18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wania, założę się że nie wejdziesz na to drzewo

~LegendarnyZiom • 2015-02-03, 14:04
Tylko trzymaj się gałęzi żebyś nie spadł.


Ar1xxxx

2015-02-03, 14:48
chcialem cos napisac, ale... no k***a nie idzie :D

czarnyrlz

2015-02-03, 15:13
Kiedyś miałem kumpla co też tak się założył z moim kumplem i ze mną. wszedł na drzewo a jak pękła gałąź i się sp***olił to patyk przebił mu okolice płuca. Krwi nie było w ogóle, jako harcerze, wiedzieliśmy co by nie wyciągać patyka i pojechaliśmy autobusem, (na tym zadupiu nie było budek telefonicznych. a w tych czasach komórki posiadali nieliczni, a na pomysł, żeby od kogoś z domowego na karetkę zadzwonić, nie wpadliśmy) na który czekaliśmy godzinę i godzinę prawie jechaliśmy do szpitala. Jak pielęgniarka go zobaczyła to była w szoku. Patyk nie przebił na szczęście płuca, więc się wszystko dobrze skończyło.

skarkimir

2015-02-03, 19:08
Zawsze tak jest. Najpierw śmiech, później próba pomocy :D

fr...........23

2015-02-04, 00:11
Ja pie**ole ludzie proszę was nie wrzucajcie już takich filmików... Ile razy można oglądać jak jakiś j***ny rusek spada z drzewa czy coś w tym stylu. Te filmiki tylko wk***iają swoją ch*jową jakością i śmiechem jakiegoś zjeba od którego uszy bolą

RockyWood

2015-02-04, 01:30
żeby nie było - tego się k***a za cholerę nie spodziewałem ;)

PatrolZG

2015-02-04, 03:00
fru123 napisał/a:

Ja pie**ole ludzie proszę was nie wrzucajcie już takich filmików... Ile razy można oglądać jak jakiś j***ny rusek spada z drzewa czy coś w tym stylu. Te filmiki tylko wk***iają swoją ch*jową jakością i śmiechem jakiegoś zjeba od którego uszy bolą



E tam pie**olisz...

ro...........34

2015-02-04, 10:23
Dobra stabilizacja w locie, sprawnie wykonane figury i lądowanie na główkę. Daję osiem.

Organista

2015-02-04, 12:35
"Wania, założę się że nie wejdziesz na to drzewo"
___ na tę gałąź ____:)