18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walt Disney, Salvador Dali & Venetian Snares - Destino

verthrix • 2014-06-15, 18:17
Krótka animacja zrodzona ze współpracy Walta Disneya z Salvadorem Dalim w breakcorowej aranżacji.



muzyka: Venetian Snares - Rossz Csillag Alatt Szueletett
materiał (niemalże) własny

Paniczyk

2014-06-16, 11:09
Niesamowita animacja :) Coś mocniej surrealistycznego mogłoby męczyć widza. Jest tak jak być powinno :)

drunkhistory

2014-06-16, 17:02
rakoczy a może byś chociaż obejrzał do końca zamiast pie**olić głupoty? W napisach końcowych jest ,, Story by Salvador Dali".

qt...........ia

2014-06-16, 17:35
ale chore

Noxford

2014-06-16, 18:30
Za Veneckiego piwko musi być!

Darkstep

2014-06-16, 19:44
Venetian Snares jest zajebisty, polecam jego najnowszy album "My Love Is A Bulldozer".



ch*jowo że nie miałem jak ostatnio jechać na jego koncert w Krakowie. :(

P.S. Na marginesie, nazwa konkretnego kawałka to Öngyilkos Vasárnap, tytuł który ty podałeś "Rossz Csillag Alatt Szulettet" jest nazwą albumu. ;)

verthrix

2014-06-16, 21:55
Kawałków użyłem kilku, stąd nazwa albumu. Dokładnie idzie to:

0:00 - 0:40 - Sikertelenség
0:41 - 4:04 - Öngyilkos Vasárnap
4:05 - 5:42 - Szerencsétlen (fragment)
5:43 - 6:32 - Hajnal (fragment)

pomiedzy 5:10 a 5:27 znajduje się oryginalny klip video z lat 40.

Orlock

2014-06-17, 05:07
... i tak wygląda trip na Acodinie.

is...........ay

2014-06-17, 20:42
Darkstep napisał/a:

Venetian Snares jest zajebisty, polecam jego najnowszy album "My Love Is A Bulldozer".



ch*jowo że nie miałem jak ostatnio jechać na jego koncert w Krakowie. :(

P.S. Na marginesie, nazwa konkretnego kawałka to Öngyilkos Vasárnap, tytuł który ty podałeś "Rossz Csillag Alatt Szulettet" jest nazwą albumu. ;)

Zna zespół ledwo tydzień-dwa, a już jest ekspertem od całej ich poj***nych rozmiarów dyskografii, wie gdzie i kiedy mają koncert… Pewnie jeszcze pomontowałeś Venetian Snares kamery w domu i wiesz jakie majtki ma dzisiaj na sobie jego córka. :wtf:

Darkstep

2014-06-18, 17:05
isitsaturday napisał/a:

Zna zespół ledwo tydzień-dwa, a już jest ekspertem od całej ich poj***nych rozmiarów dyskografii, wie gdzie i kiedy mają koncert… Pewnie jeszcze pomontowałeś Venetian Snares kamery w domu i wiesz jakie majtki ma dzisiaj na sobie jego córka. :wtf:



Venetian Snares to jedna osoba. I ch*j że słucham go od niedawna, z jego twórczością już dobrze się zapoznałem.

@AutorTematu

Mój błąd, przyznam że nie oglądałem całego. :krejzi: