18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warsztaty dla gejów - na to płacą podatnicy!

Numernabis • 2012-10-05, 14:21
Dla staży pożarnej brakuje pieniędzy a tutaj się funduje warsztaty jakimś pedałom.

Cytat:

Pod koniec października odbędą się "bezpłatne" warsztaty „Bliskość i seksualność” dla osób homoseksualnych i transseksualnych. "Bezpłatne", bo finansowane ze środków m.st. Warszawy - czyli z pieniędzy podatnika.

Za co zapłacił podatnik? Jak informują organizatorzy warsztatów, będą one poświęcone: "budowaniem w związku atmosfery bliskości i otwartości, skutecznym docieraniem do własnych potrzeb w sferze intymno-seksualnej, jasnym wyrażaniem swoich potrzeb wobec partnera/partnerki bez wstydu i zażenowania, sposobami na przezwyciężanie rutyny i wprowadzania spontaniczności w związku, rolą fantazji seksualnych".

Ponadto "ważnym elementem warsztatów będzie przyjrzenie się, na ile zachowania kobiet i mężczyzn o homoseksualnej orientacji psychoseksualnej są analogiczne w sferze intymności i seksualności do zachowań osób heteroseksualnych, a na ile odznaczają się własną specyfiką. Warsztat łączy w sobie elementy krótkich wykładów, ćwiczeń ukazujących, jak przekładać wiedzę teoretyczną na umiejętności praktyczne oraz otwartych dyskusji w grupie i dzielenia się własnymi doświadczeniami."

Przypomnijmy, że Hanna Gronkiewicz-Waltz wydaje pieniądze na promowanie dewiacji, a tymczasem od 1 stycznia 2013 r. po raz kolejny zdrożeją opłaty za przejazd komunikacją miejską w stolicy (ceny biletów wzrosły już 16 sierpnia ub. roku) - bo rzekomo nie ma pieniędzy. Od 1 stycznia jednorazowy bilet zdrożeje z 3,60 zł do 4,40 zł, a za bilet miesięczny trzeba będzie zapłacić aż 100 zł.


.:...........:.

2012-10-05, 14:35
Airflo napisał/a:

Od 1 stycznia jednorazowy bilet zdrożeje z 3,60 zł do 4,40 zł, a za bilet miesięczny trzeba będzie zapłacić aż 100 zł.



W poznaniu już dawno mamy miesięczny za 100. :-/ Widać wschód dogania zachód. :lol:

tds1974

2012-10-05, 15:12
A co do tego mają bilety? To dwie różne kasy i trzeba być debilem z Niezależnej, żeby to ze sobą łączyć. To dwie różne kasy...

pakicito

2012-10-05, 15:32
bo Warszawiaki są tępe to i płacą za pedalstwo

ul...........rt

2012-10-05, 16:06
@up
No myślę że nie tylko z Warszawskich podatków.Ty lub ktoś z Twoich bliskich też się dołoży do pedałowania ;)

8765tj

2012-10-05, 16:30

buoba

2012-10-05, 17:22
Zamysł mają całkiem dobry - zgromadzić jak największą liczbę pedałów w jednym miejscu. Brakuje tylko punktu kuliminacyjnego - zamknięcia sali konferencyjnej i wpuszczeniu cyklonu B :-D

toka

2012-10-05, 17:31
To jest poj***ne, choć z drugiej strony to pewno i tak ta kasa prędzej wróciłaby do urzędników niż do zwykłych mieszkańców.

ButcheredAtBirth

2012-10-05, 18:15
Airflo napisał/a:

ważnym elementem warsztatów będzie przyjrzenie się, na ile zachowania kobiet i mężczyzn o homoseksualnej orientacji psychoseksualnej są analogiczne w sferze intymności i seksualności do zachowań osób heteroseksualnych, a na ile odznaczają się własną specyfiką.



Nosz k***a, nie wierzę :shock: Ale jeśli założyć, że zbierają ich dane po to, aby zrobić spis, i skoro cena naboju 9mm to niecała złotówka, a tyle właśnie mają podrożeć bilety, to ma to nawet sens :->

~Velture

2012-10-05, 18:34
100zł miesięczny? Ło k***a.... jak ja chodziłem do szkoły płaciło się 30zł za miesięczny

Sa...........is

2012-10-05, 20:02
Juz k***a lepiej zaplacic i zeby na tych warsztach sie pie**olili, niz zeby to mialo sie po miescie krecic. Osobiscie chetnie bym doplacil aby ze zwyklych warsztatow dla gejow tj. pedalow - zrobic warsztaty koncentracyjne i kazdemu pie**olnac rozowy trojkacik na ramie.

Ad.1 - Pedalstwo jednak pod 1 wzgledem jest przydatne - wiecej cipek dla nas =)

Ps: Wiem ze nie jestem tolerancyjny, ale dla mnie to jest w ch*j poj***ne, chlop z chlopem? Nosz k***a!

To...........42

2012-10-05, 21:23
Nosz k***a mać... Ale z drugiej strony jak skupią się w jednym miejscu to łatwiej będzie ich wyeliminować ;]

Ma...........eh

2012-10-05, 23:02
No to teraz kolejny krok: niech zrobią warsztaty dla pedofilów.

"budowanie w związku atmosfery bliskości i otwartości, skuteczne docieranie do własnych potrzeb w sferze intymno-seksualnej, jasne wyrażanie swoich potrzeb wobec partnera/partnerki bez wstydu i zażenowania, sposoby na przezwyciężanie rutyny i wprowadzania spontaniczności w gwałcie, rola fantazji seksualnych"

k***a mać! Ręce opadają...

No, teraz pedałki r*chajcie mnie w wirtualne dupsko: brońcie gówna pod napletem.


Cyco

2012-10-06, 01:34
Nosz k***a się z dewiacji seksualnej powoli normę robi :/ Czy mi państwo płaci za kursy jak mam zadowalać kobietę ? Takie zgromadzenie uraża moje uczucia kato-fanatyczne i jak mówi pismo strząsnę popiół na świadectwo, a potem najebie takiemu pedałowi. Przez brak wojska się nam młodzież pedali :/