18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warto rozmawiać - Protest

Złowroga Pralka ! • 2010-09-19, 16:17











Cały program Warto rozmawiać . Program dotyczy protestu mieszkańców Warszawy przeciwko budowie 6 meczetu w Polsce .
i tu pojawia się moje pytanie Co wy myślicie o tym ?

i

ttt666

2010-09-19, 16:46
moim skromnym zdaniem brudasy wypie**alać!!!!!!!!

trauma

2010-09-19, 17:52
Ekscentryczny napisał/a:

Co wy myślicie o tym ?



Sądzę, że za długie i nie chce mi się oglądać. A Araby niech sp***alają.

Złowroga Pralka !

2010-09-19, 18:24
trauma napisał/a:



Sądzę, że za długie i nie chce mi się oglądać. A Araby niech sp***alają.



spodziewałem się tego niestety , zerowe zainteresowanie .

A jeżeli nie zareagujemy teraz to ten pie**olony brud zrobi to samo co we francji czy zaczyna robić w niemczech

Shadow

2010-09-19, 19:07
Niestety ale muzułmanie przedstawieni w materiale są mało wiarygodni. Najpierw mówią jedno, potem sami sobie zaprzeczają. Nie mówią nic o tym co jest niewygodne, chociażby o traktowaniu kobiet w krajach arabskich (niektórym kobietom by się to przydało, ale bądźmy tolerancyjni).

Moje zdanie takie, chcą się modlić? Proszę bardzo, meczet jako świątynia niech im tam będzie, to gwarantuje konstytucja, ale należy zaprzestać dalszej islamizacji kraju. Uczyć ludzi o prawdziwym islamie, jako o nietolerancyjnej, pełnej przemocy i walczącej ze wszystkim innym religii.

Dywagacje teologiczne i mydlenie oczu odstawić na bok. Fakty!

wubepe

2010-09-19, 19:22
bardzo ciekawy materiał, ale niestety mało spraw poruszono. Myślę, że w Polsce tak samo jak na zachodzie nie będzie (przynajmniej na razie) bo jesteśmy krajem mało tolerancyjnym, mało przyjaznym (ciesze się, że tak jest) i nie dajemy powodów arabom do tego żeby spływali do naszego kraju. Jednak musimy mieć to na uwadze bo za kilkanaście lat może to być problem, nie koniecznie, który powstanie wewnątrz naszego kraju, tylko będzie spowodowany islamizacją Europy i naporem europy na tolerowanie tego zjawiska.

dziubasek00

2010-09-19, 20:48
ttt666 napisał/a:

moim skromnym zdaniem brudasy wypie**alać!!!!!!!!


są akurat bardzo czysci (religia im nakzauje sie myc), choc rzeczywiscie wygladaja na brudasow :D

teken

2010-09-19, 22:35
Ja jestem przeciwko. Choć na religię mam wyj***ne, nie chcem na ulicy widzieć ludzi w prześcieradłach i lasek w workach. Islam to poj***na religia, muzułmanie wpie**alają się teraz do Europy tak jak to zrobili kiedyś chrześcijanie, z tym że chrześcijanie nie są zbyt niebezpieczni. Muzułmanie krok po kroczku przejmować będą kraje, osadzać w rządzie swoich fagasów i zaczną zmieniać prawo i dojdzie w końcu do tego, że zabójstwo żony to będzie rzecz normalna. Niech sobie siedzą w swoich poj***nych granicach. Wiem, że dzielą się oni (fundamentaliści ?) i część z nich jest nie groźna, ale jak na ulicach będzie ich setki to nie odróżnisz zwykłego od pojeba, który wysadzi się w centrum bo coś mu w ustroju państwa nie bedzie pasowało.

Pewnie jestem niedoinformowany, nietolerancyjny, ale dla mnie to religia poj***na jak żadna inna i lepiej nie ryzykować, bo się nie obejrzymy, a nasze córki będą musiały zapie**alać z workami na głowie.

sadzio666

2010-09-20, 00:47
Moim skromnym zdaniem problem leży w tym iż, boimy sie tej religi zdemonizowanej w dużej mierze przez Ameryke, uważam też że reprezentant strony muzułmańskiej w garniturze nie do końca posiadał Kompetencje do prowadzenia tego typu rozmów, kazdy z nas ma obawy przed religia która pozwala na zabijanie, katowanie kobiet i innych wyznawców , istotną rzeczą jest również to iż muzułmanie są mściwi mowiąc prosto a co za tym idzie dopóty będą walczyć o swoje dopóki nie wygrają , jesteśmy państwem świeckim wiec maja prawo budować miejsca kultu, lecz powinni stosować się pod prawo kraju w którym sie znajdują nie mówiąc juz o polsce, bo często słychac o morderstwach w europie miedzy muzułmanami spowodowanych złamaniem doktryn religijnych, takie moje zdanie

Złowroga Pralka !

2010-09-20, 07:01
Turkusowa Dziewica napisał/a:

Zaznaczyłem złą odpowiedź bo myślałem, że chodzi o maczety :(



Aex ROTFL maczety już mamy tam w krakowie swego czasu było ... i w katowicach się zdarzyło że maczety były w ruchu :P

not_NULL

2010-09-20, 10:52
Mnie tam tylko zastanawia to 'i' na końcu pierwszego postu, a pozatym to nie chce mi się oglądać.

benio78

2010-09-20, 11:50
Każdego napotkanego muzułmanina powinno się brutalnie mordować, lub deportować z Polski. Było pytanie co o tym lud sądzi, to napisałem swoje zdanie.

teken

2010-09-20, 11:52
_XaL_ napisał/a:

Mnie tam tylko zastanawia to 'i' na końcu pierwszego postu, a pozatym to nie chce mi się oglądać.

To po ch*j tu piszesz ?

Złowroga Pralka !

2010-09-20, 14:08
_XaL_ napisał/a:

Mnie tam tylko zastanawia to 'i' na końcu pierwszego postu, a pozatym to nie chce mi się oglądać.



4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.

Paceq

2010-09-20, 14:50
Jak to Korwin Mikke powiedział, jak nie wyjebiemy tych arabów z Europy to niedługo będziemy graniczyć z jakimiś emiratami...

np. muzułmanka ma tak 5-8 dzieci, a przeciętna Europejka 0-2. Łatwo obliczyć co się stanie za kilkanaście lat.

Wypie**alać. :idzwch*j: