18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

walka z opiniami ludzkimi i samym sobą

jakubica1 • 2014-06-02, 23:29
Witam sadole,
Wczoraj pałętając się po youtubie doszedłem do pewnego filmu stworzonego przez Łukasza Jakóbiaka znanego z kanału '20m u Łukasza'. Nie jestem tutaj by to promować w jakikolwiek sposób ale po obejżeniu całego materiału zrozumiałem że prawdziwe bariery do wykonania czegoś 'nie możliwego' stawia sobie sam człowiek. Dotarcie do Lady Gagy może być uznane przez was za troche jebnięte ale szczerze to to był naprawde wyczyn patrząc na to jak popularna ona jest. Polecam obejżenia całego materiału ponieważ uważam go za naprawde fajny przykład tego że człowiek jest zdolny do wszystkiego jeżeli w to uwierzy. Tak więc miłego oglądania :ok:

https://www.youtube.com/watch?v=OAoTJfXRDtI

p.s sam ogólnie nie oglądam filmów z jego kanału ale ten akurat przypad mi do gustu i sądze żę wam tez da do myślenia :jezdziec:
nie znalazłem po tagach jak bylo to :gilotyna:

yava1111

2014-06-02, 23:35
Rozmawianie i rozprawianie na temat motywacji jest domeną osób słabych.

AgentGrzesiek

2014-06-03, 12:25
tu masz
co to znaczy prawdziwa motywacja (od 3:30)


a z tym tęczowym chłopcem to :idzwch*j:

dzg

2014-06-05, 01:21
jeżeli kogoś motywuje pedał po operacjach plastycznych i botoksie mający hajs i robiący jakąś idiotyczną rzecz to gratulować swojego marnego życia.
masz hajs masz wszystko, miałby go więcej to by zapłacił tej całej gadze żeby zagrała prywatny koncert na jego urodzinach, proste.