18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Weganie

~_Yarko_ • 2020-12-04, 12:19
Facet chce z żoną w zaawansowanej ciąży dojechać do szpitala.


rrobbsoon

2020-12-05, 00:00
Szkoda że ich nie rozjeździł :-?

Mirek19850509

2020-12-05, 00:05
Ideologie są wpierane nam przez media a później każda jednostka bezmyślna ;-) propaguje to co kolega to co koleżanka i tak powstaje niezdolna do bycia indywidalna jednostka idącą ślepo w stereotypy narzucone z góry celowo by oglupic naród by nie strajkowali o rzeczy naprawdę dla społeczeństwa ważne np produkcja jedzenia prz z polskie rolnictwo a strajkuja za zwierzętami za macicami za LGBT a posłowie i włodarze świata wykorzystują ten chaos i przepuszczają jak tylko ustawę chcą

zerwikaptur

2020-12-05, 06:38
Dobrze ch*jowi
Koszulka z czegewara wiec jego koledzy

suchysongoful

2020-12-05, 08:39
Na ch*j się r*chała z gościem bez helikoptera :mrgreen:

wojtasbbi

2020-12-05, 09:20
luxpiotr napisał/a:

Na takie okazje wożę dużą butelkę gazu pieprzowego.



Powiedz mi kolego miły i co byś zrobił? Sam jeden w takim tłumie.

piterzaut

2020-12-07, 02:27
Już raz coś takiego komentowałem. Niech sobie bronią praw zwierząt, tęczy, krasnoludków, czy potwora spagetti, ale niech to robią w takim miejscu, żeby nie paraliżować transportu i komunikacji. Tylko wtedy kto na nich zwróci uwagę? Większość ludzi potraktuje ich jak niegroźnych głupków -a niech tam drą japy mi tam nie przeszkadzają. A jak już stoją na drodze, to są zauważani. Ale na takie coś władze miejskie nie powinny pozwalać, bo to jest paraliż miasta i działanie na szkodę . Na miejscu powinna pojawić się policja i zawijać towarzystwo do bud przy jednoczesnym masażu pleców pałami. I kary finansowe . Nie za poglądy, a za działanie na szkodę miasta. No ale takie czasy, że władze boją się oskarżenia o brutalność , dyskryminację itp. Poj***ne czasy!!!!!!