18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka suchoklatesów

Bir • 2016-04-03, 16:44
Jeden pan w stanie wskazującym atakuje drugiego.



Ukradnięte bezczelnie z fanpejcza TVNturbo. Jak było to usuwam konto :(

Konczerito

2016-04-03, 19:28
Pewnie chciał się przespać w ciepłej celi

~Velture

2016-04-03, 19:55
Usuwaj konto.

Wojtass84

2016-04-03, 20:03
pie**olenia tego idioty, któremu wydaje się że jest śmieszny, nie da się słuchać :facepalm:

ho...........zo

2016-04-03, 23:32
KolekcjonerDobrego napisał/a:

co Ty masz w łbie jak menel jest dla Ciebie "pan"


Po prostu ma szacunek do ojca.

Bir

2016-04-04, 03:57
No właśnie bo do ojców kolegów z sadistica trzeba zwracać się z szacunkiem :amused:

Aksal

2016-04-04, 08:46
Wojtass84 napisał/a:

pie**olenia tego idioty, któremu wydaje się że jest śmieszny, nie da się słuchać :facepalm:



Bo dzisiejsza telewizja jest wycelowana właśnie w takich głąbów jak na filmiku, ale kiedy dodamy taki "śmieszny" komentarz, to taki przeciętny Seba pomyśli "Łooo k***a, jaki debil, już nawet ja jestem mądrzejszy" i czuje się zadowolony z siebie.

Jakiś czas temu na TVN Turbo trafiłem na program, który nazywał się coś w stylu "imprezowicze", czy jakoś tak (zdaje się, że już to gówno zdjęli) - w przedłużanych limuzynach jeżdżących po Wawie pomontowali kamery i puszczali nagrania łysych zjebów i lampucer pijących wódkę z gwinta, żeby napie**olić się jeszcze zanim wejdą do klubu, żeby było taniej. Żenada aż lała się z telewizora, jeszcze bardziej niż w Trudnych Sprawach....

DużyKutas

2016-04-04, 15:02
Od kiedy nie bije się leżącego? Kto tak ustalił? Pseudo wojarze z dzielni? Od zawsze na wojnie była jedna zasada, że leżącego się dobija aby ulżyć mu cierpień w bólu jak i hańbie.