18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

davirafil

2017-03-26, 11:34
Fajnie ten lexusik wkleił się w zakręt

igorektgk

2017-03-26, 14:09
@up.Od tego jest właśnie tył napęd,od tego jest on :D

saves

2017-03-26, 15:16
0:33 No, korposzczury, po lewej stawiają dla was biurowce w miejscu, gdzie była kiedyś fabryka lamp i świetlówek. Rtęci tam jest tyle, że będzie wam złoto z zegarków wypłukiwać. :D
2:00 Jaki świętojebliwy. Wszyscy tam tak jeżdżą. Tyle że jest ryzyko Na zjeździe do tunelu często stoi policja i patrzy, kto tnie przez ciągłą. Ale bez ryzyka nie ma zabawy. :)

MgrMajster

2017-03-26, 16:27
saves napisał/a:

2:00 Jaki świętojebliwy. Wszyscy tam tak jeżdżą. Tyle że jest ryzyko Na zjeździe do tunelu często stoi policja i patrzy, kto tnie przez ciągłą. Ale bez ryzyka nie ma zabawy.

Jeśli zabawą nazywasz ryzyko, iz spowodujesz tym niedozwolonym manewrem wypadek i nie daj Boże kogoś zabijesz....no to brawo. życzę Ci, żebyś sam został przynajmniej ciężko ranny, plus auto do kasacji, przez takeigo debila, co robi jak w tym filmiku. Wszak to tylko zabawa.

saves

2017-03-26, 16:33
up
Przejeżdżałeś tamtędy choć raz? Nie sądzę. Znam w stolicy wiele innych, identycznych miejsc, przez które przejeżdża się "tasując" samochody. Akurat właśnie tu pomalowali ciągłą. Często tam przejeżdżam i jeszcze nigdy nie widziałem choćby przytarcia.

~Velture

2017-03-26, 16:48
@saves
Jeździłem tamtędy F CH00J razy i wystarczy k***a przepisowo pojechać na wprost przez rondo. Stracisz ile? Minutę na światłach?

To, że tak robią to jedno a to, że policja uwielbia to miejsce to druga sprawa.

qu4si

2017-03-26, 18:13
2:07 pewnie Uber :)

Loaloa

2017-03-26, 21:00
Agresywne pirackie cebule, aghrrrrr...

SQRW3L_ponury

2017-03-26, 23:14
Velture napisał/a:

@saves
Jeździłem tamtędy F CH00J razy i wystarczy k***a przepisowo pojechać na wprost przez rondo. Stracisz ile? Minutę na światłach?



Fakt że poza szczytem cięcie w tym miejscu ciąglej to lekka przesada bo zysk to max 2 minuty - ale spróbuj przejechać górą (przez rondo) jak jest szczyt/korek... strata od kilkunastu do kilkudzisięciu 'miejsc korkowych' (przetestowane empirycznie przez 15 lat wyjazdów z GUSu w kierunku Wisłostrady) i nawet do 10 minut opóźnienia (gdy rondu zdarzy sie przytkać) - jednym słowem Karwowski kijowo zaprojektował ten kawałek trasy...

MgrMajster

2017-03-27, 06:33
@upy
To, że ktoś ciulowo zaprojektował trasę nie upoważnia nikogo do łamania przepisów. No sorry. Taka mentalność polaczków. A co ja będę czekać, i co z tego, że tam ciągła. Dam radę..Niee....jak nie pasuje to trasa to zmień na inną. Jak się nie da to zmień kźwa pracę albo miejsce zamieszkania, byś nie musiał tamtędy jeździć. A jak i to nie pasuje to w ogóle nie ruszaj sięz domu.

IOI

2017-03-27, 08:21
@MgrMajster - nie zesraj sie

RYJ23

2017-03-27, 10:30
k***a chcesz to sobie objezdzaj do okola to miasto nawet,jak ja chce to sobie przetne k***a 5 ciaglych i ch*j ci do tego

pisage

2017-03-27, 10:30
Akurat MgrMajster ma rację, a reszta mordy w kubeł! Trasą Łazienkowską jeździ się co najmniej 80, a spod GUSu wyjeżdża się dużo wolniej. To różnica prędkości jest niebezpieczna.
Po drugie w godzinach szczytu Trasa i tak stoi, więc wjazd pod tunel jest gorszym rozwiązaniem niż przejazd przez rondo.
Po trzecie sporo winy leży po stronie rowerowych lobbystów, którzy wymusili wyznaczenie przejścia dla pieszych na Waryńskiego, mimo że jest tam przejście podziemne. Przez to prawy i środkowy pas stoją, a na rondo można wjechać tylko lewym.
Ale to nie jest żadne wytłumaczenie! Wyjeżdżając spod GUSu masz jechać prosto i już!

warszawiak123

2017-03-27, 10:48
tutaj kierowca wrzuca kierunkowskaz i myśli że ma pierwszeństwo