18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Watch Dogs

CookieMonssster • 2013-06-12, 11:47
Trailery z tegorocznego E3 dobrze się przyjmują, więc wrzucam, jedną z propozycji Ubisoftu - Watch Dogs. Czyżby wreszcie jakiś powiew świeżości na rynku gier? Przekonamy się już za kilka miesięcy. Enjoy!


chlusniembousniem

2013-06-12, 12:12
Watch_Dogs, Battlefield 4, Star Wars: Battlefront, NFS Rivals, Mirrors Edge 2, GTA 5
Na te gry czekam :) Chyba jak nigdy :)

PanPrawicowy

2013-06-12, 12:18
ok to teraz sprzedam dom żeby kupić kompa co tą grę pociągnie :D

Anders Breivik

2013-06-12, 12:39
PanPrawicowy napisał/a:

ok to teraz sprzedam dom żeby kupić kompa co tą grę pociągnie :D


wystarczy konsola za 500zł

kaktuz

2013-06-12, 15:37
chyba 500 dolarów

mazuralf

2013-06-12, 16:58
jest znaczek PS3 wiec konsola za 500 ZŁ - wystarczy. ale zeby cieszyc sie grafą w pełni trzeba bedzie nabyć ps4.

Hu...........ia

2013-06-12, 17:04
@up
Raczej PC. Nie rozumiem jak konsola ze słabszymi bebechami może dogonić PC. Poczytaj sobie specyfikację techniczną.

Captain's Burger

2013-06-12, 17:04
Zamiast dawać 2000zł na PS4 wole za tę kasę złożyć PC który i tak będzie wydajniejszy w chwili premiery konsol. GTA V też prędzej czy później wyjdzie na PC, nie martwcie się.
Do tego nowe konsole mają procesory bardzo zbliżone do tych z PC (x86 amd apu) i nie powinno być takich problemów z portowaniem gier z konsol, na PC jak do tej pory.

mi...........ol

2013-06-12, 17:11
A teraz czekam na butthurt ludzi którzy kupili Core i3 od Intela za 500zł bo "wydajniejsze". ŻADNA nowa gra nie pójdzie na tych procesorach :)
A sam kupiłem 4 miesiące temu Phenoma II X6 za 400zł i będę śmigać na medium/high. Nowy procesor za 600zł i wszystko na maxa. A u intela i5 będzie się czkać, mimo że kosztują 800zł.

Retsam

2013-06-12, 17:24
Captain's Burger napisał/a:

Zamiast dawać 2000zł na PS4 wole za tę kasę złożyć PC który i tak będzie wydajniejszy w chwili premiery konsol. GTA V też prędzej czy później wyjdzie na PC, nie martwcie się.
Do tego nowe konsole mają procesory bardzo zbliżone do tych z PC (x86 amd apu) i nie powinno być takich problemów z portowaniem gier z konsol, na PC jak do tej pory.



no spoko, w dupie byłeś gówno widziałeś

Koziol87

2013-06-12, 17:26
@up ja mam i5 i to pierwszej generacji a jakoś jeszcze żadna gra mi jeszcze nie "czkała". Myśle że cały pic polega na optymalizacji a nie mocy sprzętu.

martin87

2013-06-12, 17:27
Dlaczego nie rozumiecie, że bebechy w konsoli nie są wcale tak ważne, a liczy się optymalizacja.

Konsole mają zamkniętą architekturę i jedną jedyną konfigurację to daje pole do popisu i możliwość tworzenia gier wyglądających świetnie a na PC w takiej konfiguracji w ogóle by nie działały.

Ile PC tyle konfiguracji dlatego tutaj o wiele trudniej zoptymalizować grę stąd wymagania są wyższe.

Popatrzcie np na Forza Horizon na Xbox 360, przepiękna grafika, która bije graficznie wiele samochodówek z PC, a prawie 8 letni Xbox 360 ma 512 mb RAM, 3 rdzeniowy procesor i starego radeona z taktowaniem 500 Mhz.

maciek24043

2013-06-12, 17:47
I tak nie doskoczy do pięt GTA V :D

thoruus

2013-06-12, 17:52
martin78 ma rację, siłą konsol jest hermetyczny hardware - po prostu łatwiej się ten badziew programuje. Niestety - po 5 latach to wciąż jest ten sam hardware, trochę pomaga optymalizacja systemu i sztuczki programistyczne pozwalające wycisnąć "więcej" (stąd mowa o generacjach gier). I wszystko pięknie tylko to w żadnym stopniu nie jest postęp technologiczny - to czysta kasa dla producentów danej konsoli, rok w rok wycisnąć jak najwięcej przy jak najmniejszym wkładzie. A przecież nie będzie konkurencji w postaci mocniejszych PC - bo siła nabywcza konsolowych casuali jest większa. Nad tym boleję najbardziej, taki mechanizm blokuje rozwój...

Zaethrael

2013-06-12, 18:20
E3 = "Eee" O.o

Czyli reakcja przeciętnego gracza na rzeczywisty "gameplay", po przejściu całej gry w postaci 2 godzinnej kampanii w "ogromnym" openworldzie złożonym z kilku copy-paste arenek, przy użyciu "zyliadra" skilli z których tak naprawdę sensownie działały 3.

miomol napisał/a:

A teraz czekam na butthurt ludzi którzy kupili Core i3 od Intela za 500zł bo "wydajniejsze". ŻADNA nowa gra nie pójdzie na tych procesorach :)
A sam kupiłem 4 miesiące temu Phenoma II X6 za 400zł i będę śmigać na medium/high. Nowy procesor za 600zł i wszystko na maxa. A u intela i5 będzie się czkać, mimo że kosztują 800zł.



No spoko tylko ten i3 wystarczy w zupełności bo tak naprawdę potrzebujesz 8 GeForców Tytan w trybie hexa, żeby się cieszyć dobrą i płynną grą :) Optymalizacja na piece ssie. Nie ich bebechy :/