18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wary wciagary...

Halman • 2020-05-19, 07:22

j***ny glonojad...

:fiufiu:

DużyKutas

2020-05-19, 09:54
35i napisał/a:

To jest gejowe. Jak zapodasz takiej do dzioba, to jakbyś wsadził w dupę pawianowi. Od razu odpowiadam, nie dymałem pawiana.



Zastanawia mnie w której czesci zdania nas okłamujesz.

Asuritta

2020-05-19, 10:00
WTH jak ona żyje na codzień ?

Halman

2020-05-19, 10:11
Asuritta napisał/a:

WTH jak ona żyje na codzień ?


pewnie tak;

Roman270297

2020-05-19, 10:17
Takiej to już nawet pały do oblizania bym nie dał

SpoconyMariusz

2020-05-19, 11:04
Zawsze mi się podobały kobiety z powiększonymi ustami i cycorami, ot takie maniurki/ panie ą ę. Chciałbym żeby moja przyszła ex też takie miała :-)

Janusz_k

2020-05-19, 11:08
bercisko napisał/a:

Przy takich "warach" pomadkę nakłada wałkiem.



Masz piwo, aż zaplułem monitor :)

35i

2020-05-19, 11:31
Dużyku*as napisał/a:

Zastanawia mnie w której czesci zdania nas okłamujesz.



W żadnej, w odróżnieniu od Ciebie, gdzie nawet w nicku oszukujesz.

DużyKutas

2020-05-19, 11:34
35i napisał/a:

W żadnej, w odróżnieniu od Ciebie, gdzie nawet w nicku oszukujesz.



Ale ja mam takie imię i nazwisko.

35i

2020-05-19, 11:40
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Pewnie, że nie. Ale wypada zapytać, skąd wie, jak to jest wkładać w dupę pawianowi?? Jego Ojciec mu opowiadał???



Skoro zapytałeś, to odpowiadam. Nie wiem również, jak to jest wkładać do maszynki do mięsa i nie dlatego, że ojciec mi opowiadał, tylko, że potrafię odróżnić dobrą dziurę od tej złej wzrokiem. Poza tym wyczuwam lekką zazdrość z powodu posiadania przeze mnie ojca.

~sensualna

2020-05-19, 12:06
robią z siebie maszkary bo na to lecą panowie... wystarczy spojrzeć na salony tam każda utrzymanka tak wygląda

35i

2020-05-19, 12:25
sensualna napisał/a:

robią z siebie maszkary bo na to lecą panowie... wystarczy spojrzeć na salony tam każda utrzymanka tak wygląda



Z tymi panami to nie przesadzaj. Prędzej jakieś sebixy, szprycujące się syntholem, oczywiście dla swoich kobiet.

Szelma

2020-05-19, 12:34
Ja pie**ole to juz jest chyba największa głupota jaka moze zaserwować sobie laska pusta laska i te jeszcze ruchy dłońmi i pozowanie jak by byla na czele najpiekniejszych kobiet :D ... Masakra z ust zrobic dosłownie napompowana dętkę to juz ślepota i jakies uposledzenie na temat piękna chciałbym poznać historie jej życia z partnerem na zasadzie normalnego zycia dziennnego jeśli takiego posiada... A może ona w dzien sie ukrywa a w nocy tylko jest zdatna do obciągania ch*j wie co siedzi u takiej laski w głowie orzeszek?

35i

2020-05-19, 12:40
Szelma napisał/a:

Ja pie**ole to juz jest chyba największa głupota jaka moze zaserwować sobie laska pusta laska i te jeszcze ruchy dłońmi i pozowanie jak by byla na czele najpiekniejszych kobiet ... Masakra z ust zrobic dosłownie napompowana dętkę to juz ślepota i jakies uposledzenie na temat piękna chciałbym poznać historie jej życia z partnerem na zasadzie normalnego zycia dziennnego jeśli takiego posiada... A może ona w dzien sie ukrywa a w nocy tylko jest zdatna do obciągania ch*j wie co siedzi u takiej laski w głowie orzeszek?



Zasadniczo sama sobie odpowiedziałaś. Jedyna forma inteligencji, która czasem siedzi jej w głowie, to fiut jej partnera.

Zcarg

2020-05-19, 13:07
Może służyć jako odkurzacz całkiem praktycznie