18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warhammer 40000 Dawn of War

puszkafarby • 2013-01-22, 18:40
Witam,

niedawno widziałem na forum publikacje nowego filmu Blizzarda (/watch?v=MVbeoSPqRs4 do zobaczenia na yt). Bardzo dobra robota ten filmik, nie powiem... tylko, że jak zwykle zgapiona i to bezczelnie. Nimrod w odpowiedzi na film StarCrafta opublikował już to, co chce wam pokazać, ale nie uzyskało to odpowiedniej uwagi. Ze względu na brak pewnych kluczowych informacji, jak również, że był to tylko komentarz, który łatwo przegapić...... 2004

Dlatego też zakładam ten post, by nie uciekło uwadze coś interesującego, co wdg. mnie osobiście jest szczytem k*restwa i dotknęło mnie osobiście.

A więc

Każdy fan Warhammera widzi tysiące podobieństw w produkcjach Blizzardu, takich jak StarCraft czy Warcraft, do "Młotka" (WarHammer - Wojenny Młot).

Tak samo jest z tym filmikiem Blizzarda, cały klimat, ujęcia itd są bezczelnie zerżnięte.

Historia Warhammera40000 sięga 1987 roku, kiedy to chłopcy od flofa blizzardu mówili jeszcze na chleb "bep".
Sam Warhammer Fantasy jest jeszcze starszy, War Craft to gówniarz przy nim...

Pierwsze lepsze źródło - angielskojęzyczna strona wikipedii - stworzona przez prawdziwych zajawieńców mówi dużo o tym wielkim, zaj*bistym świecie, stronach konfliktu (tak poprawnie nazywa się rasy), ich historii itd. Powstało wiele książek publikacji, dużo wcześniej zanim powstał SC czy WC (hehe ale zbieg okoliczności, WC :lol: ). Do polskiej strony nie odsyłam, bo jest dużo biedniejsza, jak kto chce to przeklika. :arrow:

A teraz to, po co na prawdę piszę tego posta:

WARHAMMER 40 000 Bije na łeb Star Crafta. Filmik powstał w 2004 roku. Dodam, że wszystkie odgłosy z filmu są autentycznie wyciągnięte z gry. Sceny i zachowania jednostek również. W zasadzie potyczka, w grę strategiczną nota bene, wygląda jak ten filmik. 2004!!!!! Każda jednostka ma unikalny sposób mordowania, krwawego i Realtime... :kop:





Milaczałem na te złodziejstwo :wali: Blizzardowców (pewnie pozew za zniesławienie jest już w drodze do mojej skrzynki), ALE PRZEBRAŁA SIĘ MIARKA. Waaaaaagghhhhh!!!!

Ps: Grywałem też dużo w Stracrafta i Warcrafta (złożecząc pod nosem na zgapialstwo) i lubiłem je bardzo. Nie hejtuje na te gry, tylko na złodziejaszków pomysłów...

No i hołduje WARHAMMERA!

Kuriki

2013-01-23, 16:36
Dark Eldars! Przejmujemy!

Nie ma pozwu o podpie**olenie pomysłu etc. to nie ma całej sprawy. Po wuj się spinać :nietoperz:


brodway90

2013-01-23, 16:39
Niech żyje IMPERATOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jackus

2013-01-23, 16:46
Kolejny nolife problem. Ide do knajpy. Miłego grania w Blizzardowskiego Warhammera czy ciul wie jakie inne supermario

bimbastah

2013-01-23, 16:47
Blizzard a.k.a "jak wydymać frajerów którzy proszą o jeszcze" :lol:

Dla przykładu StarCraft2 z całkowicie zerżniętym gameplayem,jednostkami i pomysłami z C&C Tiberian Wars.
Diablo 3 z grafiką sprzed kilku lat i Barbarianem zmieniającym się w Super-Saiyana :lol: kiedy pierwszy raz zobaczyłem tę grę w akcji myślałem że to jakiś żart :lol:

Nie powiem...grało się kiedyś w starsze produkcje Blizzarda (mimo że nawet wtedy większość pomysłów było zerżniętych) ale ich obecna polityka i jakość produktów to jakaś parodia.

P.S. up^ o k***a stary ale ty jesteś przebojowy,rispekt stary :lol:

Cryo

2013-01-23, 16:47
Tylko Imperial Guard! Reszta to pindole :-)

PawełGM

2013-01-23, 16:51
Borealum!!!!!!!




Makabajachi

2013-01-23, 16:53
A ja gram w Mario na pegazusie i ch*j.

puszkafarby

2013-01-23, 17:01
Część kolegów mnie nie zrozumiała, szczególnie pan zeto88 i remi1982. Ja nie publikuję posta: Zobaczcie jaki fajny trailer czy gra. Ja poruszam szerszy problem.

No i na koniec - czemu jakiś gość, którego przerasta gra strategiczna, od razu zaczyna od hejtowania.
Dodatkowo, dlaczego myśli, że ktoś kto napier*ala w gry strategiczne jest no-lifem?? Tutaj byś się grubo zdziwił koleżko... PEACE















LOVE (to your mum) and EXTASY :banany:

Wierszokleta

2013-01-23, 17:07
WC i SC miały być Warhammer'em. Blizzard po prezentacji nie dostał licencji więc się wypiął i zrobił własne uniwersa,. Za co mu chwała.

yeloneck

2013-01-23, 17:12
Miałem słabą przyjemność grania w tego Warhammera na PS3. Gra co najmniej beznadziejna, klimatu nie ma, fabuła z d*py. Ogólnie beznadzieja, więc czym się jarać?

Butter

2013-01-23, 17:14
nie wiem czy ktoś już pisał. Ten filmik z Blizzarda, atak zergów (Kerrigan) to przecież typowa taktyka Tyrranidów (desant spor z potworami w środku, nawet wygląd potworów, podział klas).

Aju86

2013-01-23, 17:17
Powtórzę po raz setny - to jest k***a Sadistic! Tak więc napiszę grzecznie - WY-PIER-DA-LAĆ!!

Butter

2013-01-23, 17:20
@up

no to na co czekasz? Żegnam.

oozyxak0o

2013-01-23, 17:24
zarąbista gra łatwa do opanowania,ciekawa graficznie i wciągająca,jednak po tygodniu się nudzi