18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawa z lotu ptaka

P@...........@C • 2012-02-18, 12:15
film produkcji grupy Artcam


frutii1992

2012-02-18, 19:57
3:42 Aleja zakochanych na plantach i Cerkiew Świętego Ducha w Białymstoku. Nie do końca to Warszawa

OzzykxD

2012-02-18, 20:04
Ludzie ja was nie chcę martwić ale ja nie zauważyłem aby tutaj gdziekolwiek było napisane że to jest Warszawa równie dobrze mogli by "posklejać" film z kilku różnych miejscowości pozdrawiam :D

seebek

2012-02-18, 20:27
no niezle k***a,polecam nu duzym monitorze..

czokletmen

2012-02-18, 21:06
zeby tak bylo w google maps !

Op...........el

2012-02-18, 21:33
nie sadzilem ze wawa moze byc taka piekna. ps. ArtCam wymiata :)

dzikiruchacz

2012-02-18, 21:44
zawiodłem sie, pierwszy dłuższy kawałek zw z lataniem który nie ma w podkładzie awolnation-sail....k***a sam sobie musiałem włączyć

la...........ik

2012-02-18, 22:09
ch*j warszawiakom w łeb Bieszczady to jest piękno.

Gała1910

2012-02-18, 22:45
Moim zdaniem wielkim błędem przeszłości było przeniesienie stolicy z Krakowa do Warszawy. A to z wielu przyczyn między innymi...
1. To Kraków był jest i będzie stolicą polskich królów, książąt i najznakomitszych oficjeli.
2. Kraków to najbardziej rozpoznawalne i najchętniej odwiedzane miasto Polski o ponad tysiącletniej historii.
...powodów mógłbym napisać znacznie więcej, ale nie o to chodzi. Przeniesienie stolicy do Warszawy spowodowane było chęcią bycia bliżej spraw dziejącycj się na północy, były to czasy gdy Szwecja i Rosja zagrażały Polsce (inflanty itp). Gdy Warszawa była stolicą zaczęły się czasy wolnej elekcji itp. szlachta pochodząca z mazowsza była jedną z biedniejszych w owczesnej Rzeczpospolitej, a zarazem najliczniej przybywająca na pola elekcyjne i najczęsciej przekupywana przez zagranicznych władców ubiegających się o tron Polski. W konsekwencji przekupstwo, pijaństwo, prywata, głupota i zdrada w głównej mierze zdecydowały o I rozbiorze, a jak było później wszyscy wiemy.... Oczywiście nie twierdze, że wszystko co złe to Warszawa. Tak tylko przypominam sadystyczne fakty. Dlatego twierdzę, że stolicą Polski powinien być Kraków bez zmian bo to świetne miasto. Dodam że pochodze z Łodzi.

Bila

2012-02-18, 23:09
@Gała1910,zgadzam się z tobą,niech wraca do Krakowa stolica,wreszcie wyjedzie od nas,do was,cały ten przyjezdny element dorobkiewiczów opluwający twoje wspaniałe miasto,narzekający jak tu ch*jowo.Jakie chamy i buraki na każdym kroku,że bród,smród i mizeria,ale zapomnieli że oni to ze swoich zapadłych dziur przywieźli,że to ci,co tu przyjechali,to właśnie te miasto ciągną w dół,z chęcią ci to oddam,masz to ode mnie,przejmujesz schedę.

ni...........ne

2012-02-19, 00:31
wieśniaczki wypad szczekać na swoim polu a nie w internecie się wypowiadać!

ra...........ng

2012-02-19, 15:12
wezme jebne zdjęcia spoza warszawy, nie skapną się - pomyślał autor