18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wasi ojcowie, niemcy...

Kostek-Biernacki • 2013-07-11, 02:22
Czyli o tym jak niemcy (celowo z małej litery) mordowali Polaków. Scena z serialu "Polskie Drogi" obrazująca jedną z wielu egzekucji polskiej ludności w Palmirach.
Dedykowane wszystkim szwabom, mówiącym o tym, jak wielką krzywdą było wysiedlenie po wojnie niemców z Polski, jak bohatersko zachowywali się niemcy podczas wojny i że to Polacy byli zbrodniarzami. Dedykowane też wszystkim "europejczykom" i "postępowcom" im przytakującym.

Ranger

2013-07-11, 15:08
Cytat:

Fakt, że w "Polskich Drogach" mnóstwo jest bajkowych wizji o tym, jak to GL i AL nic innego nie robiły, tylko bohatersko biły się z Niemcami, a AK jedynie im broń czyściła. Ale nie znaczy to, że wszystko w tym serialu jest zakłamane.



Nie chodzi o to, że zostało coś zafałszowane tylko, że jest to nieobiektywne źródło przepełnione propagandą i fikcją. To tak, jakby podać przykład potwornych eksperymentów medycznych przeprowadzonych przez Nazistów na podstawie gry ''Return To Castle Wolfenstein''.
Polacy nie potrafią przedstawiać historii i dlatego wszyscy mają nas w dupie. Wystarczy spojrzeć na pierwszy lepszy film wojenny produkcji polskiej - polski żołnierz to wzór cnót. Nie przeklina pod ostrzałem, wykonuje skrupulatnie rozkazy, z bagnetem na czołgi żelazne. Ciekawe tylko skąd nagle teraz wśród tych Polaków jest tyle sk***ysyństwa...
Z kolei żołnierz niemiecki to zawsze ostatnie bydle, co myśli tylko o paleniu żydów i uprzykrzaniu życia Polakom.

Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Tak samo, jak byli(i są) Polacy sk***ysyni, co dezerterowali, k***owali na lewo i prawo i znęcali się nad jeńcami tak samo byli niemieccy żołnierze, którzy na wojnie znaleźli się przypadkiem, wyrwani nagle ze swojego zwyczajnego życia.
Ludzie, którzy oburzają się tym niemieckim serialem są po prostu niepewni swojej historii i przepełnieni propagandą. Jasne, że w tym serialu jest mnóstwo bzdur i przekłamań, ale tak samo było z naszymi serialami jak ''Czterej pancerni i pies'', ''Stawka większa niż życie'' czy ''Polskie drogi''.
To jest tylko film i tak należy go traktować. Czy po filmie ''Iron Sky'' świat zaczął nagle myśleć, że Naziści ukryli się na Księżycu ? Nawet jeśli to nikt by tego nie wziął na poważnie. I tak samo jest tutaj.

Uważam siebie za patriotę, ale ten niemiecki serial w ogóle mnie nie interesuje. W dupie go mam po prostu, a całą tą rozgorzałą dyskusję w mediach uważam za typowy temat zastępczy, żeby odciągnąć ludzi od prawdziwych problemów, które w tym państwie spiętrzają nasi politycy.

Cytat:

Wywiad mieliśmy akurat bardzo dobry, bez nas Anglicy guzik by zdziałali.



No tak, Polacy mieli wszystko najlepsze, a to że dostaliśmy wpie**ol od Niemców, a później Brytole i Hamburgery nas sprzedali Stalinowi to tylko wypadek przy pracy... :roll:

Fa...........um

2013-07-11, 15:18
Ranger napisał/a:


No tak, Polacy mieli wszystko najlepsze, a to że dostaliśmy wpie**ol od Niemców, a później Brytole i Hamburgery nas sprzedali Stalinowi to tylko wypadek przy pracy... :roll:



Gdybyśmy my siedzieli sobie na Wyspie jak j***ne angole to wszystko byłoby zupełnie inaczej.

Anglicy są żałośni chwaląc się, jak to oni walczyli z niemiaszkami, śmiejąc się przy tym z Francuzów. Gdyby fiutki nie miały swojej wysepki, to Adolf wjechał by czołgiem w dupę królowej.

Fakt, że brytole łgają jak psy w sprawie Sikorskiego i od 70 lat przypisują sobie złamanie enigmy to tylko "wisienki" na torcie.

Takich mieliśmy właśnie sojuszników w 1939 roku. Francuskie cioty i brytyjskich zakłamanych paziów.

kuba1181

2013-07-11, 15:31
10 sekunda Donald Tusk.

Kostek-Biernacki

2013-07-11, 16:05
ktd napisał/a:

Jesteście bardziej śmieszni niż przekonywujący, historie piszą zwycięzcy i jakoś nie mam złudzeń że do nich należycie :P



Zamiast pie**olić utartymi sloganami, volksdeustschu, podałbyś dowody na poparcie swoich twierdzień. "Historię piszą zwycięzcy...", tak k***a, w związku z tym Niemcy nie rozstrzeliwali Polaków podczas wojny w Palmirach i wielu innych miejscach. Wszystkie zbrodnie niemieckie to tylko wymysł Polski i innych aliantów. pie**olnij się w ten pusty łeb, tfu.
Niemcy wojnę przegrali a dalej lansują swoją zakłamaną wizję przeszłości, pieprzą o "rycerskim Wehrmachcie" i o tym, że Niemcy nie mieli z Hitlerem i nazistami nic wspólnego.
Słowa "historię piszą zwycięzcy", zakuty łbie, nie oznaczają, że wersja zwycięzców jest zawsze fałszywa. Polacy nie fałszowali historii II wojny. Zresztą, zwycięzcami i tak żadnymi w tej wojnie nie byliśmy, dobrze że przynajmniej szwabów wygoniliśmy za Odrę. Szkoda, że ten przeklęty naród, nie został po wojnie wysterylizowany, a terytorium szkopskie nie podzielone między Polskę, Francję, Holandię, Danię, Czechy itp.

jabolowy-jazzman

2013-07-11, 16:21
autorze tematu, musisz być strasznie zakompleksionym człowiekiem. Szkoda mi ciebie. Ruscy wybili więcej.

Dikson

2013-07-11, 16:24
najgorsze jest to, że na ten moment nikt w naszym państwie nie ma jaj żeby zarządać od szwabów jakiegoś zadość uczynienia.

Kostek-Biernacki

2013-07-11, 17:03
jabolowy-jazzman napisał/a:

autorze tematu, musisz być strasznie zakompleksionym człowiekiem. Szkoda mi ciebie. Ruscy wybili więcej.



Ruscy wybili więcej ludzi w ogóle, ale niemcy więcej Polaków. Co nie oznacza, że jestem rusofilem: komunizmu, sowietyzmu, rusofilii nie znoszę tak samo jak niemców. O ile jeszcze mam jakiś cień sympatii do narodu rosyjskiego, który sam był mocno przez swych władców prześladowany, to gardzę wszelkimi formami rosyjskiej państwowości.
Zakompleksiony? Bo przypominam o zbrodniach niemców w czasach, gdy wielu stara się przedstawić szkopów jako ofiary wojny, a Polaków jako oprawców? Jestem patriotą i dlatego się temu sprzeciwiam. Niemcom, komuchom, ruskim, nie jestem w stanie wybaczyć tym bardziej, że starają się ukryć swoje zbrodnie.

szpoq

2013-07-11, 19:24
Pewnie i tak nikt już tego nie przeczyta, ale i tak napiszę, bo mnie mierzi i wk***ia.
Niemcy(celowo-k***a-z dużej) po dziś dzień ścigają "swoich" nazioli. Wymierzyli karę tym, którzy na nią zasłużyli.
Nie widzę powodu, żeby winić wszystkich szwabów za IIWŚ. Było to pierwsze użycie na masową skalę narzędzia mediów masowego przekazu.
Mniejsza - karają swoich - spoko.
Oni przegrali wojnę.
Ruscy wygrali woję. Ruscy, jak się okazuje, byli o wiele bardziej makabryczni. O ruskich mało wiemy, bo wszystkie dokumenty są u nich, albo już ich nie ma. Ruscy nie skazywali winnych masowej zbrodni tylko ich czcili i nagradzali.
Opamiętajcie się do k***y nędzy - wasza nienawiść do tego kraju jest wynikiem zasranej rusyfikacji społeczeństwa i zapisu "historii zwycięzcy".
Mój pradzad był jeńcem 3 krajów. 3 Rzeszy, Ruskich i Amerykańców. Trafił do Dachau, jechał do Auschwitz i odbili go ruscy wysyłając na Sybir. Niemcy dawali jeść, Ruscy nie. Uciekł z Syberii i z buta doszedł w mniej określone miejsce bliżej afryki. Znaleźli go Amerykanie...zrobili co prada jeńcem bo nie wiedział co do niego gadają, ale oni mieli puszki, co pradziad określał "miałem jak w niebie, tylko stołki im robiłem, a oni mnie ocalili i wyżywili".
A to co się dzieje teraz z filmami? ...hmm...a co? Telewizja kiedyś mówiła całą prawdę? Nawet kurewa czasami półprawdy nie widze.

A Niemców lubie i szanuje...dalli mi zarobić na studia. Nie byli SS-manami, jak niektórzy na wyższym stanowisku w naszym kraju.

Kostek-Biernacki

2013-07-11, 19:54
szpoq napisał/a:

Pewnie i tak nikt już tego nie przeczyta, ale i tak napiszę, bo mnie mierzi i wk***ia.
Niemcy(celowo-k***a-z dużej) po dziś dzień ścigają "swoich" nazioli. Wymierzyli karę tym, którzy na nią zasłużyli.
Nie widzę powodu, żeby winić wszystkich szwabów za IIWŚ. Było to pierwsze użycie na masową skalę narzędzia mediów masowego przekazu.
Mniejsza - karają swoich - spoko.
Oni przegrali wojnę.
Ruscy wygrali woję. Ruscy, jak się okazuje, byli o wiele bardziej makabryczni. O ruskich mało wiemy, bo wszystkie dokumenty są u nich, albo już ich nie ma. Ruscy nie skazywali winnych masowej zbrodni tylko ich czcili i nagradzali.
Opamiętajcie się do k***y nędzy - wasza nienawiść do tego kraju jest wynikiem zasranej rusyfikacji społeczeństwa i zapisu "historii zwycięzcy".
Mój pradzad był jeńcem 3 krajów. 3 Rzeszy, Ruskich i Amerykańców. Trafił do Dachau, jechał do Auschwitz i odbili go ruscy wysyłając na Sybir. Niemcy dawali jeść, Ruscy nie. Uciekł z Syberii i z buta doszedł w mniej określone miejsce bliżej afryki. Znaleźli go Amerykanie...zrobili co prada jeńcem bo nie wiedział co do niego gadają, ale oni mieli puszki, co pradziad określał "miałem jak w niebie, tylko stołki im robiłem, a oni mnie ocalili i wyżywili".
A to co się dzieje teraz z filmami? ...hmm...a co? Telewizja kiedyś mówiła całą prawdę? Nawet kurewa czasami półprawdy nie widze.

A Niemców lubie i szanuje...dalli mi zarobić na studia. Nie byli SS-manami, jak niektórzy na wyższym stanowisku w naszym kraju.



Nie wszyscy niemcy są śmieciami. Śmieciami byli ci, którzy głosowali na nazistów i ich popierali, którzy wykonywali ich rozkazy czyli zdecydowana większość niemieckiego społeczeństwa lat 30-tych i 40-tych. Niemcy w swej większości do końca trwali przy fuhrerze, zaczęli się od niego odwracać w miarę narastania klęsk, ale i tak nie było masowych buntów, Wehrmacht i społeczeństwo, a nie tylko SS, do końca pozostały wierne. Rozliczyli nazistów po wojnie? Dlatego że tę wojnę przegrali. Gdyby wygrali do dziś stałyby w całej "Wielkiej Rzeszy" pomniki zbrodniarzy. A dzisiaj mają czelność mówić, że ich wysiedlenie po wojnie i odebranie im ziem wschodnich było niesprawiedliwością. Sowieci wygrali wojnę to i gloryfikowali swych zbrodniarzy. Ruscy byli niegorszymi mordercami, ale przynajmniej nie chcieli eksterminacji całych narodów. Wyrządzili Polakom wiele krzywd, ale nie chcieli fizycznej eksterminacji narodu polskiego. Bardziej chcieli Polaków nie zniszczyć, ale "odebrać im duszę i głowę". Jedni i drudzy nie zasługują na szacunek, mimo że do zbrodni się przyznali. Takich zbrodni się nie zapomina. Nie zapomina się tym bardziej, że niemcy i rosjanie mają dziś czelność znowu domagać się mocarstwowej pozycji. Dlatego uważam, że oba te państwa powinny być objęte międzynarodową kontrolą uniemożliwiającą im zajęcie jakiejkolwiek wysokiej pozycji na arenie międzynarodowej. Wiadomo że są to żądania nierealne wobec rosji, ale wobec niemiec można to było z powodzeniem stosować.
Dali ci wykształcenie? Gdyby wygrali wojnę mógłbyś co najwyżej liczyć na "naukę liczenia do 500 i umiejętności podpisania się".
I generalnie to tak pieprzysz, że głowa mała. Twoim zdaniem mamy zapomnieć niemcom ich zbrodnie bo się przyznali, a zbrodnie ruskich były większe. Zapewniam cię raz jeszcze, gdyby tylko niemcy wygrali wojnę i mieli wystarczająco dużo czasu przebiliby w masowych mordach komunistów. Nawet czerwoni nie planowali bowiem wymordowania całych narodów. Ciekawe czy gdyby zabili ci bliskich, a potem powiedzieli "przepraszamy, robiliśmy źle", to byś o tych zbrodniach zapomniał. Jak niemcy chcą, żeby ich traktować poprawnie, z szacunkiem, to powinni skazać twórców takich filmów jak "Nasze matki, nasi ojcowie" oraz tę k***ę steinbach.

Aragon1988

2013-07-12, 00:42
Aż mi się wierzyć nie chce, naziści byli pragmatyczni, szkoda 2 kaemów i tyle amunicji taniej wychodził pluton. Swoją drogą zawsze zastanawiała mnie ta bezradność ludzi idących na pewną śmierć, nikt w akcie desperacji nie rzucał się do gardeł prześladowców.

Kostek-Biernacki

2013-07-12, 00:54
Aragon1988 napisał/a:

Aż mi się wierzyć nie chce, naziści byli pragmatyczni, szkoda 2 kaemów i tyle amunicji taniej wychodził pluton. Swoją drogą zawsze zastanawiała mnie ta bezradność ludzi idących na pewną śmierć, nikt w akcie desperacji nie rzucał się do gardeł prześladowców.



Nie wiadomo czy nikt się nie rzucał, nie wyrywał. Druga sprawa, że Ci ludzie byli całkowicie oszołomieni, mówiono im, że jadą na roboty, a nagle wysadzano ich w lesie, obezwładniano i prowadzono na rozstrzelanie.

hogg

2013-07-12, 01:22
Kostek-Biernacki napisał/a:

Czyli o tym jak niemcy (celowo z małej litery) mordowali Polaków.



I nie z małej litery tylko małą literą kołku. A Niemcy, Chińczycy czy k***a Czesi się pisze dużą literą z szacunku do języka polskiego i gramatyki.

Kostek-Biernacki

2013-07-12, 02:33
hogg napisał/a:



I nie z małej litery tylko małą literą kołku. A Niemcy, Chińczycy czy k***a Czesi się pisze dużą literą z szacunku do języka polskiego i gramatyki.



Nie masz się do czego przypie**olić? Pisanie "niemcy" małą literą, chociaż wiem, że jest niezgodne z zasadami poprawnej pisowni (to chyba ortografia a nie gramatyka) ma dla mnie rangę demonstracji patriotycznej. Pokazuje, że za to, co oni czynili Polakom, nie zasługują na jakikolwiek szacunek. Bo zaczynanie jakiegoś słowa wielką literą oznacza szacunek. Dlatego k***a: tusk, palikot, niemcy, ciapaci, ruscy, sowieci, będą pisał małą literą i ch*j ci do tego.

bugaj

2013-07-12, 15:20
Jaki trzeba być bydlakiem, żeby myśleć, że cała rodzima lewica zgadza się na zakłamywanie historii. Pomyśl ilu naszych zginęło w tej wojnie z rąk nacjonalistycznego ścierwa.

8Preacher8

2013-07-12, 16:04
Cytat:

I nie z małej litery tylko małą literą kołku. A Niemcy, Chińczycy czy k***a Czesi się pisze dużą literą z szacunku do języka polskiego i gramatyki.

przede wszystkim genetyczny zjebie to nie "dużą", a "wielką" literą. Chcesz poprawiać gimnazjalny cwaniaku to rób to dobrze chociaż.