18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wege Rap - Zapraszamy na sałatkę

bebysh • 2012-12-16, 15:32

Z każdym kolejnym dniem przeglądania internetu, tracę kolejną cząstkę człowieczeństwa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Br...........ki

2012-12-16, 21:07
ja pie**ole........ :homer:

Ktoś kto to wymyślił i nakręcił powinien zgnić w pierdlu

snikersx

2012-12-16, 21:21
Piwo za sam opis. Ale zgadzam sie z prezydentem.

koks997

2012-12-16, 22:54
Zwyklymi ciotami jestescie i tyle

Dobrze ,ze ktos sie dzieciakami zajmuje ...

kom5

2012-12-16, 22:55
k***a mać cieszcie się że nie wyglądacie tak jak oni, ani że wasze dzieci nie wyglądają tak jak one. To co widzieliście to osoby z porażeniem mózgowym. Jest to wada wrodzona i nie można jej wyleczyć w 100%. Te osoby są w znacznym stopniu nie sprawne ruchowo, ale czują i myślą tak samo jak zdrowi ludzie. Ta wada powoduje że od początku te osoby są wyalienowane, bo w większości przypadków potrzebują cało dobowej opieki. Nie mam nic przeciwko śmianiu się z ludzi, którzy własne kalectwo zawdzięczają tylko i wyłącznie swojej głupocie, ale w tym przypadku to zwykłe chamstwo.

Br...........ki

2012-12-16, 22:59
kom5 napisał/a:

k***a mać cieszcie się że nie wyglądacie tak jak oni, ani że wasze dzieci nie wyglądają tak jak one. To co widzieliście to osoby z porażeniem mózgowym. Jest to wada wrodzona i nie można jej wyleczyć w 100%. Te osoby są w znacznym stopniu nie sprawne ruchowo, ale czują i myślą tak samo jak zdrowi ludzie. Ta wada powoduje że od początku te osoby są wyalienowane, bo w większości przypadków potrzebują cało dobowej opieki. Nie mam nic przeciwko śmianiu się z ludzi, którzy własne kalectwo zawdzięczają tylko i wyłącznie swojej głupocie, ale w tym przypadku to zwykłe chamstwo.


Nam nie chodzi o ich chorobę tylko o tego typa co wpadł na pomysł zrobienia czegoś takiego co ich ośmiesza

vipek18

2012-12-16, 23:02
Zespół już jest, tylko Maćka brakuje...

koks997

2012-12-16, 23:03
On nie zrobil tego aby ich osmieszyc ... Wy w tych pustych baniach na taki sposob rozumujecie

Pokazal jak mozna tak naprawde spędzać czas na nauce i zabawie z taka młodzieżą

Brind'amour

2012-12-17, 03:45
jeden jak profesjonalnie pokazał znak raperów ... a nie to tak go pogieło :D

Br...........ki

2012-12-17, 10:53
koks997 napisał/a:

On nie zrobil tego aby ich osmieszyc ... Wy w tych pustych baniach na taki sposob rozumujecie

Pokazal jak mozna tak naprawde spędzać czas na nauce i zabawie z taka młodzieżą


Skończ pieprzyć. Pewnie że nie zrobili tego celowo żeby ich ośmieszyć. Ale sam widzisz jaka jest reakcja. Jeśli biorą się za takie coś to powinni 100x się zastanowić żeby nie wyszło takie coś jak powyżej...

666Jagoda666

2012-12-17, 12:22
Ale k***a to tak na serio? Bo juz sama nie wiem...

Zacharael

2012-12-17, 13:18
Źle się czuję z tym, że mnie to śmieszy :-(

Grillowany

2012-12-17, 15:43
Ja nie rozumiem, na ch*j się ludzie spinają o to, że reszta się śmieje? Nikt się k***a nie śmieje z choroby tylko z tego jak ZDROWI idioci to wykorzystują do kręcenia takich filmików bądź Klanów z udziałem Maćka - co zaznaczył Komorowski wcześniej. Z drugiej strony - to jest sadistic, wspomniałem o tym kilka razy przy podobnych sytuacjach, a nie kolorowe i wesołe kwejki. "Sadistic - Codzienna Dawka Czarnego Humoru" - czyż nie tak brzmi motto? Ja nie wiem - po ch*j wy tu wchodzicie - kotków szukacie na głównej? Harda w ogóle odwiedzacie? Bo po takich komentarzach to zaczynam się zastanawiać na ch*j wam te konta tutaj w ogóle, skoro tak się bulwersujecie.

I możecie cisnąć, że bez serca, że ch*j, że debil - ja się dalej będę śmiał, bo robią właśnie z tych niepełnosprawnych ludzi idiotów. Przebierają, a potem takie coś idzie po świecie - i po co to komu? Oni nigdy nie będą jak zdrowi ludzie, przykro mi to mówić, więc na ch*j opiekunowie na siłę do tego dążą. Jakieś programy jak Idol (widzieliście jeśli oglądacie sadola regularnie, gdzie dziewczyna "śpiewała") przecież to jest k***a komedia jakaś. Serio ziombelki, nie pasuje wam taki sadistic to idźcie na 9gag, kwejka czy inne tego typu kolorowo-spedalone strony, gdzie nie ma wzmianki o czarnym humorze. Już zauważyłem jak ludzie niekoniecznie wkręceni w Sadola wklejali na fejsa linki "Hahaha, to lepsze niż YouTube" to się łapałem za głowę, więc jeśli wy jesteście właśnie z tego "pokolenia" to z uszanowaniem zachęcam was do opuszczenia portalu...


bo nie powiem wypie**alać, bo warna dostanę. Siemson.

[ Komentarz dodany przez: Bambi~: 2012-12-17, 15:45 ]
Lepiej nie mów :>

BonusRPK

2012-12-17, 19:12
Rxx napisał/a:

Lepsze niż Paktofonika.



Lepsze niź twa mama w łóżku.

kapi500

2012-12-18, 18:11
Nie no to jest prawdziwy sadol zrobił mi z mózgiem co ja mówię z muskiem wziiiuummm tak jestem chory że to oglądam i rozsyłam znajomym ogromne piwo :)