18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesołe życie singielki

głest • 2018-02-19, 14:36
Kontynuacja cyklu Sadistic uczy i bawi - dziś dla najmłodszych i niedoświadczonych sadoli kurs dopieszczania Equus caballus, czyli koni domowych oraz prokreacji zastępczej tychże.

Historia na kanwie bogatych doświadczeń pani dr Sary Garr z Uniwersytetu Stanowego Iowa (kolebki amerykańskich rednecków), która pospolitą urodę powetowała sobie nieprzeciętnymi umiejętnościami manualnymi :megalol:

Materiał wykopany z przepastnych czeluści YT, jako że trąci szczurem a nie tylko myszką - istnieje ryzyko, że zasłużeni stażem klubowicze :karate: zjebią mnie jak nic

Tak czy inaczej - wart przypomnienia :szczerbaty:


ponuryzniwiarz

2018-02-20, 17:54
Dobrze że ten koniu nie ma problemów z przedwczesnym wytryskiem bo na etapie mycia pały byłby koniec walenia konia temu koniu.

poligon6

2018-02-20, 18:42
Na sadisticu jest jak na razie tylko jeden film o fachowym pobieraniu końskiego nasienia "Hodowca koni", którego jak zwykle nie mozna znaleźć po tagach!!! Angel jak tagujesz!!!

mengele

2018-02-20, 22:00
A gdzie przycisk celem postawienia piwa tej pani doktor w sposób bezpośredni? Zasłużyła!

niemamskarpet.

2018-02-20, 22:02
Jackass przynajmniej to wypijali na koniec a tu nic sie nie dzieje

Argeusz

2018-02-20, 22:06
Ale faktycznie, boner był.

xihu1

2018-02-20, 23:01
Dlaczego ja to k***a oglądam???

ho...........zo

2018-02-20, 23:17
Moim siusiaczkiem też mogłaby się zająć. Ma paskudny ryj, ale ciałko super.

LordFlorex

2018-02-20, 23:33
Ale dlaczego ten koń nie mógł zwyczajnie r*chać tej klaczy?

Polacco Sivusco

2018-02-20, 23:43
to ona wali konia?

to jest strasznie perfidne - pokazać ogierowi fajną klaczkę i jak jest już napalony podstawić koniopodobną plandekę do wydymania. te rednecki to straszne zboki

Dr.Greenthumb

2018-02-21, 00:33
@upup @up

Agresywnie się zachowywał i nie miał doświadczenia w posuwaniu.
Prawdopodobnie chodzi o to żeby zwiększyć szanse na zapłodnienie, inaczej nie badano by nasienia tylko po prostu dali by kuniom kopulować, a tak to cyk fuch i zrobione.
Tak mi się wydaje :p expertem nie jestem.

Wiewór

2018-02-21, 11:23
Chciałbym zobaczyć jej umowę o pracę i instrukcję BHP.
Zawód nu umowie: profesjonalny koniobijca.
Instrukcja BHP walenia konia koniowi :D

Nie rozumiem dlaczego nie mogą tego zrobić po bożemu? Chyba, że chcą zaoszczędzić czas bo pani klacz udaje damę i najpierw bawią się w chodzenie :-D

gregor40

2018-02-21, 12:44
Abraxus napisał/a:


Nie rozumiem dlaczego nie mogą tego zrobić po bożemu? Chyba, że chcą zaoszczędzić czas bo pani klacz udaje damę i najpierw bawią się w chodzenie :-D



W tym przypadku za pewne są to zwierzęta rasowe, o gigantycznej wartości hodowlanej. Takiej idącej w miliony złotych. U takich zwierząt nie dopuszcza się do kopulacji bo mogło by to być po prostu niebezpiecznie - mogły by się po prostu uszkodzić. Jeśli np ogier uszkodziłby sobie prącie to strata dla hodowcy byłaby gigantyczna - ze względu na cenę materiału genertycznego (spermy) takiego ogiera.

Dalej - spermę oczywiście można przechowywać i transportować - więc bardzo czesto ogierowi podstawia się inną klacz w rui, pobiera się spermę i wysyła innemu hodowcy.

I w końcu - spermę bada się pod kątem jej jakości i sterylności przed podaniem by nie zmarnować owulacji klaczy.

Tą metodę powszechnie stosuje się w Polsce w przypadku hodowli krów. Zamiast wozić byka i bawić się w zapasy zamawia się inseminatora. Dodatkowe korzyści - nasienie może być sprowadzane z daleka - cała Europa, Kanada itp. Nasienie może być seksowane więc możemy mieć pewną kontrolę, czy narodzi się byczek czy krówka. Koszt to ok 200 zł.

Wiewór

2018-02-21, 13:00
@up hej! dzięki za obszerne wyjaśnienie ale się zgrywałem :-D

Heathen

2018-02-21, 17:43
Na koniec koń pierdzi jak moja stara po sexie heheh