18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawa i Norweżka

Brąchacz • 2023-10-22, 18:01
Norweżka idzie otoczona szambem i trzyma transparent "keep the world clean"


kubol

2023-10-22, 21:13
-_luka_- napisał/a:

szambo to izrael.



Caly bliski wschod to szambo

mazga50

2023-10-22, 21:35
garota napisał/a:

Niestety na całym świecie mówi się tak o Polakach.



Garata, garota. Ty żydzie.

0rion napisał/a:

alez to jest hipokryzja. unia europejska stoii za izraelem jak bombarduja gaze a z drugiej strony beda grac aniolkow i poprzyjmuja setki tysiecy uchodzcow z tamych stron. jak dlugo zanim ci ludzie zaczna robic poswtania w miastach europejskich i mordowac ich obywateli? przeciez juz zaczynaja sie protesty, zamieszki. europa sama sobie gwozdz do trumny wbija swoja popie**olona polityka.



Swoją? Zobacz, kto jest w PE, kto rządzi krajami starej Unii. A no lewactwo, czyli żydy. To wiele wyjaśnia w kwestii polityki migracyjnej, gdzie żydowskie parchy oficjalnie już mówią, że chcą zniszczyć białych.
Tylko tym razem, gdy żydki będą dostawały po dupie, nikt już nie będzie chciał słuchać o holokauście i narodzie zj***nym.

bleblebator1

2023-10-22, 22:30
0rion napisał/a:

alez to jest hipokryzja. unia europejska stoii za izraelem jak bombarduja gaze a z drugiej strony beda grac aniolkow i poprzyjmuja setki tysiecy uchodzcow z tamych stron. jak dlugo zanim ci ludzie zaczna robic poswtania w miastach europejskich i mordowac ich obywateli? przeciez juz zaczynaja sie protesty, zamieszki. europa sama sobie gwozdz do trumny wbija swoja popie**olona polityka.



i o to żydom chodzi. Wywołując napięcia społeczne w europie doprowadzają do stanów wyjątkowych, wtedy łatwo się rządzi. Motłoch nienawidzący się nawzajem się nie buntuje przeciwko władzy, a to stara bolszewicka szkoła

BellaGrubaDupa

2023-10-22, 22:35
A jak żyduchy atakują Palestyńczyków to jest dobrze..

uzytkownik609

2023-10-22, 22:55
Ale co złego zrobiła?
Izrael już dawno przekroczył granice obrony, a świat milczy.
Dobrze ze chociaż w Polsce arabowie mają prawo protestować wobec apartheidowi pejsów

Rak.Odbytu

2023-10-22, 23:00
motylekwbrzuchu napisał/a:

Bardzo dobry transparent, pochwalam


Cymesowy napisał/a:

Nie przepadam za kozojebcami ale izraela nienawidzę najśmieszniejsze jest to że ortodoksyjni żydzi też


Zielonyah napisał/a:

szambo to izrael.


Szangti napisał/a:

Jebac izrael.


A ja się zastanawiam, co wam tak przeszkadza ten Izrael? Jeszcze jakoś potrafię zrozumieć te wasze obsesje na punkcie Żydów tu, w Europie, albo w Stanach. Ale w Izraelu? Siedzą tam sobie, donikąd się nie wybierają i napie**alają Arabów, których też nienawidzicie. Więc to chyba dobrze, nie? Wojna w Izraelu powinna was obchodzić jak zamieszki w Zimbabwe albo w Argentynie. Czyli wcale. Bo ma zerowy wpływ na wasze życie.

I jeszcze 95% z was uważa się za prawicowców, a sracie się z tą sympatią dla Palestyny jak zachodni lewacy. Bo może nie wiecie, ale w zachodniej Europie i USA to właśnie lewacy popierają Palestynę, a prawicowcy Izrael.

dżonyłojlker

2023-10-22, 23:20
erutlev napisał/a:

A ja się zastanawiam, co wam tak przeszkadza ten Izrael? Jeszcze jakoś potrafię zrozumieć te wasze obsesje na punkcie Żydów tu, w Europie, albo w Stanach. Ale w Izraelu? Siedzą tam sobie, donikąd się nie wybierają i napie**alają Arabów, których też nienawidzicie. Więc to chyba dobrze, nie? Wojna w Izraelu powinna was obchodzić jak zamieszki w Zimbabwe albo w Argentynie. Czyli wcale. Bo ma zerowy wpływ na wasze życie.
I jeszcze 95% z was uważa się za prawicowców, a sracie się z tą sympatią dla Palestyny jak zachodni lewacy. Bo może nie wiecie, ale w zachodniej Europie i USA to właśnie lewacy popierają Palestynę, a prawicowcy Izrael.



A ja się zastanawiam, co tobie przeszkadza, że "nam" przeszkadza?

kris1978

2023-10-22, 23:48
-_luka_- napisał/a:

szambo to izrael.



Ta cała ziemia niby święta a gównem i szczynami jest zaj***na. Jedni warci drugich. Niech na pustynię do Afryki sp***alają i tam się tłuką. A ci wszyscy, z tego zj***nego, ch*j wie po co zorganizowanego pochodu, mogą tam za nimi iść i im kibicować.

htp

2023-10-23, 01:24
erutlev napisał/a:

A ja się zastanawiam, co wam tak przeszkadza ten Izrael? Jeszcze jakoś potrafię zrozumieć te wasze obsesje na punkcie Żydów tu, w Europie, albo w Stanach. Ale w Izraelu? Siedzą tam sobie, donikąd się nie wybierają i napie**alają Arabów, których też nienawidzicie. Więc to chyba dobrze, nie? Wojna w Izraelu powinna was obchodzić jak zamieszki w Zimbabwe albo w Argentynie. Czyli wcale. Bo ma zerowy wpływ na wasze życie.
I jeszcze 95% z was uważa się za prawicowców, a sracie się z tą sympatią dla Palestyny jak zachodni lewacy. Bo może nie wiecie, ale w zachodniej Europie i USA to właśnie lewacy popierają Palestynę, a prawicowcy Izrael.



Mają kompleksy i szukają winnych swojego ch*jowego życia. To znajdują - Żydzi, LGBT. O masonach, Cyganach i cyklistach już zapomnieli.

intermag

2023-10-23, 05:29





I miała racje

TurboKaczka

2023-10-23, 08:44
garota napisał/a:

Niestety na całym świecie mówi się tak o Polakach.



ale tylko o twoich rodzicach

seeed71

2023-10-23, 10:29
0rion napisał/a:

alez to jest hipokryzja. unia europejska stoii za izraelem jak bombarduja gaze a z drugiej strony beda grac aniolkow i poprzyjmuja setki tysiecy uchodzcow z tamych stron. jak dlugo zanim ci ludzie zaczna robic poswtania w miastach europejskich i mordowac ich obywateli? przeciez juz zaczynaja sie protesty, zamieszki. europa sama sobie gwozdz do trumny wbija swoja popie**olona polityka.




Nie do kupienia na tak, trybunały sprawiedliwości i praw człowieka krytykują działanie Izraela. Tylko że na orzeczeniach i krytyce się kończy

Dodatkowo trzeba napisać że to jakaś tępa blond dzida co nie dostała się na medycynę w Norwegii i musi studiować w Polsce bo tu każdego biorą z zagranicy bo prestiż większy. No i ma męża araba który ją zindykronowal i nastawił przecież zydom

Ronoaro

2023-10-23, 11:35
Hamas zabił rakietą krowę, kozę okaleczył i wybił szybę w miejskim szalecie- III Wojna światowa, terroryzm, ludobójstwo, atak na zachodni świat.
Izrael zbombardował szpital i szkołę- ponad 500 chorych i cywili nie żyje- Oj tam, oj tam, Żydzi mają prawo się bronić! Wstrętny antysemito.

Palestyńczycy są mi obojętni, a po żydowskiej ofensywie- strefa Gazy będzie się prezentowała jak Warszawa późną jesienią 1944 r. W sumie to dość smutne, że w XXI wieku mamy w dupie naród który zamieszkuje swoje ziemie od jakiś 3000 lat(bez przerwy) i godzimy się na to by masakrował go drugi naród, ale z lepszym PR.

viader80

2023-10-23, 14:15
~VeIture napisał/a:

Masz piwo. Napisałem "Dzisiaj czytałem" a nie dzisiaj zweryfikowałem. Tak było napisane a mi sie k***a nie chce szukać bo ma wyj***ne na mośków, ciapaków, banderowców, kacapów, niemiaszków i innych więc jak coś wrzucam to jedyne na co poświęcam czas to na tłumaczenie albo edycję filmu a nie na szukanie źródła bo mam wyj***ne czy zdechnie szczur czy karaluch.


czyli jesteś pelikanem co łyka fejk njusy i pomawiaczem, najpierw sprawdza się źródło, a później się pisze, a tak to jesteś zwykłym farmazonem.


BeardedBastard

2023-10-24, 21:19
Prawidłowo,popieram tyle,że zamiast kosza na śmieci proponuję rozpalić w piecu....