18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka w Afganistanie

Cornys • 2013-01-10, 21:13
Arnhem Coy, 2nd Battalion the Duke of Lancasters Regiment

KKdemona

2013-01-13, 02:23
Dzisiejsza wojna na tym polega :) To nie średniowiecze, nie będą przeprowadzać ułańskich szarż, karabin to nie miecz nie trzeba podchodzić by kogoś zabić :D Widać co niektórzy za dużo Rambo się naoglądali co w pył obraca całą radziecką armię przy pomocy jednego karabinu z jednym magazynkiem :D

Cryo

2013-01-13, 09:32
Svenlee napisał/a:

Amerykanie - wystrzelone 10 tys. pocisków, ranna koza, 30 kamieni i kaktus.

Co ma piernik do wiatraka? To są Brytole :homer:

shiren

2013-01-13, 10:54
Svenlee napisał/a:

Amerykanie - wystrzelone 10 tys. pocisków, ranna koza, 30 kamieni i kaktus.



już k***a rzygam tymi komentarzami w każdym filmiku z jakims wojskiem gdzie ktoś strzela, gdybyś ty tam siedział i twoje marne życie byłoby zagrożone to byś nawet głowy nie wystawił, a gdyby trzeba było to byś wystawił dupe by robić chociaż pozorne strzały by wystraszyć ciapatych, skończta juz to pie**olenie bo się nagraliście w te CSy czy inne ścierwa gdzie 1 ammo = 1 head

vatherland

2013-01-13, 11:03
@Up

Ale to nie oznacza by napie**alać non-stop do utraty całej amunicji, bo jak zabraknie Ci czym strzelać to wtedy zawsze wróg naciera. Poza tym ja użyłbym lornetki by zobaczyć czy jeszcze tam ktoś jest. Dziwię się, że brytole tak nak***iają, przecież od I wojny światowej doktryna wojsk lądowych opiera się o wykorzystanie broni precyzyjnej - bo doszli do wniosku, że jest lepiej strzelać celną bronią niż nawalać jak opętany z maszynówek.

trippers

2013-01-13, 11:21
2nd Battalion the Duke of Lancasters Regiment!!

Amerykanie, że ja pier**le... Brytyjczycy to są na boga!!

Gebels

2013-01-13, 12:08
te filmiki z frontu mnie rozwalają parę już tutaj widziałem, zawsze ciekawi mnie do kogo oni strzelają... chyba cała ta ich wojna tak wygląda siedzą za jakąś osłoną i cisną tonę amunicji w pole...

Ver0

2013-01-13, 12:26
Svenlee napisał/a:

Amerykanie - wystrzelone 10 tys. pocisków, ranna koza, 30 kamieni i kaktus.



Idź pograj sobie w Call of Duty, Battlefielda bo w prawdziwej akcji zesrałbyś się w majty

Cy...........rg

2013-01-13, 12:46
Ch*ja wiecie, zobaczyliście tylko fragment z walki, nie wiecie co było wcześniej i jak to się skończyło. Widziałem podobne nagrania, ale z wojskiem norweskim, też napie**alali w krzaki po drugiej stronie pola, rzucali granatami, a potem, gdy ogień ucichł wybrali się w to miejsce - musieli wyciągać kałaszniki z bebechów talibów. Ignoranci...


Swoją drogą co to? Jakieś wrzaski i piski podniecenia, bo facet wystrzelił z wyrzutni? Chyba faktycznie strzelają dla zabawy, bo ten Araba, nawet głowy nie chowa, a patrzy się na gościa z bazooką.

theolympah

2013-01-13, 13:25
haha jakie p*zdy tu sie wypowiadaja. j***ne cioty od kompa nie odstepuja, nie przebiegna 10km i k***a wypowiadaja sie o operacjach wojskowych. Sami idzcie p*zdeczki do wojska to zobaczymy jak se poradzicie w afganie.

P.S To brytole nie us.

jonasz1

2013-01-13, 13:56
ekscytują się nie mniej podczas strzału tej rakiety jak allahy akbary w tych wszystkich filmikach

cripkillah

2013-01-13, 14:14
Zawsze znajdzie się kozak, który będzie pie**olił ile to amerykanie wystrzeliwują naboi.

Tak się przyciska przeciwnika. Przewaga ogniowa powoduje wycofanie się sił wroga co skutkuje tym, że wojska amerykańskie mogą poruszać się dalej i mają przewagę w terenie.

Ciekawe ilu z was mądrych byłoby psychicznie tak silnych, żeby wystrzelić w kierunku innego człowieka.

**Teraz czekam aż powiecie, że szmatogłowi to nie ludzie**

Dża

2013-01-13, 14:20
A gdzie Allah Akbar?

Svenlee

2013-01-13, 16:33
Japie**ole, napisałem coś dla jaj, nawet nie wiedziałem, że dostane za to piwa i nagle hejt. Zazdrość? Polska mentalność? I nagle zjawili się sadolowi eksperci, wiedzą wszystko o moim życiu, co robie, że nie wychodzę z domu, że pewnie mam 50kg nadwagi i jestem rudy. Umrzyjcie zakało narodu.

MrYeni

2013-01-13, 23:26
to nie brytole tylko holendrzy. Arnhem Coy - Oddział Arnhem, Arnhem to miasto holenderskie w prowincji Gelderland, byla tam bitwa w czasie II WS.