18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka ze służbami bezpieczeństwa

Macx83wwww • 2020-11-17, 02:31
Protesty na Białorusi

m_ivan

2020-11-17, 15:37
JaTylkonaChwile napisał/a:

tak k***a - obalic Lukaszenke ! BRAWO!
i co dalej? Wybrac takich sk***ieli jak PO/PIS/PSL/SLD? Co dalej? Zaklady Bialoruskie zostana sprzedane za ulamek wartosci, reszta zostanie zamknieta?
Jakies j***ne marionetki zaczna niszczyc wszystko co zostalo wybydowane. Zamkna sie fabryki male i duze a na ich miejsce wjada jak na swoje izrealskie apteki, niemieckie markety itd.
W koncu na polkach pojawia sie najnowsze srajfony i k***a paczkomaty, do ktorych bedzie mozna nasrac. j***ne GMO i k***a nakazy, zakazy i przykazania unijne. LBGT i poj***ne feministki. Surowce zostana sprzedane, wszystko co jeszcze jest na bialorusi zostanie rozpie**olone - bo Lukaszanka jest fuj!
k***a jeszcze Bialorusini zatesknia za Lukaszenka jak przyjda takie skurywsynki jak w Polsce i pozamykaja im zaklady - bo koronawirus, bo k***a normy, bo zakazy unijne.



O_o

A nie, no masz rację. Takie piękne argumenty przytoczyłeś za autokracją....

bolognls

2020-11-17, 15:56
Justynka99 napisał/a:

Ja to widzę z drugiej strony. Tyle miesięcy Łukaszenko z nimi walczy uzbrojonymi oddziałami, wielu już te sk***ysyny rządowe zamordowały, a ludzie nie rezygnują. Naprawdę wielki szacunek do tych walczących i mam nadzieję, że Polacy wezmą przykład jeszcze zanim sytuacja u nas będzie aż tak zła.



Tak dla twojej wiadomości "Justynka99" to rządzący tylko czekają na taki przebieg spraw, nie bez powodu ściągali wojska amerykańskie. Jeśli ktoś chce zrobić coś dobrego dla tego kraju to na pewno nie robiąc coś na co tylko czekają wysoko postawieni ludzie w rządzie. Chcecie pomóc? Chcecie zrobić coś dla swojego kraju? Zbierajcie dane poszczególnych polityków, urzędników, policjantów organizujcie się w grupy i po kolei trzeba wyłapywać poszczególne szuje i tylko w ten sposób można coś załatwić. Każda inna droga jest drogą do samounicestwienia. Zastanówcie się dzieci co piszecie i co robicie bo już k***ica mnie bierze jak widzę takie posty i tak bym się nie zdziwił jak byś był "opłaconym trollem" których w dobie dzisiejszego internetu nie brakuje, mało tego jest ich duża większość i próbują właśnie w taki kurewski sposób kreować sztuczną rzeczywistość i szczuć na siebie Polaków jeszcze bardziej. A to za polityków ich dzieci ich domy ich rodziny ich interesy trzeba się brać jeśli chcecie coś zdziałać. Nie napierdzielać się na ulicach między sobą czy policją bo tylko o to im chodzi i na to czekają.

Tr...........ty

2020-11-17, 18:31
Naszych politycznych ZOMOwców też niedługo może to spotka, jak ludziom odpie**oli z dobrobytu, kolejnych podwyżek i nowych podatków

octave25

2020-11-17, 21:55
mikEWrona napisał/a:

co on tam sam robił? mi to wyglada na jakaś ustawke, akurat znalzl się na jakims pagórku



Spiseg! Wszędzie spiseg XD za dużo ćpasz to i paranoje masz.

notak

2020-11-18, 07:40
Justynka99 napisał/a:

Ja to widzę z drugiej strony. Tyle miesięcy Łukaszenko z nimi walczy uzbrojonymi oddziałami, wielu już te sk***ysyny rządowe zamordowały, a ludzie nie rezygnują. Naprawdę wielki szacunek do tych walczących i mam nadzieję, że Polacy wezmą przykład jeszcze zanim sytuacja u nas będzie aż tak zła.



kto ci daje piwo ruski trolu,
bo Polak tak by nie napisał prowokatorze

Papa_SS

2020-11-18, 23:50
wińcej winnncej !