18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ważne pytanie odnośnie pożaru Notre Dame

~Sunday • 2019-04-17, 13:44

Sam się zastanawiam. Ktoś już coś wie? :-)

Ni...........ny

2019-04-17, 14:04
Cytat:

.... Quasimodo znika.
Niespełna dwa lata później w podziemiach Montfaucon, gdzie składano ciała straconych, zostają odnalezione szkielety Esmeraldy i Quasimoda.


Wychodzi na to że mu się zmarło ;-)

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-17, 14:20
Tydzień temu prokuratura postawiła zarzutu księdzu,który podpalił kościół(Dom Boga) i przerażające jest,ta cisza w społeczeństwie,na ten temat...Dla tego że zrobił to koleś w sukience.Teraz pomyślcie,jak wami manipuluje prawica lewacka,bo jak to by zrobił jakiś,chory psychicznie cz y zwykły obywatel,to Polska katolicka cebula by chciała linczu,a gro tępych prawicowych lewaków wmawiałoby,że to lewak,że to giender,że efekty karty lgbt.Ten dom boży podpalił dla pieniędzy osoba o najwyższym zaufaniu w społeczeństwie,,klecha taka osoba powinna ponieść karę dwukrotnie większą,ale dla prawacko lewackiej hybrydy,nic się nie stało po co o tym mówić,ciszej nad tą trumną.To zarzuty dostał ksiądz,a w Polsce to oznacza,że dowody są 100%.Ale dla prawackiej-lewacko hybrydy,najlepsze są sytuacje,kiedy coś się stanie,ale nie wiadomo,kto odpowiada,wtedy można pomawiać,snuć domysły,na inne środowiska i na nie napuszczać mowę nienawiści.Własnie tak w internecie manipuluje pospólstwem nisko intelektualnym prawacko-lewacka obszczana zatrutą pseudo-ideologią,niewykształcona gawiedź z prawocko-lewackiej meliny zaj***nej gównem

poligon6

2019-04-17, 14:35
Niezwykłym grubiaństwem „popisał” się „Jaś” Kapela, publicysta m.in. „Krytyki Politycznej”. Komentując pożar napisał, że „moja dziewczyna powiedziała, że nie była w środku, bo za drogo i ja też nie byłem, ale przypomniał mi się za to wiersz Michała Kaczyńskiego pt. Warszawa płonie. Chodziło mu o nienadający się do zacytowania wers nawołujący do niegaszenia pożaru i mówiący, że to „cud, że się pali”.

Kapela dodał w komentarzach (pisownia oryginalna): „ło jezu. wiadomo, że tragedia i zabytek, ale dajcie się człowiekowi nacieszyć. w końcu to naprawdę cud, że się pali. i wcale się nie cieszę, bo nie lubię KK, tylko zupełnie bezinteresowanie lubię patrzeć jak płoną symobolę cywilizacji, która prowadzi nas wprost do zagłady. przepraszam.”


No cóż mamy lewacki ciemnogród, jedni pala ksiązki o harym poterze, drudzy chca spalic dorobek cywilizacyjny ludzkości. Jak Pol Pot na Polach Śmierci stworzyć nowego człowieka.

janlew

2019-04-17, 14:57
sp***olił bo w Paryżu od ch*ja brudnych muslimów, wyjechał na wieś hoduje szparagi i r*cha swoją cygankę, jak i połowa wsi
...ja tam bym ust nie zbliżył ani do szparagów ani do cyganki, ale francuzi są ostro poj***ni

hellbwoi

2019-04-17, 16:04
dolączył do bloodhoundgangu...



emperorzbigniew

2019-04-17, 16:57
BTW w 2015 lata temu jeden historyk zeskanował (laserowo) całe wnętrze ND oraz katedrę z zewnątrz i jest model mający ponad miliard punktów danych. Będzie z czego skorzystać przy odbudowie.

SirMajkel

2019-04-17, 17:13
w realu24... kolejna "stacja" zarabiająca na kłamstwach i szerzeniu hejtu.

andyq

2019-04-17, 18:27

ko...........87

2019-04-17, 22:54
ch*j z tym notre dame czy jak to się tam nazywa

pankruk

2019-04-17, 23:26
E tam, grunt, że Licheń stoi.