18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesoła atrakcja

T3RMINATOR • 2021-05-17, 15:37
O mało co a jeździłaby na wózku ale na pewno bezbolesne to nie było.



Opis z ruskiego.
W wesołym miasteczku Yubileiny w Kramatorsku wydarzył się wypadek. Z powodu zaniedbania operatora jedna z turystek na atrakcji „Igła”, której wysokość wynosi 30 metrów, prawie straciła nogi i doznała poważnych siniaków. Poinformował o tym kanał telegramu „Kramatorsk 24”.

„8 maja o godzinie 19:00 w parku Yubileiny doszło do wypadku z powodu zaniedbania operatora, który pracuje już drugi dzień. Zapomniał zdjąć metalowe stopnie pod atrakcją. Po tym precedensie kontynuowano roll people - głosi wiadomość. Jak wyjaśniła administracja „Yubileiny”, incydent miał miejsce w atrakcji należącej do prywatnego przedsiębiorcy, który wynajmuje miejsce w parku. Jednocześnie zauważyli, że wymagania bezpieczeństwa są takie same zarówno dla atrakcji komunalnych, jak i prywatnych. W szczególności w przypadku jakiejkolwiek awarii atrakcję należy natychmiast przerwać.

„Po przeprowadzeniu przez policję śledztwa nie żądano zaprzestania tego przyciągania. Rodzice ofiary nie zgłosili żadnych roszczeń prywatnemu przedsiębiorcy” - dodała administracja parku.

głowakozua

2021-05-17, 15:47
Roller Coaster Tycoon Edycja Rosyjska :D .

Diomedes

2021-05-17, 16:43
głowakozua napisał/a:

Roller Coaster Tycoon Edycja Rosyjska .



Chyba ukraińska, bo Kramatorsk to Ukraina a nie Rosja.


PanKukuruźnik82

2021-05-17, 16:52
Dzięki mordo @T3RMINATOR za opis do filmu. Lubię czytać opisy zdarzeń, i konsekwencji ich następstw . Łap piwo !

głowakozua

2021-05-17, 17:22
Diomedes napisał/a:

Chyba ukraińska, bo Kramatorsk to Ukraina a nie Rosja.



Dobra, mój błąd, ale koniec końców...to jeden ch*j xD.

T3RMINATOR

2021-05-17, 17:39
Diomedes napisał/a:

Chyba ukraińska, bo Kramatorsk to Ukraina a nie Rosja.



A już myślałem że chodziło o opis z ruskiego. Potocznie tak napisałem bo języki dosyć podobne.

Bonifacy69

2021-05-17, 18:39
Nogi za długie miała, chciał skrócić...

AdamBrown

2021-05-17, 19:35
„Po przeprowadzeniu przez policję śledztwa nie żądano zaprzestania tego przyciągania.

Chyba w google przetłumaczyli "Atrakcja" na "Przyciąganie" i brzmi kosmicznie.

luxpiotr

2021-05-17, 22:06
"Rodzice ofiary nie zgłosili żadnych roszczeń prywatnemu przedsiębiorcy" jacy wspaniałomyślni rodzice, jeszcze piwko powinni postawić operatorowi co by go nie suszyło w pracy.

Tuco

2021-05-18, 01:55
Kolejny przykład powodu, dla którego unikam takich atrakcji. Już wolę te j***ne autka na prąd z kija, watę cukrową, ewentualnie wiatrówkę.

macioshow

2021-05-18, 15:01
Serio k***a z powodu operatora? To co operator ma możliwość spowodować że maszyna znajduje się w stanie niebezpiecznym dla klienta? No to zajebiste te ruskie maszyny. :D

RogiPierogi

2021-05-18, 16:38
luxpiotr napisał/a:

Rodzice ofiary nie zgłosili żadnych roszczeń prywatnemu przedsiębiorcy” - dodała administracja parku.



To samo pomyślałem. Idiota z obsługi dopuścił się rażącego zaniedbania, a starzy na to - meh, spoko luz, prawie uj***ło naszej córce nogi, ale co tam!

Polacco Sivusco

2021-05-18, 22:07
Kto chodzi do wesołego miasteczka w KREMATORSKU !?!?!?!?

St...........sz

2021-05-18, 22:48
Tuco napisał/a:

Kolejny przykład powodu, dla którego unikam takich atrakcji. Już wolę te j***ne autka na prąd z kija, watę cukrową, ewentualnie wiatrówkę.



Ja unikam takich atrakcji w krajach 3go świata. Czyli cała Afryka, Azja (poza Japonią i Koreą) i wszystko co na wschód i południe od nas

:-)