18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wdzięczność konika...

Halman • 2020-05-02, 08:32

i cyk w ramach rewanżu do rzeźni... :jezdziec:

dżonyłojlker

2020-05-02, 13:44
Piwo dla konia :piwo: Dobry był z niego herbatnik.

Mokebe

2020-05-02, 14:09
@HAL9000/2

Ale zaj***ł gonga gówniarze. Zdziwie się jak przeżyła

NataliaW

2020-05-02, 15:48
Konie na klej, psy na pasze dla wietnamcow

Ivanek25

2020-05-02, 15:50
chyba 4 sekundy przed kopniakiem widać co koń ma zamiar zrobić i kto normalny takiemu dziecku pozwala podejść do nieuwiązanego konia

Bzik

2020-05-02, 23:25
Grishjarta napisał/a:

Jak ja k***a nienawidzę koni, głupie jak but k***y które chodzą NA JEDNYM k***A PALCU, a dokładniej na paznokciu. Co jest pięknego w tym żylastym, śmierdzącym, rozdętym w brzuchu cielsku otoczonego chmarą much włażących mu do oczu i dupska? Już nawet sp***olone ciułały czy inne gówno jest mądrzejsze od konia, przecież jak tym zjebom z ch*jem większym od mózgu nie założysz klapek na oczy to w byle mieście Ci sie zesra i dostanie pie**olca bo ten jego kisiel w tym durnym łbie nie ogarnia większej ilości bodźców niż te, które dostarcza mu sranie pod siebie i bycie ujeżdżanym. Tylko baby mogą lubić konie, bo w większości przypadków to jedyne zwierze przy którym mogą poczuć się mądrzejsze. Ale się wk***iłem



Dwa ostatnie zdania wystarczą za komentarz....

Seligos

2020-05-03, 02:15
Grishjarta napisał/a:

Jak ja k***a nienawidzę koni, głupie jak but k***y które chodzą NA JEDNYM k***A PALCU, a dokładniej na paznokciu. Co jest pięknego w tym żylastym, śmierdzącym, rozdętym w brzuchu cielsku otoczonego chmarą much włażących mu do oczu i dupska? Już nawet sp***olone ciułały czy inne gówno jest mądrzejsze od konia, przecież jak tym zjebom z ch*jem większym od mózgu nie założysz klapek na oczy to w byle mieście Ci sie zesra i dostanie pie**olca bo ten jego kisiel w tym durnym łbie nie ogarnia większej ilości bodźców niż te, które dostarcza mu sranie pod siebie i bycie ujeżdżanym. Tylko baby mogą lubić konie, bo w większości przypadków to jedyne zwierze przy którym mogą poczuć się mądrzejsze. Ale się wk***iłem



A może to wina rodziców i wychowania ? Qń jak Qń. Polecam zapoznać się z "syndromem bambiego".

tanatopraktyk

2020-05-03, 09:01
Jakies info czy ta mala brazowa przezyla?

edmund

2020-05-03, 09:07
nie znam żadnego faceta który związany jest z jeździectwem, koniami
natomiast wiele kobiet które, albo lubią je lub nawet na nich jeżdzą , dlatego mam swoją teorię na ten temat,
po prostu lubią ocieranie i czuć ruch między nogami,
poniekąd te zwierzęta to niezłe sk***iele, bo nie jedna miała kontuzje lub została pogryziona

giga92

2020-05-03, 15:48
Ja też nie cierpie sk***iałych koni. Lubie je tylko w jednym przypadku. Jeśli są dobrze wysuszone, przyprawione i trzaskajace przy złamaniu laseczki kabanosika <3

luxpiotr

2020-05-03, 23:34
Konie potrafią ugryźć albo złapać pyskiem co dla takiego malca też skończyłoby się tragicznie. Najgorzej jak koń jebnie tylnymi kopytami. Wtedy to często mogiła. Rodzice powinni za to beknąć, bezmózgi.

ZgRyZ

2020-05-04, 01:58
koń słabo widzi z takiego kąta, poza tym widzi wszystko powiększone, a na dodatek to kobyła z młodym. więc to wina kogoś, kto pozwolił na taką sytuację. jako dziecko byłem porwany przez parę koni, które poniosły wystraszone przez debila. po czterech kilometrach, kiedy ustały dognali nas samochodem właściciel koni z moim ojcem. pokochałem konie i kocham do dzisiaj. gdy wiesz jak się zachować przy koniach, nigdy nie zrobią ci krzywdy. koń doskonale wyczuwa, czyje polecenia ma wykonywać. nie toleruje niezrównoważonych i dzieci. do pracy z dziećmi, musi być trenowany.

glen1428

2020-05-04, 20:58
Grishjarta napisał/a:

Jak ja k***a nienawidzę koni, głupie jak but k***y które chodzą NA JEDNYM k***A PALCU, a dokładniej na paznokciu. Co jest pięknego w tym żylastym, śmierdzącym, rozdętym w brzuchu cielsku otoczonego chmarą much włażących mu do oczu i dupska? Już nawet sp***olone ciułały czy inne gówno jest mądrzejsze od konia, przecież jak tym zjebom z ch*jem większym od mózgu nie założysz klapek na oczy to w byle mieście Ci sie zesra i dostanie pie**olca bo ten jego kisiel w tym durnym łbie nie ogarnia większej ilości bodźców niż te, które dostarcza mu sranie pod siebie i bycie ujeżdżanym. Tylko baby mogą lubić konie, bo w większości przypadków to jedyne zwierze przy którym mogą poczuć się mądrzejsze. Ale się wk***iłem



Wez nie pie**ol stary! Gdyby nie konie w historii Polski to bys siedzial teraz prawdopodobnie w czarnej dupie. Wiec mimo tego ze to smierduchy to zawdzieczamy im troche .