18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wepchnął się

torro • 2012-10-04, 04:48
A ja i tak wjadę przed ciebie...

~tip.top

2012-10-04, 08:34
Ładnie się wkomponował :D

Mr.Drwalu

2012-10-04, 10:44
Co on myślał, że puzzle układa takim wpie**alaniem się na chama :-?

Kupa_w_majtkach

2012-10-04, 15:17
Wepchnął? Chyba specjalnie tak napisałeś... a jak nie to proponuje podejrzeć słownik ort.

Pi3tro

2012-10-04, 15:33
Baby, Don't hurt me, Don't hurt me, no more.

torro

2012-10-04, 17:38
Dudeczek napisał/a:

Wepchnął? Chyba specjalnie tak napisałeś... a jak nie to proponuje podejrzeć słownik ort.



A co, napisałeś jakiś nowy słownik z nowymi zasadami? Jak nie, to sam lepiej zajrzyj do tych istniejących, przyda ci się...

jacekmatys

2012-10-04, 19:49
nie zła nuta leci w tle hehe

Kupa_w_majtkach

2012-10-04, 20:18
@UP,
Sory, mój błąd. Tak też można mówić, a mi się poj***ło, że powinno być "wepchał" (Chociaż i tak "wepchał się" było by lepiej..)

torro

2012-10-04, 20:46
Dudeczek napisał/a:

@UP,
Sory, mój błąd. Tak też można mówić, a mi się poj***ło, że powinno być "wepchał" (Chociaż i tak "wepchał się" było by lepiej..)



Z pewnością lepiej by nie było. "Wepchać" nie jest błędem, ale brzmi dużo gorzej i bardziej kolokwialnie niż "wepchnąć".
P.S.
Za to wyrażenie "mi się" brzmi już zdecydowanie fatalnie,bo choć nie jest to początek zdania, gdzie jakże popularne ostatnimi laty wyrażenie typu "Mi się podobało"(zwłaszcza w recenzjach na Filmwebie), brzmi już całkiem masakrycznie, umieszczenie go przed orzeczeniem powoduje zaakcentowanie go, więc powinno być "a mnie się poj***ło". Inaczej jest w przypadku "poj***ło mi się", gdzie "mi" jest zastosowane jak najbardziej poprawnie.

Miecz

2012-10-04, 21:39
Włączył kierunkowskaz więc czemu się przypie**alacie?!

torro

2012-10-04, 21:53
Miecz napisał/a:

Włączył kierunkowskaz więc czemu się przypie**alacie?!


No nie?
Kiedyś mnie o mało tir nie staranował w Warszawie,bo postanowił zmienić pas na ten, którym ja jechałem, a byłem już na równi z nim. Odbiłem na chodnik,co jak się później okazało,kosztowało mnie nową oponę,bo krawężnik był wysoki,a jak gnoja dogoniłem na światłach to kierowca stwierdził to samo ze zdziwieniem: "przecież włączyłem kierunkowskaz!" I poszedł na tył, sprawdzać czy mu działają...

burzuazja

2012-10-04, 23:37
@torro, w jednym miejscu nie dałeś spacji po przecinku :<

torro

2012-10-05, 05:18
burzuazja napisał/a:

@torro, w jednym miejscu nie dałeś spacji po przecinku :<


O, bardzo przepraszam

Kupa_w_majtkach

2012-10-05, 22:22
torro napisał/a:



Z pewnością lepiej by nie było. "Wepchać" nie jest błędem, ale brzmi dużo gorzej i bardziej kolokwialnie niż "wepchnąć".
P.S.
Za to wyrażenie "mi się" brzmi już zdecydowanie fatalnie,bo choć nie jest to początek zdania, gdzie jakże popularne ostatnimi laty wyrażenie typu "Mi się podobało"(zwłaszcza w recenzjach na Filmwebie), brzmi już całkiem masakrycznie, umieszczenie go przed orzeczeniem powoduje zaakcentowanie go, więc powinno być "a mnie się poj***ło". Inaczej jest w przypadku "poj***ło mi się", gdzie "mi" jest zastosowane jak najbardziej poprawnie.



Dziękuję, panie Miodek :roll:

Nie mówię, że piszę bezbłędnie. Błędnie uważałem, że "wepchnął" jest niepoprawne to palnąłem głupotę.- simple as that.