18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawska Premiera Zielonej Granicy

nsnsp • 2023-09-27, 07:17
Krótka głośna pytka


Szangti

2023-09-27, 12:24
0dbytBiskupa napisał/a:

Paradoks patridioty: wszechpolscy aktywiści filmu nie widzieli, nie zamierzają oglądać, a wszystko o nim wiedzą.



A ty jeadles gowno ze wiesz ze dobre/nie dobre??? :D

Prof._Kot_Budd

2023-09-27, 12:27
Wroga propaganda istnieje na terenie Polski od kilkuset lat, ale żeby taki procent lokalnej hołoty jej przyklaskiwał, to chyba jeszcze w dziejach nie było...

ObciagamZaDyche

2023-09-27, 12:35
Wszyscy sa pie**olnieci. Kookejne gowno co ma ryc w poilakach dziure i klucic ich. Souszczacie sie nad jakims filmem j***nym. Czy dobry, czy h*jowy. Czy pokazuje to czy sramto, jebac to. Na h*j to drazyc ? Wy serio k***a problemow nie macie. Co za kmioty j***ne polakowanie.

qrcok

2023-09-27, 12:40
Ja się dziwię, dlaczego głównym hashtagiem promującym ten film nie jest #mlodemuniestaje

dkamil1

2023-09-27, 12:50
Majles napisał/a:

Film podobno zajebisty i dobrze zrobiony. A kim sanpolaczki co oceniaja film bez ogladajia?
No to sa pajace z wszechpolskiej. Też mi wstyd.



A kim Ty jesteś, że oceniasz bez oglądania? "Podobno zajebisty?" Wk***ia mnie jak ktoś nazywa Polaków "polaczkami". Utkaj p*zde.

ra0mir

2023-09-27, 12:52
Mi wystarczy to:

„Mieszkam i pracuję poza Polską. Kiedy przyjeżdżam uderza mnie fala niedobrego powietrza, coś takiego jakby w zamkniętym pomieszczeniu ktoś bez przerwy puszczał bąki. Jest coś takiego, że jest duszno” - mówiła w Radiu Zet Agnieszka Holland.

To j***na żydówa, która potrzebuje władzy dla swojego ludu.
Gardzę PiSem... ale oni to rozumieją.
Tak, jestem zwolennikiem teorii spiskowej, KODiarze to j***ne komunistyczne żydy.

Dlatego największą rację maja ci nafukańce pośrodku.

mynameisgod

2023-09-27, 13:02
rozmnażają się jak karaluchy te brudasy
poważnie
ich tam nieskończona ilość
weź do Europy milion
a przyjedzie 10
bo się da

Angevil

2023-09-27, 13:21
Hatfu na jaoka :lol: jak wyszedł film "Głupi i głupszy" a był o Kaczyńskich to nikt jakoś nie protestował...

buba11

2023-09-27, 14:08
Majles napisał/a:

Film podobno zajebisty i dobrze zrobiony. A kim sanpolaczki co oceniaja film bez ogladajia?



może to ludzie co pisać potrafią?

NeinNeinNeiN

2023-09-27, 14:30
Nie popieram ani jednych ani drugich a fakty są takie: banałem jest, że wszystko co się teraz dzieje w polityce jest na potrzeby wyborów
- zieolna granica zgrała się w czasie z aferą wizową
- partneram filmu jest niemiecka telewizja publiczna ZDF
- Scholz jawnie ingeruje w sprawy polskie
Według mnie chodzi o to:
- żeby przerzucić odpowiedzialność za kryzys migracyjny, wywołany przez Niemcy w 2015, na Polskę.
- usprawiedliwić przywrócenie kontroli granicznej.
Efekt jest taki, że na naszych oczach strefa Schengen rozpada się a za nią może nastąpić rozpad unii. Niemcy po raz kolejny rozpie**alają Europę. Nie wierzę w to, że Niemcy nie widzą co russcy robią w Afryce jak napędzają kryzys migracyjny wywołując konflikty zbrojne.

winko

2023-09-27, 14:45
ProVVe napisał/a:

Nie wiem, ale lewacy to jeszcze bardziej poj***ne niż butyi kot kaczyńskiego... pie**ola ze pis ch*je bo blokuje bambusów na granicy, ale jak się okazało, że nawpuszczali ich cale hordy to też zle . A tamci z drugiej wyzywają film wiedząc co odj***l kaczor. Spalić jednych i drugich na placu a zaraz za nimi po kod pis psl i sld z konfe tez paru ładnych ciuli znajdę. Kto k***a wymyśla te partie i ich plany wyborcze/polityczne? Jakim cudem lewactwo tak zdołało nasrać w zdrowy rozsądek ludzkości... Pamiętajcie jeszcze będziecie płakać lewusy za tym co teraz bo produkujecie skrajność i nienawiść innego wymiaru



z konfe tez paru ładnych ciuli znajdę ? Tam co najwyżej paru jest normalnych a reszta to ciule. PIS wszystkim pokazał jak robi się interesy i teraz każdy chce do koryta

SantaMaria

2023-09-27, 14:51
lefaki do piachu i zamknąć mordy niepolacy yebani XD

Zpider

2023-09-27, 15:06
Dobry lewak to taki co jest six feet under

Heliar

2023-09-27, 15:11
Majles napisał/a:

Film podobno zajebisty i dobrze zrobiony. A kim sanpolaczki co oceniaja film bez ogladajia?
No to sa pajace z wszechpolskiej. Też mi wstyd.



Najpierw naucz się pisać po polsku, bo mama się za ciebie wstydzi.

ObciagamZaDyche napisał/a:

Wszyscy sa pie**olnieci. Kookejne gowno co ma ryc w poilakach dziure i klucic ich. Souszczacie sie nad jakims filmem j***nym. Czy dobry, czy h*jowy. Czy pokazuje to czy sramto, jebac to. Na h*j to drazyc ? Wy serio k***a problemow nie macie. Co za kmioty j***ne polakowanie.



Każdy doskonale widzi, że żaden z was nie jest Polakiem. Największemu debilowi autokorekta poprawi choć kilka wyrazów, alu u was nie ma ani jednego polskiego znaku.