18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wariat i Yamaha r6

sauerps • 2016-02-22, 20:59
Filmik ma kilka lat, ale trafiłem na niego dzisiaj. Gość ostro zapie**ala Yamahą R6. Przegina- to fakt, ale umiejętności nie można mu odmówić. W przeciwieństwie do mistrzów prostej całkiem sprawnie pokonuje zakręty. Wiem, że podobne tematy często się przewijają, ale to jeden z mocniejszych przejazdów jakie miałem okazję oglądać.


Hejty i dyskusja mile widziane. Szukałem i nie znalazłem. Jak było to do pieca.

MrSnippy

2016-02-23, 20:18
Juszka1980OGL napisał/a:

fajny filmik, rewelacyjne widoki ciekawe gdzie to było kręcone. Co do tego ze dead to pewnie ściema jakiś hejtusi którzy nigdy nie siedzieli na moto i zazdroszczą mu wolności.
ps. zapraszam na piękne serpentynki na Jesennik do Czech, droga równa bez dziur a asfalt trzyma tak ze można kaskiem szurać. Tak jak każdemu zdrowemu facetowi i mi niekiedy odkręca się śruba i jeżdżę jak ten koleś, to normalne na motocyklu.


No no trzeba wybudzić maszyne z zimowego snu i sie tam pojawić w tym sezonie. Nie miałem jeszcze okazji tam pojezdzić :mrgreen:

Fdslatghdlks

2016-02-23, 20:38
Ktoś wie gdzie to? Wygląda na Niemcy lub Austrię ale mogę się mylić. Ładne widoki.

MrSnippy

2016-02-23, 20:46
Fdslatghdlks napisał/a:

Ktoś wie gdzie to? Wygląda na Niemcy lub Austrię ale mogę się mylić. Ładne widoki.


To są Niemcy.

kurczak737

2016-02-23, 20:50
Znalazłem filmik jak zaczynał odglądać od 0,30


Organista

2016-02-23, 21:38
Wiadomości: " Kierowca auta wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym motocyklu..."

Ace

2016-02-23, 22:27
wojniz2 napisał/a:

Pewnie się ucieszysz, jeżeli się dowiesz, że gość jest warzywkiem? Wj***ł się w jakąś osobówkę, przy okazji zabił dzieciaka, co z tyłu w foteliku siedział. Na youtube był kiedyś film, może jest dalej.


Podczas oglądania filmiku nasunął mi się wniosek, że niech zapie**ala sobie ale na torze, bo w końcu się wpie**oli w kogoś i zabije niewinną osobę na przykład jakieś dziecko :-|

Pietia82

2016-02-23, 22:48
Zajefajne. A później na hardzie zdjęcia z dekapitacją bo ciągnik z pola wyjeżdżał :mrgreen:

spinaczel

2016-02-24, 00:54
co to za kraj na filmiku?

ksiadz_pedofil

2016-02-24, 07:34
Proponowałbym aby bohater filmiku nauczył się prawidłowej redukcji biegów, czyli stosowania tzw. międzygazu.

xcroser

2016-02-24, 14:27
Na torze...No fakt tam powinno się latać. Tylko że jedyny tor to jest w Poznaniu a do tego chcą go zamknąć. Więc jak tak dalej pójdzie to takich asów będzie coraz więcej na drogach :)

jamniczek

2016-02-24, 17:50
Możesz jeździć co dzień tą samą trasą, znać każdą najmniejszą dziurę w nawierzchni. Wystarczy, że pewnego dnia, na jednym z zakrętów, spadnie więcej liści niż zwykle albo ktoś przejedzie ciągnikiem, zostawiając błoto na drodze... ;)

I tak niewiele potrzeba, aby uszczęśliwić Sadola :mrgreen:

Emtiejcz

2016-02-25, 00:34
Jedna sarna i pozamiatane