18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka z koronawirusem - ćwiczenia

phrontch • 2020-02-24, 22:15
Zatrzymanie zarażonego.


Swinkwizytor

2020-02-25, 07:03
Medialne ćwiczenia polskiej policji wyglądają identycznie.

Sadiatic123

2020-02-25, 07:39
Jakiej wielkości mamy podbierak?
Hmm trzeba będzie precyzyjnie podebrać :mrgreen:

Pedofilek

2020-02-25, 08:17
silwerbalk napisał/a:

Łapneli go w siatkę jak motyla.....



Dobrze ze to napisałeś bo wielu by nie wiedziało co tam zostało pokazane. Prawdziwy „bohater” z ciebie

Wiewór

2020-02-25, 11:21
Zrobić cokolwiek to zrobić wszystko. Przynajmniej próbują. Trenują a nie pozostawiają wszystkiego losowi jak Polaki biedaki.
Postawili szpital w ciągu tygodnia. U nas to by przetarg trwał ze dwa lata.
A w polskim k***istanie jak baba zgłosiła się do lekarza i powiedziała, że może być zarażoną koronką to jej kazali siedzie 8h na SOR w kolejce.
Czyli zrobili dokładnie to co odj***li włosi przez co mają teraz pandemię. A nasz minister zdrowia z ramienia PiS pie**olI głupoty, że w Polsce do tego by nie doszło.
Polska w żaden sposób nie jest przygotowana na pandemię. Jak dojdzie do nas koronka to skończymy jak za czasów czarnej ospy i dżumy. Będą palić zwłoki w parkach, trupy będą leżeć na ulicach. Będą je grabić spycharkami do masowych grobów.
Taka jest prawa bo to jest żałosny kraj z papieru. Jedna iskra i wszystko spłonie do gołej ziemi.
Wszędzie biją na alarm, żeby się przygotowywać a dzisiaj patrzę w sklepie - sprzedawczyni kicha i kaszle w dłonie a potem chce tymi łapami dotykać moje jedzenie. Myślałem, że k***ę głupią zajebę na miejscu. Wyszedłem bez słowa bo rękami jej nie dotknę a żeby kopnąć ją z laczka w głupi łeb nie da rady bo nie podniosę spasionej racicy tak wysoko.

Zagrożenie jest realne a Polacy sobie merdają ch*jami i jak zawsze zamiast rozsądku i przygotowań - polskie dziadostwo "jakoś to będzie".

Świat jest przerażony a w Polsce najważniejsze dla PiS, żeby długopis znowu wygrał i podpisywał im wszystko, żeby mogli kraść na legalu.

eMJay8086

2020-02-25, 12:32
@Wiewór
Wiewiór, pie**olisz jak potłuczony. Widać jak wyprany przez merdia masz już mózg.

Swinkwizytor

2020-02-25, 13:06
W styczniu na drogach zginęło 186 osób. Martwcie sie o wirusa z chin

Wiewór

2020-02-25, 13:54
eMJay8086 napisał/a:

@Wiewór
Wiewiór, pie**olisz jak potłuczony. Widać jak wyprany przez merdia masz już mózg.



Idioto.
Mam wyj***ne na media. Potrafię czytać i sam analizować.
Proszę jeśli potrafisz angielski w co wątpię.

https://www.who.int/

Koronawirus jest zak***iście zaraźliwy. Potrafi przeżyć i czaić się na okaszlanych przedmiotach nawet kilka godzin.
Jakoś na świecie nie było ostatnio epidemii grypy, które prowadziły do paraliżu całych miast czy kantonów w Chinach. Nawet Ebola nie rozprzestrzenia się w takim tempie.
A ten nowy wirus to powoduje. Przy grypie człowiek leży i musi odchorować. I tyle. Czasem się zdarzą jakieś powikłania. Owszem śmiertelne też.
Przy koronawirusie jest znacznie gorzej. Chory leży praktycznie nieprzytomny z bólu. Sra i szcza pod siebie. Ma problemy z oddychaniem i w wielu przypadkach trzeba go trzymać pod respiratorem, żeby się nie udusił.
Śmiertelność koronawirusa wynosi 2-3%. I teraz matoły twojego pokroju śmieją się - "nie rubmy paniki, no przecież to tylko dwa tszy prozent. Na tvpis mufili ze grypa gorża".
No to liczymy - polska republika pseudodemokratyczna. 40 mln Polaków biedaków + 2 mln Ukrów. Śmiertelność 3%. Policzę za ciebie bo pewnie nie potrafisz.

42 mln ludzi. 3 procent z tego 1260000. Trochę się już zbiera co? Tak jakby nagle zmarli wszyscy w całym Krakowie.

WHO od dłuższego czasu alarmuje, że populacja ludzi zostanie zredukowania prawdopodobnie właśnie dzięki jakiemuś wirusowi.

Essent

2020-02-25, 18:38
eMJay8086 napisał/a:

@Wiewór
Wiewiór, pie**olisz jak potłuczony. Widać jak wyprany przez merdia masz już mózg.



Sam pie**olisz jak potłuczony.Czyżby z pisdu??

Elminster

2020-02-25, 18:55
Niestety masz rację @wiewiór

Córka mojej szwagierki 3 lata od 5h czeka w szpitalu na przyjecie z wysoką gorączką i kaszlem. Rodzinny powiedział że ma zapalenie płuc i wysłał ją do szpitala. Nikomu nie przyszło nawet do głowy żeby dać im chociaż osobny pokój a tak 20 dzieci ze swoimi rodzicami czeka w kolejce i może się właśnie zaraża ....

antek1g

2020-02-25, 19:25
jacy oni sa popie**oleni

Swinkwizytor

2020-02-25, 20:20
Jakim trzeba byc zj***nym aby iść z dzieckiem na sor. Najpierw bierzesz lekarza do domu i on wystawia skierowanie do szpitala. Jedziesz sam(w helmecie) i sprawdzasz sytuacje jak jest możliwe przyjęcie przyjeżdża dziecko. Ludzie tak czesto chorują bo siedzą wśród chorych na własne życzenie.

qwerq221

2020-02-25, 23:10
niesamowita technologia chinska :D

jan.rzut

2020-02-26, 15:22
Wiewiór dobrze prawisz, chociaż jebnąłeś się o jedno zero w wyliczeniach.

Siatka jest nałożona na obręcz w celu lepszej widoczności, żeby mieć pewność czy dobrze się "złowiło". Tak przynajmniej twierdzą policyjanki biorące udział w tych ćwiczeniach.

@up. sam się jebnąłem i nie mogę edytować.

Wlodar

2020-02-27, 20:45
silwerbalk napisał/a:

Łapneli go w siatkę jak motyla.....



Bo to Koronomotylus był xD