18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wciąganie krechy na oktoberfest

~Angel • 2018-10-11, 12:50
tak to robią kobiety



a tak niemieckie chłopy


dmnunited

2018-10-11, 19:20
i niech mi ktoś powie, jak dziadkowie panów z drugiego filmiku napadli na Polskę...

crackit

2018-10-11, 19:33
Przecież to zwykła biała tabaka do ch*ja pana :/ ...

siwybis

2018-10-11, 19:36
Gdyby Hitler znał przyszłość, zastrzelił by się dużo wcześniej...

Mors_Nigra

2018-10-11, 19:50
"W Monachium trwa właśnie Oktoberfest. Organizatorzy przewidują, że imprezę może odwiedzić nawet sześć milionów gości. Choć festiwal jest znany z picia piwa, jedną z jego tradycji także tutejsza... kokaina. Czym jest Wiesn-Koks?

Octoberfest to przede wszystkim święto piwa, ale jedną z jego tradycji, oprócz bawarskich strojów, jest Wiesn-Koks, zwany także Wiesn-Pulver albo Bavarian cocaine.

Proszek zrobiony jest z mieszanki glukozy i mentolu, sprzedawany w małych szklanych buteleczkach albo pojemniczkach za kilka euro.

Mimo że wygląda, jak prawdziwy narkotyk i wciąga się go, posypując kreski – Wiesn-Koks jest nieszkodliwy. Powoduje co najwyżej mały cukrowy zawrót głowy, a mentol przeczyszcza zatoki, ale to w sumie to tyle.

Wiesn-Koks nie zawiera narkotyków ani tytoniu, a mimo to organizatorzy od lat starają się zabronić tej tradycji. Jak na razie – bez skutku."

Jak zwykle banda frajerów na sadolu, rozpłakana i rozwrzeszczana o NIC! A tu ładny obrazek do artykułu:

poligon6

2018-10-11, 19:57
thathonator napisał/a:



Każdy kto chce zobaczyć jak wygląda rzeczywisty Oktoberfest niech wpisze sobie w googlu - "oktoberfest drunk hill"

.



Myślałem że taka degeneracja jest tylko na Broodstoku. Ale u zachodnich sasiadów tez spia w moczu, i dodtakowo kale. Nie dziwne że ahmedy z nimi tak pogrywają.

Mors_Nigra napisał/a:

Jak zwykle banda frajerów na sadolu, rozpłakana i rozwrzeszczana o NIC! A tu ładny obrazek do artykułu:



Pytanie pozostaje po czym tak leżą zarzygani? Chyba nie po tym nieszkodliwym "koksie". W sumie niech ktos przyjmie rodzimej tabaki jak wypije 8 bronksów, zyganie murowane.

Pantilion

2018-10-11, 20:02
Mors_Nigra napisał/a:

"W Monachium trwa właśnie Oktoberfest. Organizatorzy przewidują, że imprezę może odwiedzić nawet sześć milionów gości. Choć festiwal jest znany z picia piwa, jedną z jego tradycji także tutejsza... kokaina. Czym jest Wiesn-Koks?

Octoberfest to przede wszystkim święto piwa, ale jedną z jego tradycji, oprócz bawarskich strojów, jest Wiesn-Koks, zwany także Wiesn-Pulver albo Bavarian cocaine.

Proszek zrobiony jest z mieszanki glukozy i mentolu, sprzedawany w małych szklanych buteleczkach albo pojemniczkach za kilka euro.

Mimo że wygląda, jak prawdziwy narkotyk i wciąga się go, posypując kreski – Wiesn-Koks jest nieszkodliwy. Powoduje co najwyżej mały cukrowy zawrót głowy, a mentol przeczyszcza zatoki, ale to w sumie to tyle.

Wiesn-Koks nie zawiera narkotyków ani tytoniu, a mimo to organizatorzy od lat starają się zabronić tej tradycji. Jak na razie – bez skutku."

Jak zwykle banda frajerów na sadolu, rozpłakana i rozwrzeszczana o NIC! A tu ładny obrazek do artykułu: Obrazek



Samo naśladowanie tego gównianego odruchu wciągania jest kretynizmem. Samo za siebie świadczy o niedoj***niu umysłowym i wszystkim konsekwencjom z nim związanym. Ooo k***a jakie śmieszne... udają jak wciągają, a ten co z ch*ja zasysał też udawał, że z pęta wciąga??? Nie chodzi tu tylko o ćpanie, ale o poniżenie do którego człowiek może sam siebie doprowadzić.

Seksiaczek

2018-10-11, 20:23
Bierzesz na taką imprezę coś faktycznie fajnego,wąchasz i nikt tego nie zauważy,bo wszyscy będą myśleli,że to to glukozowo-mentolowe gówno.Wspaniałe!

Dexterous

2018-10-11, 22:01
Pantilion napisał/a:



Samo naśladowanie tego gównianego odruchu wciągania jest kretynizmem. Samo za siebie świadczy o niedoj***niu umysłowym i wszystkim konsekwencjom z nim związanym. Ooo k***a jakie śmieszne... udają jak wciągają, a ten co z ch*ja zasysał też udawał, że z pęta wciąga??? Nie chodzi tu tylko o ćpanie, ale o poniżenie do którego człowiek może sam siebie doprowadzić.



Nie zesraj się :amused:

~Angel

2018-10-11, 22:13
Cytat:

Samo naśladowanie tego gównianego odruchu wciągania jest kretynizmem. Samo za siebie świadczy o niedoj***niu umysłowym i wszystkim konsekwencjom z nim związanym. Ooo k***a jakie śmieszne... udają jak wciągają, a ten co z ch*ja zasysał też udawał, że z pęta wciąga??? Nie chodzi tu tylko o ćpanie, ale o poniżenie do którego człowiek może sam siebie doprowadzić.



A kto k***a Vibovit nosem wciągał? :krejzi:

edek.bajzel

2018-10-11, 22:15
helgi ch*jowe cycki, samce ssą pały
niemiaszki, same się zatkały

Sa...........hi

2018-10-11, 22:32
Paradoksalnie amfetamina jest mniej uzależniająca i szkodliwa dla zdrowia niż alkohol.

Cloverface

2018-10-12, 11:13
Taka akcja dla sadoli, łatwo można tam por*chać. Wystarczy poczekać aż dziewczyny padną. I tak w ogóle to mi się wydaje czy te niemki to fajne dupy?

bede831

2018-10-12, 13:11
A później jakieś holokausty k***a i inne głupoty im do głowy przychodzą...

Mors_Nigra

2018-10-12, 17:17
Pantilion napisał/a:



Samo naśladowanie tego gównianego odruchu wciągania jest kretynizmem. Samo za siebie świadczy o niedoj***niu umysłowym i wszystkim konsekwencjom z nim związanym. Ooo k***a jakie śmieszne... udają jak wciągają, a ten co z ch*ja zasysał też udawał, że z pęta wciąga??? Nie chodzi tu tylko o ćpanie, ale o poniżenie do którego człowiek może sam siebie doprowadzić.

Nikt nie "naśladuje" niczego, tak się po prostu przyjmuje ten rodzaj tabaki lmao. A co do akcji z fiutem, postanowiłem jej zwyczajnie nie komentować, wolałbym zapomnieć co widziałem, więc tym bardziej nie chce mi się na ten temat gadać.

Ndndjegfjzjsjsf

2018-10-13, 02:29
Czy ona własnie zgarnęła kuflem te ściechy!?