18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka psów

Flodzia • 2023-01-12, 09:03


I choince się oberwało :-/

feniks_01

2023-01-12, 14:40
No i za takie cos w niektorych stanach mozesz goscia odstrzelic bez konsekwencji. Przykladowo u mnie w Pennsylvanii bym go odj***l od razu gdyby mi takie cos zrobil z psem. A wiem,ze mozna bo odbylem kilka szkolen stanowych z policjantami i bylymi czlonkami SWATu. Wiekszosc moich sasiadow ma psy na elektrycznej smyczy i sobie chodza przed domem itd. Nie wierze,ze policjant nie bedzie wyj***ny ze sluzby i agencje ochrony praw zwierzat sie mu nie dobiora do dupy.

pyskatyyy

2023-01-12, 15:03
feniks_01 napisał/a:

No i za takie cos w niektorych stanach mozesz goscia odstrzelic bez konsekwencji. Przykladowo u mnie w Pennsylvanii bym go odj***l od razu gdyby mi takie cos zrobil z psem. A wiem,ze mozna bo odbylem kilka szkolen stanowych z policjantami i bylymi czlonkami SWATu. Wiekszosc moich sasiadow ma psy na elektrycznej smyczy i sobie chodza przed domem itd. Nie wierze,ze policjant nie bedzie wyj***ny ze sluzby i agencje ochrony praw zwierzat sie mu nie dobiora do dupy.



O k***a, kiedy simsy wejdą za mocno. Feniks, wstawaj, wiesz co sie stało.

Batman_

2023-01-12, 15:40
I cyk, sk***ysyn bez roboty. Znakomicie!

feniks_01

2023-01-12, 16:19
pyskatyyy napisał/a:

O k***a, kiedy simsy wejdą za mocno. Feniks, wstawaj, wiesz co sie stało.



Widze,ze znasz kogos kto był kiedys w stanach... Wiem jak to wyglada bo tutaj mieszkam i orientuje sie w prawie. Ty sobie dalej mysl,ze my w USA nie mozemy sie bronic bo prawo jest jak w PL itd....


NataliaW

2023-01-12, 16:52
feniks_01 napisał/a:

Widze,ze znasz kogos kto był kiedys w stanach... Wiem jak to wyglada bo tutaj mieszkam i orientuje sie w prawie. Ty sobie dalej mysl,ze my w USA nie mozemy sie bronic bo prawo jest jak w PL itd....



Nie ośmieszaj się.

Pietruchm

2023-01-12, 17:25
Za takie skopanie psa powinien wyrwać trochę koralików ołowianych z dwururki w ryj :)

Folur

2023-01-12, 19:55
sk***ysyn pittbulla skopał, dobry! :D

neo001

2023-01-12, 23:22
feniks_01 napisał/a:

No i za takie cos w niektorych stanach mozesz goscia odstrzelic bez konsekwencji. Przykladowo u mnie w Pennsylvanii bym go odj***l od razu gdyby mi takie cos zrobil z psem. A wiem,ze mozna bo odbylem kilka szkolen stanowych z policjantami i bylymi czlonkami SWATu. Wiekszosc moich sasiadow ma psy na elektrycznej smyczy i sobie chodza przed domem itd. Nie wierze,ze policjant nie bedzie wyj***ny ze sluzby i agencje ochrony praw zwierzat sie mu nie dobiora do dupy.



Za takie coś możesz za pewne odstrzelić co najwyżej zwykłego gościa. Przy policji(oczywiście jeśli mają uzasadnioną interwencje) gówno możesz. Twój dom, twoja twierdza nie zawsze jednak jest prawdą.

Carti

2023-01-13, 00:54
miał czekać aż go pierwszy upie**oli ?
to było jakieś pidbulo podobne gówno.. dostał trzy czy cztery kopy i uciekł
bardzo dobrze i bez zabijania.... gdyby go chwycił za nogę to musiał by odj***ć a tak skończyło się na paru siniakach :>
a po 2 k***a psy tego typu nic nie czują bo to są j***ne predatory nieśmiertelne- przykład: https://www.sadistic.pl/kolejny-agresywny-wszarz-vt543652.htm
taki to tylko na kulkę w łeb zareaguje i odpuści

psotna_cipka

2023-01-13, 08:44
Tłucze kundla co by lepiej tłuszcz od mięsa się oddzielił. Potem do gara i na smalec.

Gruchenfuhrer

2023-01-13, 16:40
neo001 napisał/a:

Za takie coś możesz za pewne odstrzelić co najwyżej zwykłego gościa. Przy policji(oczywiście jeśli mają uzasadnioną interwencje) gówno możesz. Twój dom, twoja twierdza nie zawsze jednak jest prawdą.



Jeśli tylko mam broń, to mogę. Jeśli jestem bandziorem, to na pewno będę się przejmował jakimiś dodatkowymi przepisami, skro resztą się nie przejmuję....

Żadne literki nikogo przed ołowiem nie (o)chronią.

omenlol

2023-01-13, 18:01
j***ny debil jak każdy policjant