18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka plażowa

T3RMINATOR • 2021-01-09, 18:48
Przez chwilę nawet widać cycki...


banerr

2021-01-09, 18:50
Są cycki, jest piwo.

shoe5maker

2021-01-09, 18:50
Jak nie wiele trzeba żeby zadowolić sadolską społeczność.

banerr

2021-01-09, 18:55
shoe5maker napisał/a:

Jak nie wiele trzeba żeby zadowolić sadolską społeczność.



To wrzuć jakiś temat, ku zadowoleniu wszystkich.
A nie siedzisz tutaj ponad 2 lata i pie**olisz farmazony.

T3RMINATOR

2021-01-09, 18:57
banerr napisał/a:

To wrzuć jakiś temat, ku zadowoleniu wszystkich.
A nie siedzisz tutaj ponad 2 lata i pie**olisz farmazony.



Tacy są najgorsi nic nie wrzucają, potrafią tylko narzekać i każą wypie**alać.

35i

2021-01-09, 18:59
Typowe Grażyny i Janusze na wczasach all inclusive last minute. Tradycyjnie poszło o miejscówkę.

saves

2021-01-09, 19:07
~T3RMINATOR napisał/a:

Tacy są najgorsi nic nie wrzucają, potrafią tylko narzekać i każą wypie**alać.



A jak już coś wrzucą, to jakieś przejęzyczenie na ślubie kościelnym.

Tobiahus96

2021-01-09, 19:28
Tylni zderzak ma całkiem fajny, klepałbym :lol:

outsidethebox86

2021-01-09, 20:04
T3RMINATOR napisał/a:

Tacy są najgorsi nic nie wrzucają, potrafią tylko narzekać i każą wypie**alać.



Jak już podjęliście się "budowania sadistica" to dajcie jakieś dobry materiał, rzadziej, ale naprawdę dobry. Jako publiczność mamy prawo, a nawet musimy wyrażać swój sprzeciw dla gówna, jakie tu nie raz trafia, aby podtrzymać charakter tej strony, jest to dla Was informacja zwrotna czego chce odbiorca, macie darmowe badania rynku w komentarzach i zamiast to wykorzystać i starać się dopasować, to Wy się obrażacie, że ktoś Was dojedzie za wrzucany szajs. Badziewnymi filmikami tylko obrażacie naszą inteligencję i jeszcze między sobą się kłócicie kto większe gówno wrzuca, choć wg mnie jesteście siebie warci pod tym względem. No i co z tego? Zamiast wyciągnąć wnioski to powielacie te same schematy, a później ból dupy, że joby na Was lecą.

Nie ma za co... Nie ma za co...

banerr

2021-01-09, 20:19
outsidethebox86 napisał/a:

Jak już podjęliście się "budowania sadistica" to dajcie jakieś dobry materiał, rzadziej, ale naprawdę dobry. Jako publiczność mamy prawo, a nawet musimy wyrażać swój sprzeciw dla gówna, jakie tu nie raz trafia, aby podtrzymać charakter tej strony, jest to dla Was informacja zwrotna czego chce odbiorca, macie darmowe badania rynku w komentarzach i zamiast to wykorzystać i starać się dopasować, to Wy się obrażacie, że ktoś Was dojedzie za wrzucany szajs. Badziewnymi filmikami tylko obrażacie naszą inteligencję i jeszcze między sobą się kłócicie kto większe gówno wrzuca, choć wg mnie jesteście siebie warci pod tym względem. No i co z tego? Zamiast wyciągnąć wnioski to powielacie te same schematy, a później ból dupy, że joby na Was lecą.
Nie ma za co... Nie ma za co...



Wrzuć coś na swoją rocznicę i pozwól nam docenić twoją inteligencję.

outsidethebox86

2021-01-09, 20:23
banerr napisał/a:

Wrzuć coś na swoją rocznicę i pozwól nam docenić twoją inteligencję.



Nie bądź j***nym hipokrytą, sam narzekasz na poziom filmików tutaj, także to co napisałam jest także dla dobra Twojego interesu i innych także. A teraz przypuszczasz na mnie atak jakbym Ci matkę harmonią zabiła. Weź się zastanów trochę zamiast siąpić nienawiścią z miejsca. Takie zachowanie nie wyróżnia Cię spośród reszty.

plastic

2021-01-09, 20:26
~T3RMINATOR napisał/a:

Tacy są najgorsi nic nie wrzucają, potrafią tylko narzekać i każą wypie**alać.



ja ci nie karzę wypie**alać, ale sugeruję, że to dobry pomysł. najgorsi są ci święcie przekonani, że ich działania są zawsze lepsze niż brak działań. ten portal byłby lepszy bez ciebie, choć pewnie nie przyjmiesz tego do wiadomości

banerr

2021-01-09, 20:32
outsidethebox86 napisał/a:

Nie bądź j***nym hipokrytą, sam narzekasz na poziom filmików tutaj, także to co napisałam jest także dla dobra Twojego interesu i innych także. A teraz przypuszczasz na mnie atak jakbym Ci matkę harmonią zabiła. Weź się zastanów trochę zamiast siąpić nienawiścią z miejsca. Takie zachowanie nie wyróżnia Cię spośród reszty.



Gdzie ty widzisz atak? To była sugestia. A teraz rzucasz się jak wesz na grzebieniu. Gust nie podlega dyskusji. To co się tobie podoba dla mnie może być denne i na odwrót. Trochę dystansu życzę.

outsidethebox86

2021-01-09, 20:43
banerr napisał/a:

Gdzie ty widzisz atak? To była sugestia. A teraz rzucasz się jak wesz na grzebieniu. Gust nie podlega dyskusji. To co się tobie podoba dla mnie może być denne i na odwrót. Trochę dystansu życzę.



Rozumiem prawa gustu itd. z tym, że niektórzy go po prostu nie mają, ani wyczucia co jest dobre a co nie. Wrzucają tu takie gówno, że ręce opadają. I można odnieść wrażenie, że dobrze o tym wiedzą, ale wizja wirtualnych piwek, jest większą pokusą. I nie mów mi, że tego nie zauważasz... Niektórych filmików nie ratują nawet komentarze.

PS. Przepraszam za nadmierną reakcję.

BigBertha

2021-01-09, 23:02
Pfff, takie sobie. Gówno, nic ciekawego...