18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

War Thunder Heroes - Trailer

Dalione • 2013-08-29, 20:04
Mimo tego że już trochę pograłem w gierkę, to trailer naprawdę sprawia że mam ciarki na całym ciele [tak na ku*asie też].


sz...........an

2013-08-30, 01:23
@up

niezadowolony WoT fan?

Edgarious

2013-08-30, 01:44
szer.Lucjan napisał/a:


niezadowolony WoT fan?



Raczej "WoWp fan". Niedawno czytałem, że do WoTa mają zaimplementować silnik fizyczny Havoc, więc War Thunder musi docisnąć śrubę.

A propos klanu... Kuźwa, jak wchodziły klany była opcja, żeby go za darmo założyć. Nie mogli dać tego trailera wcześniej, żebyśmy się na Sadolu zgadali? Goddamit.

Też zapraszam do gry. Nick: Boleslaw_Bierut (nie z przekonań - po prostu czekam, aż ktoś się kapnie w grze)

Szprotka

2013-08-30, 02:28
nerdy jedne :P

CahirAepMawr

2013-08-30, 03:37
Niedawno czytałem, że do WoTa mają zaimplementować silnik fizyczny Havoc, więc War Thunder musi docisnąć śrubę.

WG dużo obiecuje, nowa fizyka miała być wprowadzona w wersji 0.7.0, a dali ją dopiero chyba w 0.8.0, miało powstać japońskie drzewo czołgów, a skopiowali ruskie i dali jako chińskie, tak żeby było, że niby coś robią. Tak więc zanim WG wprowadzi ten nowy silnik ( o ile to zrobi) to spodziewać można się go za parę naście miesięcy.

Edgarious

2013-08-30, 03:51
Weź mnie nawet nie denerwuj... Siedzę w WoT dwa lata i czasami k***ica mnie strzela jak patrzę na to, co WG robi.
Niestety, tak jak w przypadku ludzkości, postęp jest nieunikniony, a zmiany... najczęściej szkodliwe.

Co do drzew rozwoju... Pamiętajmy, że WG ogranicza zawartość historyczna i niejednokrotnie ciężko jest zdobyć informacje o pewnych czołgach, szczególnie jeśli robisz grę opartą w głównej mierze o prototypy. Co więcej, gdyby wziąć pod uwagę faktyczne zastosowanie w boju jedynym kompletnym drzewem byłoby drzewo ZSRR, więc nie dziw się, że te pomysły są potem powielane przez "bratnie narody".

Silnik Havoc jest faktycznie w fazie pre-pre-pre-alpha, ale nie jest już plotką.

Irdo38

2013-08-30, 08:01
Teraz poważnie, gram w world of tank, world of warplanes i grałem w war thunder i moim zdaniem ta gra naprawdę jest biedna w porównaniu do dzieł od Wargaming ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie ;)

No proszę możecie mnie zjechać :D

Qbiini

2013-08-30, 08:33
Oddzielasz ku*asa od ciała? Co Ty go w szafce trzymasz?

AdasiekOi

2013-08-30, 08:53
Kolego, jeżeli walczący faceci przyprawiają Cię o ciarki na ku*asie, to chyba mam dla Ciebie złą wiadomość :D

Dr0mg

2013-08-30, 08:58
Edgarious, no i co ten silnik zmieni ? grafikę, model lotu, modele zniszczeń, wielkość map z małego pokoju na salon? w wt mapy mają do 35km tryb arcade, a może hb albo jeszcze lepiej full real gdzie warming tego nigdy nie osiągnie gdyż gra opłaca się na premium i to jest close combat
mówię otwarcie w WOT mam e-50 bez premki owk***iałem się i nie gram w to z rok i widziałem tylko kamperów
w WT gram może z 3mc o tak i mam 9, 12, 7, 8 ,7 na 20 możliwych tryb arcade gdzie masz od 3 do 7 samolotów a nie jeden i czekasz jak ten debil aż wyjdzie z bitwy.. tryb historyczny np bitwa o anglię gdzie biją się brytole z niemcami i full real gdzie widzisz tylko z kokpitu 0 oznaczeń i nie da sie grać na myszce - joistic only ahh i nie ma HP co jest o tyle zajebiste że trzeba wylądować i się naprawić na lotnisku może są niedopracowania ale to jeszcze beta coraz to nowe rzeczy wchodzą i co ważniejsze nie ma prototypów i nie widziałem żeby ktoś w wowp robił beczki na 7km wysokości
i jeżeli wejdą czołgi to panthera będzie na strzała niszczyć t-34 no i polecam wbić przynajmniej ten 8/10 lvl w jakiejkolwiek nacji żeby zobaczyć potencjał i możliwości tz jak lecisz 900km/h na kolesia i wiesz że urwiesz skrzydła to serce staje + 10 darmowych napraw żeby się przyzwyczaić do fury jak coś to dr_OMG

jaspel94

2013-08-30, 08:59
Gra piękna

hanteran

2013-08-30, 09:13
Gra spoko, co prawda po pewnym czasie trochę wszystko zwalnia ale nie ma dzięki temu masy ludzi na najwyższych tierach, a gra jest zbalansowana. Studio wydające grę zrobiło wcześniej IL-2 Sturmowik, IL-2 1946 i IL-2 Wings of Prey, więc co jak co, ale na samolotach to oni się znają. A że dalej beta, no cóż i tak idzie im szybciej niż chłopakom z WoWP.

NeoBcK

2013-08-30, 09:43
Na ku*asie to nie ciarki :D

WolfManGoth

2013-08-30, 10:35
Przez chwilę się zastanawiałem, czy to sadol, czy kwejk.

PS: Ostatnio weekend gimbusy.