejscowiłeś dokładnie w czasie wypie**olenia i tyle. Zapytaj sie swojej polonistki jak chcesz.

Następnym razem napisz, "Prosze o uprzednie wypie**olenie" i będzie po kłopocie :spoko: