18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wąż w suficie

CrazyEdek • 2024-02-18, 12:30
Nawet pożywić się nie dadzą.


AndrzejDuuupa

2024-02-19, 16:04
Za tego kota bym pociął tego węża.

willoo

2024-02-20, 01:12
Ja pie**ole, ta laska ma większe jaja ode mnie... ja bym tego za ch*ja kijem przez szmatę nawet nie ruszył...

Tobiahus96

2024-02-21, 19:35
stopcham napisał/a:

Rzadko się loguję bo nie lubię więcej niż to co jest na głównej stronie, ale jak czytam takie durne komentarze to nie da się wytrzymać... Za głupotę admin powinien dawać bany.
Wyjaśnię Wam Janie panowie i panie, że to ....... Wąż który jest do tego właśnie, by łapać szczury i inne gryzonie które się gdzieś zalęgły. Takie coś to widać od razu, ale nawet jest napisane u góry z prawej strony.
Większość tutaj to debile, nie ma co się oszukiwać. Często żałuję, że wchodzę w komentarze zamiast oglądnąć i przesunąć dalej



Przypadkiem dałem piwo a chciałem zacytować. Co tam widzisz napisanego w prawym górnym rogu? Bo ja tam widzę Łapaczy węży Brisbane (chyba nazwa firmy) z Gold Coast, miasta w Australii. Ale co ja tam mogę wiedzieć.

:roll:

psotna_cipka

2024-02-23, 22:32
Tobiahus96 napisał/a:

Przypadkiem dałem piwo a chciałem zacytować. Co tam widzisz napisanego w prawym górnym rogu? Bo ja tam widzę Łapaczy węży Brisbane (chyba nazwa firmy) z Gold Coast, miasta w Australii. Ale co ja tam mogę wiedzieć.



Bo to są łapacze węży, które łapią szczury i inne gryzonie...