18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wczoraj padał śnieg

plastic • 2021-12-16, 12:17
Wczoraj padał śnieg
8:00 - Zrobiłem bałwana.
8:10 - Przechodziła obok feministka i zapytała mnie, dlaczego nie zrobiłem bałwanicy.
8:15 - Zrobiłem bałwanicę.
8:17 - Moja feministyczna sąsiadka skarżyła się na zmysłowy biust bałwanicy, mówiąc, ze to uprzedmiotawia bałwanicę.
8:20 - Mieszkająca w pobliżu gejowska para rzuciła focha i narzekała, ze zamiast tego mogłyby być dwa bałwany.
8:22 - Transpłciowy face… kobie... osoba zapytała, dlaczego nie zrobiłem bałwanoosobe z wymiennymi końcówkami.
8:25 - Weganie z końca ulicy skarżyli się na marchewkowy nos, ponieważ warzywa są do jedzenie i nie mogą dekorować postaci ze śniegu.
8:28 - Zostałem nazwany rasistą, ponieważ bałwany są białe.
8:31 - Muzułmański dżentelmen po drugiej stronie ulicy żąda, aby bałwanica nosiła burkę.
8:40 - Przyjechało 14 policyjnych radiowozów, mówiąc, ze grupa studentów z uniwersytetu została urażona.
8:42 - Feministyczna sąsiadka ponownie narzekała, tym razem, ze miotła bałwanicy musi zostać usunięta, ponieważ przedstawia kobietę w roli kury domowej.
8:43 - Przyjechał urzędnik ds. równości i zagroził mi eksmisją.
8:45 - Pojawia się ekipa telewizyjna ABC. Pytano mnie, czy znam róznicę miedzy bałwanem a balwanicą? Odpowiadam: „Kule śnieżne?… I jestem teraz nazywany seksista.
9:00 - Jestem w mediach przedstawiany jako podejrzany o terroryzm, rasizm, wzbudzający homofobiczne skłonności, który wywołuje problemy w trudnych warunkach pogodowych.
9:10 - Zapytano mnie, czy mam wspólników. Moje dzieci są zabierane przez opiekę społeczną.
9:29 - Skrajna lewica protestuje, obrażona na wszystko, maszeruje ulica domagając się ścięcia mojej głowy.
Do południa wszystko się stopiło.
Moral - Nie ma morału do tej historii. To jest to, czym się staliśmy, wszystko z powodu płatków śniegu*.


* Aby morał był zrozumiały muszę wam rozszyfrować co się kryje pod sformułowaniem Płatki śniegu, Śniezynki (ang. snowflake).
Snowflake to w latach 2010 obraźliwe slangowe określenie na osobę mającą zawyżone poczucie wyjątkowości, nieuzasadnione poczucie uprzywilejowania, a także są nadmiernie emocjonalne, łatwo się obrażają i są niezdolne do radzenia sobie z przeciwstawnymi opiniami.
zródlo:
https://en.wikipedia.org/wiki/Snowflake_(slang)

(pasta)

Halman

2021-12-16, 12:22
to smutne ale sami dopuściliśmy do skrzywienia wartości naszą biernością zastraszeni polityczną poprawnością... bo jak nie przetkasz zatkanego klozetu gówno będzie wybijać nieustanie

RR...........Rs

2021-12-16, 12:46
Halman napisał/a:

to smutne ale sami dopuściliśmy do skrzywienia wartości naszą biernością zastraszeni polityczną poprawnością... bo jak nie przetkasz zatkanego klozetu gówno będzie wybijać nieustanie



Wierzę, że w końcu uda ci się spłynąć.

Halman

2021-12-16, 12:50
RRRRs napisał/a:

Wierzę, że w końcu uda ci się spłynąć.



namiastkę móżdżku wykręciło na lewą stronę..?

dżonyłojlker

2021-12-16, 12:57
Wystarczyło bałwana natrzeć całego węglem, przyczepić mu koran i imitację bomby. Wszyscy byliby zadowoleni.

janlew

2021-12-16, 13:56
plastic napisał/a:

To jest to, czym się staliśmy, wszystko z powodu płatków śniegu*.

Wszystko się zgadza tylko źle rozszyfrowałeś płatek śniegu. Tu masz swojego "płatka" :


KFCnigget

2021-12-16, 14:17
a gdzie zarzuty o deptanie śniegu? a nie czekaj, po białym można :kawa: :j***ćlewaków:

Sirk

2021-12-16, 14:18
Smutne ale niestety prawdziwe. A pasta zajebista prawie jak cioci Zosi

zangiew4

2021-12-16, 16:20
Nie łatwiej było jej kazać sp***@lać, niż słuchać jej lewackiego pie**oleni@.

Misiek_KRK

2021-12-16, 18:47
W tym psychiatryku to macie wesoło

drago_o

2021-12-17, 12:12
Zapomnieli dopisać, że w międzyczasie Bąkiewicz przyniósł krużganek aby bronić tradycyjnych wartości :)

ququa

2021-12-17, 13:28
drago_o napisał/a:

Zapomnieli dopisać, że w międzyczasie Bąkiewicz przyniósł krużganek aby bronić tradycyjnych wartości



[niem. Kreuzgang], długi ganek obiegający budynek, przeważnie wokół wewnętrznego dziedzińca, na który otwiera się arkadami wspartymi na kolumnach lub filarach; pełni funkcję komunikacyjną, bywa przykryty sklepieniem lub stropem.

:lodowka: :lodowka: :lodowka:

Behemot

2021-12-17, 21:35
janlew napisał/a:

Wszystko się zgadza tylko źle rozszyfrowałeś płatek śniegu. Tu masz swojego "płatka" :



O jest i on , szyderca antyżydowski, wierzący w ukrzyżowanego żyda.... j***ć logikę. Typie jesteś po prostu przykry, uchowałeś się gdzieś na kresach, według starych wierseń i zabobonów, założe się ,że jak idzie burza i zaczyna grzmieć to mówisz swoim plemiennym pobratymcom ,że bozia się gniewa.