18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wallis Kenneth Scott z nożem na policjanta ruszył

GeorgeHarvey1 • 2022-12-28, 20:28

Ale już nie będzie, bo nie żyje. Riverside County, California

BambiPMT

2022-12-29, 09:16
Syn_Milionera napisał/a:

pie**olona psiarnia amerykańska. Gościu jechał sobie spokojnie pewnie i zatrzymał go z nadgorliwości wielki pan policjant.



Jechał pod prąd i pies się go tylko zapytał o ch*j chodzi. Później mu mówił żeby nie odpie**alał. Trochę szybko za spust pociągnął. Ale czy to duża strata?

MrKoperek

2022-12-29, 10:43
Kriski napisał/a:

A może właśnie był poszukiwany za gwałt na małej dziewczynce, lub zaj***ł jakiejś staruszce rentę? Nie wiesz a osądzasz.
Ale Jesteś hwdp na 100% i lubisz j***ć psy. Dorośnij.



Z filmiku można wywnioskować, że Pan Policjant nie wiedziął kim on jest, nie zatrzymywał go za gwałt, czy zaj***nie staruszce renty. Zatrzymał go za złe poruszanie się rowerem. Z twojej wiadomości wynika, że każdy może być domniemywany o gwałt i każdego można zastrzelić bo jechał po chodniku?

Sama sytuacja przedstawiona jest po prostu dziwna. Policjant w mojej opinii za szybko pociągnął za spust, mimo że chłop nie wydawał się agresywny za bardzo (nie biegł w strone policjanta z tym nożem, tylko miał postawę raczej obronną.

Olashenco

2022-12-29, 10:50
Kriski napisał/a:

A może właśnie był poszukiwany za gwałt na małej dziewczynce, lub zaj***ł jakiejś staruszce rentę? Nie wiesz a osądzasz.
Ale Jesteś hwdp na 100% i lubisz j***ć psy. Dorośnij.



A może był kucharzem i wracał ze swoim nożem do domu po robocie, do rodziny gdzie czekały na niego dzieci. Nie wiesz a osądzasz. :lol:

neo001

2022-12-29, 14:56
MrKoperek napisał/a:

Sama sytuacja przedstawiona jest po prostu dziwna. Policjant w mojej opinii za szybko pociągnął za spust, mimo że chłop nie wydawał się agresywny za bardzo (nie biegł w strone policjanta z tym nożem, tylko miał postawę raczej obronną.



Jedyne co można mu zarzucić, ale jak by nie patrzeć tam się polecenia wykonuje bez zbędnej dyskusji, a już tym bardziej bez wymachiwania bronią/nożem. Śmieć i tak w sumie prosił się o odstrzał, więc miał coś pewnie na sumieniu i nie chciał się wylegitymować.

LouisdeFunes

2022-12-29, 20:34
Kriski napisał/a:

A może właśnie był poszukiwany za gwałt na małej dziewczynce, lub zaj***ł jakiejś staruszce rentę? Nie wiesz a osądzasz.
Ale Jesteś hwdp na 100% i lubisz j***ć psy. Dorośnij.



tak, zr*chał twoją karlice i zabrał jej rentę

szpunar85

2022-12-29, 23:07
Też jeżdżę codziennie z nożem kuchennym na rowerze, a jak mnie policja zatrzyma to krzyczę, że jestem antychrystem i, że mogą mnie zastrzelić..

Liveretto

2022-12-30, 12:51
szpunar85 napisał/a:

Też jeżdżę codziennie z nożem kuchennym na rowerze, a jak mnie policja zatrzyma to krzyczę, że jestem antychrystem i, że mogą mnie zastrzelić..



:D
Śmieszne, że część osób oceniających ten filmik postanowiła to pominąć xD