18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka Salety z el testosteronem

metode • 2011-11-06, 10:06
Po raz kolejny szybka walka (do obejrzenia cała w Teleexpresie), z podkładem muzycznym a na koniec genialny komentarz, dla niecierpliwych od 0.50s



needweed

2011-11-06, 14:44
zapomniał , że ma za miękki piszczel :(

Pan Mularz

2011-11-06, 16:31
Osobiście nie lubię tego typu prymitywnych walk, ale obejrzałem to i muszę stwierdzić, że powinien być rewanż. Jeśli Saleta jest dżentelmenem, to do rewanżu dojdzie, sądzę jednak, że będzie się bał kolejnej konfrontacji. Wydaje mi się, że Najman wygrałby. Jego przewagę nad przeciwnikiem widać gołym okiem. Chyba, że to taka taktyka Salety, aby udawać słabego i w odpowiedniej chwili zaatakować. Wątpię w to jednak. Moim zdaniem miał po prostu wielkie szczęście.

lenux

2011-11-06, 17:12
NanoRurka napisał/a:

Promotor Najmana już kontaktuje się z kolejnym przeciwnikiem dla naszego fightera, El p*zdoSterona. Walka ery chrystusowej Marcin Najman vs Nicki Vujicic
Obrazek



I tak Nicki założyłbym mu dźwignie albo skończył walke kolankiem.

Pa...........kq

2011-11-06, 23:53
Tak to k***a jest jak się napie**ala w piszczel, a nie w udo.
Z walki śmiałem się jeszcze przez 5 następnych minut. ;]

Kamm

2011-11-06, 23:56
ElCwaniaczek wyzywał, popisywał się, a walkę zakończył przez samonokaut.

cichypustelnik

2011-11-07, 01:50
On zapomniał że Saleta był kick-boxerem a tam się nogami też walczy i takie kopniaki ciula mu zrobią.

krycha7

2011-11-07, 17:12
Najman ch*j ale śmieszy mnie, że Saleta pie**oli o tym, że k***a Najman nie jest wojownikiem i w ogóle, ale jak go Najman klepał to inaczej wtedy gadał. Ma dużo szczęścia że Najman to ciota, bo sam oprócz charakteru nie ma żadnych umiejętności, nie był przygotowany na KSW i nie był przygotowany na to kurewskie MMA attack...