18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Weselny orszak

~Nei • 2018-09-20, 12:22
Jak się bawić to się bawić.

panar3

2018-09-20, 19:13
Błagam, dobry Boże, niech to gówno się przestanie rozmnażać i wyzdycha rychło. I takie ścierwo w mojej Polsce bytuje i ma się dobrze... Ech.

edek.bajzel

2018-09-20, 19:51
król bije królową

Syn_Milionera
często walisz konia w swoim passacie, marząc
trollu

bercik05

2018-09-20, 19:53
Robić Rollsa z 300C to też trza mieć w deklu nasrane.

AN...........or

2018-09-20, 20:22
bercik05 napisał/a:

Robić Rollsa z 300C to też trza mieć w deklu nasrane.



Hahaha tak, też mi coś ten "rols" na trefnego wygląda

htp

2018-09-20, 20:34
HAL9000/2 napisał/a:

czeczeńska dzicz w czystej postaci


Jaka dzicz? Przyjęliśmy ich kilkadziesiąt tysięcy.

bodzio667

2018-09-20, 22:24
Brakuje jakiegoś odłamkowego.

Dupaapud

2018-09-20, 22:38
Wszystkie te fury jakieś podejrzane, bo ani rols to rols, ani czarny to ch*jwico (troche jak subaru, tylne lampy od mercedesa), ten srebrny to tysz nie wiadomo czy kia czy hundaj

Pewnie poszło o to, kto ma za rolsem wjechać i zająć najlepsze miejsce. Zakładam, że srebrnym jechała rodzina pana młodego, a czarny panny młodej...

hashu17

2018-09-20, 23:47
HAL9000/2 napisał/a:

czeczeńska dzicz w czystej postaci


dokladnie ... to jeden z najbardziej sp***olonych narodowości jakie istnieją...

Adae

2018-09-21, 01:43
Syn_Milionera napisał/a:

Typ bał się uderzyć w Rollsa więc frustracje przelał na równie biednego kolegę. Oh jak ja to znam. Jadę sobie swoją Panamerą Turbo i widzę ten wzrok Januszy co to za gówniarz siedzi w takiej furze, ale bym mu zaj***ł, ale po chwili przychodzi do nich myśl "a może jego stary jest z mafii". Nie jest.



Co ty pie**olisz jak potluczony. Przeciez ponoc jestes z Polski?

W Polsce sfrustrowany Janusz by ci ta wyimaginowana panamere zlapal na stopa, a jakbys zasapal to by ci naj***l i pozniej sie chwalil kolegom.

Jedynie dziki i byki moga bez stresu jezdzic dobrymi autami w Polsce. Ogladaj mniej pitbulla, Polscy gangsterzy to koksy ktore rozpie**alaja czaszki z liscia, a nie ciotowate p*zdy jak na zachodzie.

~DMT

2018-09-21, 07:28
skywalker75 napisał/a:

@MaszAyahuaskę
to mówisz, że tandetna muza i teledyski kształtują twój światopogląd ? ;)





Pamiętaj chłopczyku, że przez ładnych kilka lat stałem po tej drugiej stronie.. 8-)

Dupaapud

2018-09-21, 10:12
Adae napisał/a:



Co ty pie**olisz jak potluczony. Przeciez ponoc jestes z Polski?

W Polsce sfrustrowany Janusz by ci ta wyimaginowana panamere zlapal na stopa, a jakbys zasapal to by ci naj***l i pozniej sie chwalil kolegom.

Jedynie dziki i byki moga bez stresu jezdzic dobrymi autami w Polsce. Ogladaj mniej pitbulla, Polscy gangsterzy to koksy ktore rozpie**alaja czaszki z liscia, a nie ciotowate p*zdy jak na zachodzie.



Klasyczne podejście z wioski. Gangsterów w Polsce już od dawna nie ma. A auta po 400-500 tysięcy to nic dziwnego na Polskich ulicach. Sam mam sportową (nową k***a) gablotę bez dachu i dziki i byki z przykrymi minami zostają w tyle w swoich obsranych BMW. Sram na takich kabotynów co se obcisłą koszulę założą i myślą, że ktoś się jeszcze boi napompowanych mięśni tępych cielaków.

Ty masz podejście dokładnie takie samo jak te ruski z czeczeni. Łada turbo to już gablota. Żenada...

Pawlogen

2018-09-21, 20:01
j***ne bydło (wiem k***a powtarzam się)

HackerAGD

2018-09-22, 09:23
Tam u nich jest jakaś taka tradycja że im bliżej jedziesz pary młodej tym większy prestiż, dlatego jest tak dużo filmików z tamtych rejonów jak się napie**alają albo jeden w drugiego wjeżdża na orszaku weselnym. Debile i tyle w temacie.

bluzgator876

2018-09-22, 19:40
HAL9000/2 napisał/a:

czeczeńska dzicz w czystej postaci



odezwała sie paniena z p*zda miedzy nogam, jakze powszechne w dzisiejszych czasach przyjdzie taki czeczeniec i Ci w ryj napluje a Ty bedziesz sobie mówił ze on dzicz ale tylko w domu jak nie słyszy, ot cała prawda i p*zdolotach ktorych laski zdradzaja,

hashu17 napisał/a:


dokladnie ... to jeden z najbardziej sp***olonych narodowości jakie istnieją...



ktorej takie cioty jak wy sie boja wjezdaja na twoja dzielnie i rzadza takimi panienami jak Ty

Dupaapud napisał/a:



Klasyczne podejście z wioski. Gangsterów w Polsce już od dawna nie ma. A auta po 400-500 tysięcy to nic dziwnego na Polskich ulicach. Sam mam sportową (nową k***a) gablotę bez dachu i dziki i byki z przykrymi minami zostają w tyle w swoich obsranych BMW. Sram na takich kabotynów co se obcisłą koszulę założą i myślą, że ktoś się jeszcze boi napompowanych mięśni tępych cielaków.

Ty masz podejście dokładnie takie samo jak te ruski z czeczeni. Łada turbo to już gablota. Żenada...



cioteussz mozesz sobie domku pogadac, tacy jak ty swiat przez okno ogladaja, panieno idz sie wypłacz mamusi

panar3 napisał/a:

Błagam, dobry Boże, niech to gówno się przestanie rozmnażać i wyzdycha rychło. I takie ścierwo w mojej Polsce bytuje i ma się dobrze... Ech.



rozumiem ze sie boisz takich wiec modlisz sie zeby juz ich nie było, typowa ciota , ja tam bym sie z gostkami zakolegował, zdominowali by Ci dupe az by huczało, k***a naprawde społeczentwo p*zdowate wychowuje nie swoje dzieci, idz sie popłacz do mamusi

MaszAyahuaskę napisał/a:



Jedna i ta sama dzicz...



:idzwch*j:

ZaPIEKŁO?

:trollencjusz:



daj sie zarznac katolu, ceche zenskie wykazujesz siedz w domu i z niego nie wychodz bo sie jescze skaleczysz albo kolank zedrzesz