18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WD40 + Ford + Amerykanie

InnyName • 2019-04-10, 20:09
My katowaliśmy maluchy i ople, a oni dla nas egzotyczne Fordy :)


jako pseudo mechanik mogę śmiało stwierdzić, że nawet na oleju przy takim wysiłku by się rozj***ło, oczywiście pare minut później


el_kadafi

2019-04-11, 09:49
Filmik spoko ... spoko ... ujdzie ... nawet fajnie ... darcie ryjów jak małpy - czar prysł.

FajerLewy

2019-04-11, 09:54
PowerBoBass napisał/a:

Egzotyczny, hahah, jebłem.
Olx, średnia cena 2500-10000zł, ilość - w ch*j. Kisnę.



Teraz to tak ale kiedyś to był rarytasik. Sam miałem 1 generacji Forda Probe z 89r. z japońskim silnikiem od Mazdy 2.2 litra pod maską na łańcuszku rozrządu z całym wyposażeniem to policja w polonezach zatrzymała mnie z ciekawości aby zobaczyć co jest w środku i byli zdziwieni jak widzieli zegary digital, skórę, elektryczne fotele i cały wypas. Więc można powiedzieć że to był egzotyczny samochód ale 30 lat temu

GerardBacher

2019-04-11, 10:20
[quote="InnyName"]filmy akcji też tak oglądsaz? Przełączasz na końcówkę i koniec?
Seriale to samo? Ostatni odcinek i część?
Są filmiki w których samochód jedzie przez 2 minut, a w 2:20 minucie dzieje się akcja i to chyba wtedy należy podać czas akcji.
Tutaj żeby wiedziec co się dzieje trzeba oglądać od początku bezmózgu
Chciałeś błysnąć. Wyszedł pierd z dupy pawłowicz[/quot
Wy to juz nie macie o co sie klocic hehe...luz i tak filmik sredni

Edit: cos zle nacisnolem trudno

Rocco007

2019-04-11, 10:23
za te omajgad dałbym mu z liścia.... szkoda Forda, piękne auto. Jeżdziłby :)

Marcinqqq

2019-04-11, 14:50
zajebiste, silnik w sumie normalnie zabili, ale wd 40 jako olej silnikowy, to dość ciekawy pomysł, czekam na olej roślinny.

InnyName

2019-04-11, 15:55
PowerBoBass napisał/a:

Egzotyczny, hahah, jebłem.
Olx, średnia cena 2500-10000zł, ilość - w ch*j. Kisnę.



Hahaha ch*j mnie to obchodzi

~PowerBoBass

2019-04-11, 17:27
InnyName napisał/a:

Hahaha ch*j mnie to obchodzi



Kretyn zazwyczaj się nie przejmuje tym, że jest kretynem, panie motogdynia k***a świnia :lol:

Aldous

2019-04-12, 10:41
Nie ma to jak wywieźć samochód do lasu żeby go tam spalić, chyba tylko amerykański nastolatek mógł wpaść na coś takiego. Ciekawe czy zostawili wrak jak już spłonął doszczętnie, czy pojechali sobie jak się im po dwóch minutach znudziło darcie mord jak małpy bo lawety na filmiku nigdzie nie widziałem.