18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wejściówki na koncert Rydzyka

Igorek95 • 2018-09-28, 13:30
Także tego, bilety do kupienia w empiku :lol:

garota

2018-09-28, 13:34
Nie no k***a monopol na wiarę ma gościu. Co jak co ale można mu przyznać że jako biznesmen sprawuje się zajebiście. Wyobraźcie sobie jaki chajs zarobi bank który wygra przetarg na terminale płatnicze dla rydza.

@Rebeliant_ZPF

obrońco sadola to już któryś post dzisiaj jak ci coś nie pasuje. Weź wyjmij gacie z rowka albo po prostu wyluzuj. Dobre info to jest.

Igorek95

2018-09-28, 13:35
@Rebeliant_ZPF ale o ch*j ci chodzi gościu? Wyskoczyło na fb, wszedłem na stronę kwejk.pl, uznałem za absurdalne i wrzuciłem na stronę.

Igorek95

2018-09-28, 13:39
@Rebeliant_ZPF nawet nie dołączam do dyskusji z ewidentnie poj***nym łbem :D Za dużo w życiu poza kompem nie uczestniczysz chyba, skoro jestem dla ciebie dzieckiem starcze :ks_homer:

poligon6

2018-09-28, 14:03
Jaka tam masza! Ten oszołom zrobił sobie turnee z odczytami i pie**oli swoje farmazony, az e przy okazji obdziela jakims waflem to podwójny zysk bo jeszcze z taca obleci.

Swoja droga niezłej piany na pysku dostało lokalne lewactwo i inne postepuchy, które w imie wolnosci słowa chciały zabronic tego cyrku.

To jest raczej doskonały przykład hipokryzji jednych i drugich zjebów. Cos jak z Klerem Smarzowskiego na który sie dziś wybieram. Wyborcza drze ryja ze gdzies w ostrołęce zakazali emisji, a sama nawoływała do zakazania Cejrowskiemu stand up-ów gdzie nawet nie poruszał politycznych tematów.

Tak wiec ch*j w głupi ryj jednym i drugim! HOUGH!

Sa...........hi

2018-09-28, 14:15
Zapowiada się pyszna gównoburza. :amused:

Wiewór

2018-09-28, 14:18
Z jednej strony go nienawidzę bo jest wcielonym antychrystem ale z drugiej imponuje mi jakim jest biznesmenem.
Nie produkuje nic poza ściemą-obietnicą życia po śmierci. Doi wszystkich bez krzty litości. Dorobił się wpływów w partiach. Rządy przychodzą i odchodzą a Rydzyk jest.
Ma za sobą setki tysięcy fanatycznych bojowników gotowych podpalić świat na jego jedne skinienie.
Inna firma musiała by zapie**alać dzień i noc, żeby wymyślić coś do sprzedania, żeby zarobić tyle co on.
On sprzedaje bilety, żeby ludzie mogli go zobaczyć. Geniusz k***a.
Z ręką na sercu gdybym mógł zacząć życie od zera został bym księdzem. Co prawda jestem hetero i nie interesuje mnie dupcenie dzieci ale to chyba nie jest jakaś przeszkoda. Przecież chyba tego nie sprawdzają, że trzeba zerżnąć ministranta na testach do seminarium? Pewnie wystarczy deklaracja.
Parę lat seminarium. Podejrzewam, że najlepsze studia ever. Łażenie po burdelach i picie gorzały. Nawet by mi nie przeszkadzało, że koledzy z roku same pedały. Jestem liberalny. Jedynie trzeba by było pamiętać na imprezach zaliczać zgona z dupą przy ścianie albo korkiem w otworze. Tak profilaktycznie, żeby rano na kaca dupa nie bolała.
A później dostajesz plebanię i stado baranów bożych do dojenia. Baran boży najlepszy. Inne trzódki to trzeba doić i sprzedawać ser i mleko dla kasy a baran boży daje od razu gotówkę. I to bez podatku.
Twoja dupa udaje gosposie. Dzieci mówią do Ciebie wujku. I ch*j.
"Z pracy" to dwa razy dziennie zrobić mszę, pogrozić piekłem, rozdać ciastka. Pośmiać się w konfesjonale jak stare baby mówią, że zgrzeszyły bo zmówiły wczoraj zdrowaśkę tylko 200 razy a nie 400. I tak myśleć - ty stara k***o zapijaczona. Nikt na ciebie nie bezie czekał bo nie ma żadnego boga.
Mieć bekę jak dzieci spowiadają się z onanizowania a jakaś młoda sztuka opowie z wypiekami na twarzy jak zrobiła komuś po pijoku loda a drugi ją wyr*chał w c*pkę na dyskotece w OSP.
Haj lajf kurła.

kr...........81

2018-09-28, 14:27
to taka p*zda dla naiwnych polaczków pchaja a w zamian nic nie dostają

Sa...........hi

2018-09-28, 14:27
Abraxus
Dzisiaj doszedłem do podobnych wniosków kiedy natrafiłem na bolodupującą recenzję "Kleru".

charakternik

2018-09-28, 14:46
Abraxus napisał/a:

Z jednej strony go nienawidzę bo jest wcielonym antychrystem ale z drugiej imponuje mi jakim jest biznesmenem.
Nie produkuje nic poza ściemą-obietnicą życia po śmierci. Doi wszystkich bez krzty litości. Dorobił się wpływów w partiach. Rządy przychodzą i odchodzą a Rydzyk jest.
Ma za sobą setki tysięcy fanatycznych bojowników gotowych podpalić świat na jego jedne skinienie.
Inna firma musiała by zapie**alać dzień i noc, żeby wymyślić coś do sprzedania, żeby zarobić tyle co on.
On sprzedaje bilety, żeby ludzie mogli go zobaczyć. Geniusz k***a.
Z ręką na sercu gdybym mógł zacząć życie od zera został bym księdzem. Co prawda jestem hetero i nie interesuje mnie dupcenie dzieci ale to chyba nie jest jakaś przeszkoda. Przecież chyba tego nie sprawdzają, że trzeba zerżnąć ministranta na testach do seminarium? Pewnie wystarczy deklaracja.
Parę lat seminarium. Podejrzewam, że najlepsze studia ever. Łażenie po burdelach i picie gorzały. Nawet by mi nie przeszkadzało, że koledzy z roku same pedały. Jestem liberalny. Jedynie trzeba by było pamiętać na imprezach zaliczać zgona z dupą przy ścianie albo korkiem w otworze. Tak profilaktycznie, żeby rano na kaca dupa nie bolała.
A później dostajesz plebanię i stado baranów bożych do dojenia. Baran boży najlepszy. Inne trzódki to trzeba doić i sprzedawać ser i mleko dla kasy a baran boży daje od razu gotówkę. I to bez podatku.
Twoja dupa udaje gosposie. Dzieci mówią do Ciebie wujku. I ch*j.
"Z pracy" to dwa razy dziennie zrobić mszę, pogrozić piekłem, rozdać ciastka. Pośmiać się w konfesjonale jak stare baby mówią, że zgrzeszyły bo zmówiły wczoraj zdrowaśkę tylko 200 razy a nie 400. I tak myśleć - ty stara k***o zapijaczona. Nikt na ciebie nie bezie czekał bo nie ma żadnego boga.
Mieć bekę jak dzieci spowiadają się z onanizowania a jakaś młoda sztuka opowie z wypiekami na twarzy jak zrobiła komuś po pijoku loda a drugi ją wyr*chał w c*pkę na dyskotece w OSP.
Haj lajf kurła.



Powiem Tobie tak. Jakąś tam rację masz, ale generalnie TVN i wyborcza wyprała Tobie mózg. Za komuny masowo bezpieka pchała swoich agentów do kapłaństwa. Żyli tam, podpie**alali, r*chali aż reżim upadł. Do tej pory wielu z nich zostało proboszczami, biskupami etc. Po co się ujawniać skoro mocodawcy wciąż mogą płacić. To się więcej por*cha, ukręci interes. TVN z wyborczą to opiszą i wszyscy zadowoleni, a opinia Kościoła cierpi.

Wiewór

2018-09-28, 14:50
Bezpieka pchała agentów? hahahaha. Po ch*j. Księża sami się zgłaszali uprzejmie donosić. Przecież KK miał sztamę z bolszewikami.

TB303

2018-09-28, 14:53
Abraxus napisał/a:

Przecież KK miał sztamę z bolszewikami.


To Cię janlew chyba znajdzie i spali na stosie za to :amused:

nowynick

2018-09-28, 14:58
najważniejsze jest to po co on tam pojechał, on planuje otworzyć międzynarodowe filie swojej radiostacji. W Europie by chyba nie przeszło, ale USA i Kanada to w jakiejś tam części pobożne społeczeństwo...

poligon6

2018-09-28, 15:05
Abraxus napisał/a:

Z ręką na sercu gdybym mógł zacząć życie od zera został bym księdzem. Co prawda jestem hetero i nie interesuje mnie dupcenie dzieci ale to chyba nie jest jakaś przeszkoda. Przecież chyba tego nie sprawdzają, że trzeba zerżnąć ministranta na testach do seminarium? Pewnie wystarczy deklaracja.



To niestety bys kariery nie zrobił. Dupcenie w odbyt to najłatwiejsza sciezka kariery ale tez tylko wsród swojego grona.

Żeby do czegos dojść to przez pierwsze lata byłbys gołodupcem, bo cała kase zbiera proboszcz a zwykły wikary musi sie rozliczac ze wszystkiego. Oczywiscie mozna sie wkupic w łaski (czytaj własna parafia) poprzez nadstawienie odbytu, albo słanie darów do biskupa, albo zostanie jego "ucholem" czyt kapusiem.

No ale po paru latach 4-8 w zależności czy byłes gościnny w kroku i jakie dary słałeś do biskupa masz własna parafie. Zazwyczaj jakies zapiździejewo, gdzie mieszkaja stare baby a reszta wyjechała na zachód. Z takiej emerytury jak wydoisz 50 zł w miesiącu to sukces, potem opie**alasz jakies 12-20 tyś na kolendzie, plus wesela pogrzeby itd. Wuciagasz jakies 60-87 tys w roku. Z tego musisz popłacic rachunki, utrzymac auta, remonty itp Zostaje ci na czytsto jakies 12 koła, a tu jeszcze prezent dla biskupa trzeba wysłać bo ile mozna siedziec na pipidówie, ewentualnie jakis gang bang.

Po 5 latach dostajesz kopa do "miejskiej" parafi. Tyle ze ludzie jacys niewierzący, frekfencja na mszach słaba zydza kase, nie przyjmuja po koledzie, to jebiesz ich z kasy na komuniach, chcrztach, slubach itp. Rachunki trzeba popłacić i pamietamy o biskupie, wszak nie chcemy na zawsze zostać na takiej niewdziecznej parafi. Ludzie wk***ieni: "jaki ten kler pazerny" powtarzaja. A ty juz odbytu nie mozesz wiecej nadstawić bo albo jestes za stary, albo wypada ci przy kichnieciu.

No ale spoko po 8 latach, jakos ustawiłes wiertnych, nienawidza cie ale wiedza ile trzeba płacic, bo inaczej nie zrobisz im czarów na weselu albo nad trumną. Przychodzi ten moment kiedy po latach słania prezentów do biskupa, strzelania mu z ucha i/lub zatykania sperforowanego wypadajacego odbytu dostajesz soczysta parafie, gdzie lud ciemny ale i zarazem bogaty.

Masz wtedy około 50-55 lat, przez okoo ćwierć wieku szmaciłeś się by teraz godnie żyć. Tak rzeczywiscie działa ta firma a ty jak zwykle oczytałes sie bajek. A jeżeli mi nie wierzysz to poczytaj "Byłem ksiedzem".

nowynick napisał/a:

najważniejsze jest to po co on tam pojechał, on planuje otworzyć międzynarodowe filie swojej radiostacji. W Europie by chyba nie przeszło, ale USA i Kanada to w jakiejś tam części pobożne społeczeństwo...



Powiadam ci błądzisz synu, oj bładzisz. Kanada to najbardziej spedalone państwo świata, wcale nie Holandia. Tam maja teczowe pasy dla pieszych, teczowe ławki w parku, teczowe stoliki w kawiarniach, teczowe witryny w sklepach. Rzadzi tam pseudoliberał, w rzeczywistości kulturowy marksista który zywcem wprowadza wizje z 1984 roku. każdy o innych niz "postepowe" poglady jest skazany na ostracyzm. Do tego nasprowadzali ostatnio do siebie róznego syfu, i ze spokojnego pabstwa stali się gandsterskim zagłebiem. Wszystko zalezy też od miasta spedalone Vancuwer nie równa sie spokojnemu Quebeck. Ogólnie tak im odj***ło że przepraszaja za wyimaginowane winy, wogóle przepraszaja za to ze urodzili sie biali i tym podobne jazdy. Ale kto wie czy taki rydzyk nie jawi się niektórym jak rycerz na białym koniu bo poprosy rzygaja tym "postepowym" gównem.