18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka z koronawirusem w Brazylii

phrontch • 2020-04-17, 00:06
Brazylia podjęła drastyczne środki i postanowiła walczyć z koronawirusem poprzez modlitwę

Podpis pod tym filmem na Facebooku: "koronawirus wybrał sobie złe miejsce, ponieważ nasz kraj (Brazylia) jest chroniony przez Jezusa Chrystusa"

wojtas09999

2020-04-17, 11:42
To wyglada jak napad kazdy rece do gory tylko podklad muzyczny jest zmieniony

Prof._Kot_Budd

2020-04-17, 12:43
Vrog napisał/a:

Uuuu obrazilem wierzącego. Jesteś typowym wierzącym. Akurat tysiąc lat temu wiedzieli co to jest atom. Jesteś tak zacofany jak 2000 tysiące lat temu. Bajeczki o Bogu to możesz sobie wierzyć ale i tak jesteś ślepym głupcem który nawet sobie nie potrafi uświadomić jak powstało życie.



Mnie ziutek obrazić nie jesteś w stanie, z mojej wypowiedzi nie wynika, czy jestem wierzący, ale rozumiem, że rzekomego związku mechaniki kwantowej z wiarą lub niewiarą w Boga przybliżyć nie jesteś w stanie, typowe. Kontynuując twoją retorykę (tak, żebyś może zrozumiał) ty jesteś zacofany jak 3000 lat temu, tylko zamiast oddawać cześć slońcu i bożkom oddajesz mechanice kwantowej, czy tam innemu konstruktowi, który ktoś ci przedstawił z przymiotnikiem "mądry" więc ujadasz jak pies pawłowa na rzeczy, których nie chciało ci się zgłębiać.

Se...........cz

2020-04-17, 13:43
Vrog napisał/a:

Ale nie zmienia to faktu że religia to debilizm. Dla wierzący jest łatwiej zrozumieć że ktoś ( Bóg) ich stworzył. Myślisz że takie debile rozumieją mechanikę kwantową? Prawda jest taka że głupote łatwo przekazać i wcisnąć. Ci co wierzą w Boga mają słabą psychikę bo do nich nie dociera że po śmierci nic nie ma ale i inne przyczyny są że po prostu wierzą.



Ludwik Pasteur, Nikola Tesla...i inni. Nie zrozumieli by.

DużyKutas

2020-04-17, 15:03
Jaja dopiero będą jak się w Brazylii wirus cofnie... :lol:

kamil954

2020-04-17, 17:06
Tam naprawde za darmo sa prochy

Catchcart

2020-04-17, 17:12
Pentekostalizm=debilizm

htp

2020-04-17, 18:01
Są kraje, w których parlament organizuje modły o deszcz. Potrafią sobie też wybrać Jezusa za króla.

Kurde26

2020-04-17, 18:01
Nie ma co się śmiać. Puki wiara i modlitwa wspomaga leczenie a nie je zastępuje.

coincrush

2020-04-17, 19:58

Kurde26 napisał/a:

Puki wiara i modlitwa



Pisze się póki - bo pókać. Np. do dżwi.

Perhydrol

2020-04-18, 14:23
Jedyne co będą z tego mieli to bolące kolana

AjentSmith

2020-04-18, 18:51
Miło że kamerzysta zawiesił oko na dwóch laskach

Wiewór

2020-04-18, 20:42
Przecież w k***ilandii też tak walczą z wirusem

Piolho1987

2020-04-19, 09:51
ja pie**ole..... i co ? pomogło ? :D :D :D

Prof._Kot_Budd napisał/a:

Mnie ziutek obrazić nie jesteś w stanie, z mojej wypowiedzi nie wynika, czy jestem wierzący, ale rozumiem, że rzekomego związku mechaniki kwantowej z wiarą lub niewiarą w Boga przybliżyć nie jesteś w stanie, typowe. Kontynuując twoją retorykę (tak, żebyś może zrozumiał) ty jesteś zacofany jak 3000 lat temu, tylko zamiast oddawać cześć slońcu i bożkom oddajesz mechanice kwantowej, czy tam innemu konstruktowi, który ktoś ci przedstawił z przymiotnikiem "mądry" więc ujadasz jak pies pawłowa na rzeczy, których nie chciało ci się zgłębiać.



k***a, typie.....uczepiłeś się tej mechaniki kwantowej...... to tylko przykład idioto.
jesteś żywym potwierdzeniem tego jak działa umysł bogobojnego idioty...
Osoba wierząca wmawia sobie i innym to że 2020 lat temu jakiś nieznany typ chodził po wodzie, zmieniał wodę w winno, że jego ojciec stworzył płaską ziemie!!!!....skoro w to wierzysz, to wykaż dowody zamiast żucać się na kogoś żeby ci wykazał teorie kwantową, albo różnice miedzy nią a religią.... nie jesteś w stanie?? to zamknił łeb.