18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszafka już świętuje

nowynick • 2019-12-31, 14:00
obok miejsca gdzie Warszawiacy zaopatrują się w tanie fajki i ruski alkohol płonie hala pełna fajerwerków. Na miejscu jest już 12 wozów strażackich. Włochy już otwierają szampana



Touch_Of_Madness

2019-12-31, 18:05
Nie Warszawiacy tylko mieszkańcy Warszawy, czyli sąsiedzi tych wszystkich krzykaczy „jaka to warszafka zła” , którzy przyjechali tu zmywać podłogę lub czyścić kible. Ewentualnie nosić cegły tam gdzie ktoś mądrzejszy pokaże palcem.

bakus1233

2019-12-31, 18:16
Touch_Of_Madness napisał/a:

Nie Warszawiacy tylko mieszkańcy Warszawy, czyli sąsiedzi tych wszystkich krzykaczy „jaka to warszafka zła” , którzy przyjechali tu zmywać podłogę lub czyścić kible. Ewentualnie nosić cegły tam gdzie ktoś mądrzejszy pokaże palcem.



Zabolało cie coś? Jesteś pewnie z Warszawy? Zastanów się czy możesz być warszawiakiem albo swoim imieniem lub tym jakie masz wykształcenie? Nie identyfikuj się z tymi etykietkami, to przestanie cię to boleć, że ktoś obraża warszawiaków.

Touch_Of_Madness

2019-12-31, 20:41
Jak ktoś kiedyś obrazi Twoją matkę i np. powie , że to „głupia tłusta k***a” to odepnij sobie etykietę jej syna i przestanie Cię to boleć. Znalazłeś remedium na całe zło tego świata. Brawo! Zasłużyłeś na nobla bardziej niż tokarczuk.

pankruk

2019-12-31, 20:54
bakus1233 napisał/a:

Jaki jest cel zamazywania tablic samochodu? Czy to są jakieś dane prywatne? przez to nie wiem czy to czarne bmw jest 520i czy 540i



Na zdjęciu jest 520i. Pojedyncza rura wydechowa wychodziła w standardzie w trójkach i w piątkach z 2.0 R6. Jak się przyjrzysz to widać ogonek od 2. Jakiś tam łepek nie ma racji co do zderzaka. W zwykłej wersji bez m-pakietu taki zderzak mógł być w każdej wersji silnikowej. Zresztą nawet w m-pakiecie jest taki sam tylko ma dyfuzor.

bakus1233

2019-12-31, 21:39
Touch_Of_Madness napisał/a:

Jak ktoś kiedyś obrazi Twoją matkę i np. powie , że to „głupia tłusta k***a” to odepnij sobie etykietę jej syna i przestanie Cię to boleć. Znalazłeś remedium na całe zło tego świata. Brawo! Zasłużyłeś na nobla bardziej niż tokarczuk.



Wyobraź sobie, że nawet takie coś jak obraza matki nie musi cię boleć. Wiem, że trudno w to uwierzyć, bo jesteśmy zaprogramowani jak roboty aby reagować w określony sposób na słowa czy zachowania, ale to nie znaczy, że nie mamy nad tym kontroli. Ostatecznie, to Ty jesteś odpowiedzialny za to, że czujesz się obrażony. Gdyby ktoś obraził twoją matkę w języku, którego nie znasz, to nawet by cię to nie ruszyło. To idealnie pokazuje jak to działa. Słowo nie ma mocy aby cię obrazić, drugi człowiek też nie, tylko ty możesz sprawić, że będziesz czuł się obrażony. Tak to wygląda. Najczęściej, to my sami sobie dajemy wpie**ol.
Brak reakcji emocjonalnej nie oznacza tego, że pozwalsz sobie na plucie w twarz. Po prostu może cię to nie ruszać, ale jednocześnie możesz komuś zamknąć buzie jeśli widzisz w tym jakiś interes, bo np dostrzegasz, że osoba, która mówi o tobie brzydko wpływa nagatywnie na twój wizerunek u innych ludzi. Brak reakcji emocjonalnej, to działanie na chłodno, dokładnie przemyślane, bez niepotrzebnego marnowania energii na oburzanie się, bo ktoś źle o mnie powiedział.

obuchov

2020-01-01, 00:36
Czy odszkodowanie wątpię, fajerwerki mają od dziesięciu do piętnastu lat terminu ważności, sprzedadzą sie za rok.

~Velture

2020-01-01, 01:15
kienzler napisał/a:

Na zdjęciu jest 520i. Pojedyncza rura wydechowa wychodziła w standardzie w trójkach i w piątkach z 2.0 R6. Jak się przyjrzysz to widać ogonek od 2. Jakiś tam łepek nie ma racji co do zderzaka. W zwykłej wersji bez m-pakietu taki zderzak mógł być w każdej wersji silnikowej. Zresztą nawet w m-pakiecie jest taki sam tylko ma dyfuzor.



O ty czerstwy Parkinsonie.
Ten jakiś tam typek to ja i k***a nie chodzi mi o j***ny dyfuzor tylko o plastik na zderzaku. w wersji 4 litrowej V8 matowy pasek plastikowy wzdłuż zderzaka był k***a dzielony a w wersji 2 litrowej leciał po całej długości bez luki pod zderzakiem.

Do tego seryjne wersje 4.0 nie miały pie**olonego dyfuzora ani podwójnej rury wydechowej.
Seryjnie z fabryki wyjeżdżały z jedną końcówką wydechu w wersji 5.40i

Jeśli zobaczysz kiedykolwiek e39 5.40i z dyfuzorem, tylną lotką albo wydechem posiadającym więcej jak jedną rurkę z tyłu to wiedz, że albo pierwszy właściciel dopłacił w ch*j jakimś cudem za pakiem M w czasach kiedy nie było czegoś takiego jak pakiet M (również w mercedesie nie było wtedy "pakietów" stylizacyjnych AMG ani w audi sersji S-line) albo ktoś zaliczył dzwona i po prostu skorzystał z okazji i sobie dokupił zamiast seryjnych zderzaków zderzaki z wersji M.

krpik26458

2020-01-01, 12:30
HAL9000/2 napisał/a:

policzyli stany magazynowe i ktoś stwierdził ze na odszkodowaniu by lepiej wyszedł...



zderzak nie ma tu nic do rzeczy, taki sam występuję w 520i, 523i, 525i,528i, 530i, 535i, 540i,520d,525d,530d, można poznać po wydechu, 520i ma jedną dużą puszkę, a 540i dwie mniejsze, które lekko widać od spodu zderzaka, pewnie myślałeś o zderzaku mpakiet, ten zderzak tak samo mógł występować w każdym modelu, jeśli ktoś sobie zażyczył.

35i

2020-01-01, 13:52
Budrys2000 napisał/a:

"czarne koszule wiszą Konwiktorska już się pali"



Ale o co chodzi? Jedyną wspólną cechą Bakalarskiej i Konwiktorskiej jest to, że i tu i tam są czarni. Tyle, że na Bakalarskiej czarni handlują jeansami i jakimiś koralikami, a na Konwiktorskiej ch*j wie co robią.

Nyrewesa

2020-01-01, 13:56
Ach, po co to powielanie plotek? To nie była hala pełna fajerwerków. To baraki/ magazyny, w których ludzie pracujący na bazarku kwiatowym robili wiązanki z kwiatów, bukiety i mieli tam magazyny przy okazji. Czasami ktoś tam mieszkał i widocznie zaprószył ogień. A fajerwerki mogli trzymać dla własnego użytku, to nie były pawilony handlowe.

35i

2020-01-01, 14:18
Nyrewesa napisał/a:

Ach, po co to powielanie plotek? To nie była hala pełna fajerwerków. To baraki/ magazyny, w których ludzie pracujący na bazarku kwiatowym robili wiązanki z kwiatów, bukiety i mieli tam magazyny przy okazji. Czasami ktoś tam mieszkał i widocznie zaprószył ogień. A fajerwerki mogli trzymać dla własnego użytku, to nie były pawilony handlowe.



Masz rację. Jedyne co się zgadza, to te fajki i wóda. W ogóle na Bakalarskiej ciężko by było znaleźć jakąkolwiek halę. Poza tym byłem w tamtej okolicy przez większość dnia (w odległości ok. 300 m.) i nie zauważyłem jakiegoś specjalnego pokazu pirotechnicznego, tylko ten dym ze zdjęcia.

pankruk

2020-01-01, 16:34
Velturek napisał/a:

O ty czerstwy Parkinsonie.
Ten jakiś tam typek to ja i k***a nie chodzi mi o j***ny dyfuzor tylko o plastik na zderzaku. w wersji 4 litrowej V8 matowy pasek plastikowy wzdłuż zderzaka był k***a dzielony a w wersji 2 litrowej leciał po całej długości bez luki pod zderzakiem.
Do tego seryjne wersje 4.0 nie miały pie**olonego dyfuzora ani podwójnej rury wydechowej.
Seryjnie z fabryki wyjeżdżały z jedną końcówką wydechu w wersji 5.40i
Jeśli zobaczysz kiedykolwiek e39 5.40i z dyfuzorem, tylną lotką albo wydechem posiadającym więcej jak jedną rurkę z tyłu to wiedz, że albo pierwszy właściciel dopłacił w ch*j jakimś cudem za pakiem M w czasach kiedy nie było czegoś takiego jak pakiet M (również w mercedesie nie było wtedy "pakietów" stylizacyjnych AMG ani w audi sersji S-line) albo ktoś zaliczył dzwona i po prostu skorzystał z okazji i sobie dokupił zamiast seryjnych zderzaków zderzaki z wersji M.



Po pierwsze idź do psychologa i popracuj nad swoim ego bo widzę, że jakakolwiek próba naruszenia Twojego majestatu spowodowała wyciek piany. ch*j mnie zasadniczo obchodzi czy plastik w 4.4 (a nie 4.0) był dzielony czy cały. Wiem natomiast, że BMW można było konfigurować jak się chciało choć na zdjęciu jest 2.0.