18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Węgorz uliczny

T3RMINATOR • 2024-04-25, 02:00
Takie widoki to na dzień dobry w New Yersey. :krawaciarz:


shoggoth

2024-04-25, 13:52
miota nim jak szatan

dr.lecter

2024-04-25, 14:10
Dlaczego nikt po nim nie przejechał?

mdxfoto

2024-04-25, 14:58
chyba New Jersey..

biegu86

2024-04-25, 16:13
smc napisał/a:

Coś go potrąciło ia uszkodzony rdzeń kręgowy.
Należy go dobić



Dokładnie o tym samym pomyślałem. Widziałem kiedyś jak samochód pie**olnął kota na drodze osiedlowej. Kot pozniej głowę trzymał na ulicy, a reszta ciała tańczyła jak ta czarna mamba na filmie.

illusion

2024-04-25, 16:58
Liku3617 napisał/a:

Nie wiem co jest śmieszniejsze chłop co robi węgorza, czy zaj***ne społeczeństwo USA, które jeździ sobie obok chłopa i ma go gdzieś zamiast pomóc



I co? Poszedłbyś i go za nogę ściągnął z ulicy? Pomógł wstać? Ułożył w pozycji bezpiecznej? Zabrał na kolację? Wyciągasz telefon i dzwonisz na policję i to pewnie ktoś zrobił a nie dotykasz ćpuna, któremu nie wiadomo co strzeli do łba.

vladpalovnick

2024-04-25, 20:11
darek1234 napisał/a:

Upadł kiedyś pijak, jebnął głową o asfalt, delirka. Odstawiłem wózek z dzieckiem osobie postronnej i ułożyłem gościa w pozycji bezpiecznej. Zaj***ne społeczeństwo polskie nawet palcem nie ruszyło, stali i się gapili. Jak widzisz nie tylko istnieje zaj***ne społeczeństwo USA...



Chcącemu nie dzieje się krzywda i tyle w temacie.

Adamsadistic

2024-04-25, 22:31
Dobry towar. Czyżby narcoZombie ?

darek1234

2024-04-26, 00:07
żmij napisał/a:

Sam sobie przeczysz pisząc, że nasze społeczeństwo mu nie pomogło. Chyba że w ten sposób potwierdzasz swoje upadliństwo.
Sam sobie przeczysz.
Sam sobie przeczysz.



Tak, osoba postronna przypilnowała dziecka, a zaj***ne społeczeństwo polskie w sprawie człowieka, który jebnął głową o asfalt, nie kiwnęło palcem. Widzę, że za dużo pijesz, bo ci się mózg lasuje i pie**oli solidnie w mózgu, chyba że przeżywasz ekstazy smoleńskie w Radio MaRyja?

majeńka

2024-04-26, 05:09
illusion napisał/a:

I co? Poszedłbyś i go za nogę ściągnął z ulicy? Pomógł wstać? Ułożył w pozycji bezpiecznej? Zabrał na kolację? Wyciągasz telefon i dzwonisz na policję i to pewnie ktoś zrobił a nie dotykasz ćpuna, któremu nie wiadomo co strzeli do łba.

Słuszna racja.

Na wygląd/węch można odróżnić ludzi którym należy/warto pomagać od takich dla których co najwyżej dzwonisz na 112.

W razie wątpliwości czy to ktoś z jakąś padaczką/itp czy narkoman należałoby pewnie pomóc, ale w naszym kącie świata wciąż narkomanów jest niewielu, pijusów od groma. A żula da się odróżnić od nie-żula z dość dużej odległości.

Mówię to trochę teoretycznie bo jakoś za każdym razem byłam z jakimś samcem, w takiej sytuacji włącza im się tryb rycerza — ale ich ocena sytuacji była zgodna z tym co piszę.

Zasysacz

2024-04-27, 03:55
Podejrzewam że faktycznie tłustego węgorza wciągnął na taki zachowanie :D

Zbysław

2024-04-27, 17:38
Zwykły zaskroniec pewnie go rower przejechał