18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wędrówka człowieka

myself7 • 2015-05-18, 07:42
Ponad 40 tys. lat temu przedstawiciele gatunku homo sapiens zaczęli racjonalnie myśleć - dlatego wyemigrowali z Afryki.

mi...........80

2015-05-18, 08:19
Słabe i pod sadolową publiczkę.

Xx...........oJ

2015-05-18, 08:54
Czegoś brakuje w tym kawale ;p

Pa...........or

2015-05-18, 09:15
kolego, właśnie ci co myślą, to myślą jak tam wrócić, żeby zarobić na surowcach.

Pi...........un

2015-05-18, 10:05
niech Ci co od zawsze zarabiają na Afryce przyjmują imigrantów a nie pie**olą o solidarności, 30 tys. Polaków z Kazachstanu czeka na pomoc od rządu polskiego

nowynick

2015-05-18, 13:19
Up

"Polacy" w Afganistanie...

Polakiem to był jeden z pradziadków a reszta to krew tamtejsza muzułmańskiej nie wykluczając (ok 70% ludności to muzułmanie). Mało masz k***a biedy na własnym podwórku? Niedożywione dzieci, ch*jowa opieka zdrowotna, ludzie w przytułkach albo po 8 osób w kawalerce, bo nie stać ich na kredyty pod zakup mieszkania, a jeszcze mamy tu ściągać kolejny oddział biedoty, dać mieszkanie socjalne od Państwa, wypłacić daninę na aklimatyzację i poszukać im dobrze płatnej pracy, bo ich prapraprapradziadek był ze Lwowa? Nosz k***a!

Pi...........un

2015-05-18, 14:50
up
w Kazachstanie to po pierwsze a po drugie ja to bym był za tym, żeby emigracja wpierw wróciła, a w drugiej kolejności mozna pomóc takim Polakom, a w ostatniej kolejności takim k***a jurnym murzynom z afryki, albo w ogóle. tylko mnie wk***ia podejscie tej j***nej unii, niech sie pie**olą

Trollosiewicz

2015-05-18, 15:24
Politycy wezmą murzynków, bo UE każe, pewnie jeszcze Polska będzie musiała będzie im o jakiejś określonej wysokości socjal płacić. Niech zdychają ludzie co pracowali tu po 40 lat, niech murzynkom będzie dobrze.

hfbnmiuytp

2015-05-18, 16:37
@nowynick a gdyby tak twoją zawszoną rodzinkę jakiś tłusty rezun wywiózł na stepy Kazachstanu i kazał zbudować sobie lepianke z krowiego gówna żeby przetrwać zime, potem urodziłbyś się ty niedojebie i chciałbyś pewnie wrócić do swojej ojczyzny?

szpoq

2015-05-20, 20:29
To nie jest tak. Emigrowali, bo szukali jedzenia. Tutaj, w Europie było ciężej - trzeba było zacząć myśleć - nie tylko zerwać i zjeść, zabić i zjeść. Trzeba było ewoluować - zacząć młócić, peklować, wędzić, suszyć[...] tak doszliśmy do tego co mamy. Afryka nie ewoluowała. Nie musiała. Człowiek nie zacznie myśleć jak nie będzie do tego zmuszony, jak nie będzie bodulca.