18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wenecja nie utonie ?

mygyry • 2017-08-25, 16:46
Każdy kto wpadnie na plac świętego Marka krzycząc "Allahu Akbar" musi liczyć się z tym, że zostanie zastrzelony - zapowiedział burmistrz Wenecji. Luigi Brugnaro chce w ten sposób zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo. Z terrorystami się nie negocjuje.
Musimy zrobić wszystko, by zwiększyć bezpieczeństwo, jeśli chodzi o terroryzm. Kilka miesięcy temu zatrzymaliśmy cztery osoby, które planowały wysadzić most Rialto
- powiedział burmistrz Wenecji.

Powiedzieli, że chcieli spotkać się z Allahem, więc wyślemy ich prosto do Allaha, bez konieczności zrzucania ich z mostu, po prostu ich zastrzelimy
- zaznaczył Brugnaro.

Oczywiście, natychmiast pojawili się wszelkiej maści "obrońcy praw zwierząt" z głupimi pomysłami. Burmistrz Florencji Dario Nardella podczas spotkania włoskich polityków zaczął krzyczeć "Allahu Akbar". "Żart" Nardellego został uchwycony przez kamery i spotkał się z krytyką opinii publicznej. Zachowanie polityka uznano za kpinę z ofiar zamachów terrorystycznych.

Burmistrz Florencji opublikował w mediach społecznościowych przeprosiny. Na Facebooku napisał, że nie chciał nikogo obrazić, lecz pokazać dystans do pomysłu Brugnaro.

TB303

2017-08-25, 16:49
Masz piwo za:
Cytat:

Oczywiście, natychmiast pojawili się wszelkiej maści "obrońcy praw zwierząt"


:amused:

mygyry

2017-08-25, 17:01
@up musiałem edytować ewidentny błąd w oryginalnym tekście :D

~Velture

2017-08-25, 17:17
Wenecja śmierdzi.
Kto był ten wie. Jebie tam jak z szamba. Woda wygląda jak ścieki i pachnie tak samo.

saves

2017-08-25, 17:57
Wyobraziłem sobie jakiegoś Ahmeda, który wysadza się w gondoli...

pi...........ja

2017-08-25, 18:01
Velture napisał/a:

Wenecja śmierdzi.
Kto był ten wie. Jebie tam jak z szamba. Woda wygląda jak ścieki i pachnie tak samo.

Uf nie jestem sam. Do tego jeszcze tabuny zakochanych blokujące każdy mostek i jeszcze większe tabuny azjatyckich turystów. Największy nadmuchiwany wciąż bubel turystyki. Poza tym to tonie. Parę milimetrów rocznie.

krasnal_hałabała

2017-08-25, 20:22
Bluźnicie! Wenecja jest zajebista, co z tego że z wody śmierdzi? a u was nie ma rzeki tam gdzie mieszkacie? delikaciki się znalazły, jak woda ma nie śmierdzieć skoro ryby do niej srają? nie chcesz to nie pij.

AN...........or

2017-08-25, 22:36
ch*ja zrobi, a nie zastrzeli ich ktokolwiek, mogą co najwyżej wziąć przykład z kapitana Szwecji i dupy im nadstawić

Dzisiaj

2017-08-25, 23:06
UWAGA : na tripadwajzor oszukujo - 99% recenzji jest kupiona. W wenecji OSZUKUJO na wydawaniu reszty.

Thesherk

2017-08-25, 23:08
@Krasnal_hapałapała
Gdzie ty mieszkasz, że pobliska rzeka wali szambem?

Miacholl

2017-08-25, 23:43
@saves A ja wyobraziłem sobie jak rozjeżdża ludzi gondolą :P

Kickbokser

2017-08-26, 22:19
Jak zwykle jakiś postępowy beton umysłowy musiał otworzyć usta i pokazać poziom niedoj***nia umysłowego całego tego towarzystwa wzajemnej zabawy siusiakami...

elemel

2017-08-27, 20:35
Dużo zdrowia panie Brugnaro.