18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ne...........ro

2015-06-24, 12:48
Jaki, k***a, tor?

zerwikaptur

2015-06-24, 13:25
dawniej gokardowy potem troche przebudowany i do niedawna jedyny taki obiekt w woj lubelskim Tor do ścigania ,palenia gumy,itd

Tamaryszek

2015-06-24, 15:03
mieszkańcom pobliskich bloków przeszkadza tor(od niedawna im przeszkadza), ale jak kupowali mieszkania po niższej cenie bo kuźwa w okolicy był tor to jakoś im nie przeszkadzało.

pi...........ja

2015-06-24, 15:09
@up
No bo teraz chcą je sprzedać a tu klops i przebitki nie będzie :)

Suspens

2015-06-24, 18:14
@Tamaryszek

polskość chłopie, polskość. cebula chciała być cwana, a teraz musi się dusić na patelni. :P

Tamaryszek

2015-06-24, 20:06
byłem kilka razy na tym torze i rozmawiałem z osobami z Lublina, które regularnie korzystały z takiego dobrodziejstwa. Wszyscy zgodnie potwierdzali, że ten tor to jedna z niewielu atrakcji dla Lublina. Teraz skasują tor, miasto sprzeda grunty, podzieli na parcele i sprzeda pod zabudowę, albo pie**olną kolejny hipermarket. Przecież tak mało jest dyskontów, super, hiper i megamarketów.
Kolejny dowód na to, że lepiej mieć wyj***ne na wybory. Żuk obiecywał gruszki na wierzbie przed wyborami, a teraz co?
Tak się chwalił lotniskiem w Świdniku, gromko nazwanym Airport Lublin(chociaż stoi na terenie Świdnika). Kilka lotów przez cały dzień, a jedyny autobus, który dowoził pasażerów na lotnisko jakiś czas temu się zepsuł. Może teraz go naprawili, ale wątpię. To jest właśnie nasza polska myśl samorządowa. Wyj***ć grube dziesiątki milionów na lotnisko widmo, albo skasować jedyny na tej stronie Wisły tor. Niech się młodzi rozpie**alają na drogach(mimo, że nie popieram ścigania się na drogach publicznych).

Dr...........le

2015-06-25, 13:00
@Umberto Eco:
Ty k***o j***na! Czym dla Ciebie jest polskość? Cebulą? Cebulactwem? Ty k***o j***na!
Stany zjednoczone istnieją nie wiele dłużej niż my mieliśmy zaborów! A zobacz jacy są dumni ze swoich barw, jaki mają szacunek do flagi! Polska istnieje od przeszło tysiąca lat, zobacz ile krwi przelali nasi przodkowie za to, żeby Polska była Polską, żeby Polacy mówili swoim językiem ojczystym! Co to jest polskość? Polskość to dla mnie zapierające dech w piersiach granie, to krople potu z orlej perci, to tysiące jezior mazurskich i chwile z przyjaciółmi pod żaglami, to mury Malborka, krzyż na Giewoncie. To k***a mać grób mojego pradziadka w Wałczu, który zginął szturmując Wał Pomorski na który co roku zapie**alam 400 km zapalić znicz i zrobić porządek, to uśmiech wiekowego AKowca, któremu zrobię zakupy i sprzątnę mieszkanie... To jego stracone zdrowie, co stracił jak go czerwone k***y na śniegu gołego sadzali w 20sto stopniowym mrozie. To godziny, które spędzam z dzieciakami, za darmo tłumacząc im matematykę, chemię i fizykę, a moją zapłatą jest to, że przez 5 minut opowiem im czasem o Polsce, zainteresuję historią, żeby wyrosły na dumnych Polaków, a nie takich śmieci jak Ty. To groby rozsiane na całym świecie.... To bolesne lekcje gloria victis i wspaniałe zwycięstwa, których nie powstydził by się Leonidas i jego trzystu. To odsiecz wiedeńska, to Bzura, to dywizjon 303... To k***a Mickiewicz, Chopin, Kopernik.
A te k***y co siedzą w rządzie to tylko nowotwór, który trawi naszą chorą matkę- Polskę. To buractwo , na które narzekasz, to jak plebs co w starożytnym Rzymie krzyczał: chleba i igrzysk. Gdyby nie polskość szczekał byś po niemiecku, gawairł pa ruski. Ty h*ju, zastanów się co mówisz!

Tamaryszek

2015-06-25, 14:18
DrMenegele napisał/a:

@Umberto Eco:
Ty k***o j***na! Czym dla Ciebie jest polskość? Cebulą? Cebulactwem? Ty k***o j***na!

To godziny, które spędzam z dzieciakami, za darmo tłumacząc im matematykę, chemię i fizykę, a moją zapłatą jest to, że przez 5 minut opowiem im czasem o Polsce, zainteresuję historią, żeby wyrosły na dumnych Polaków, a nie takich śmieci jak Ty. To groby rozsiane na całym świecie.... To bolesne lekcje gloria victis i wspaniałe zwycięstwa, których nie powstydził by się Leonidas i jego trzystu. To odsiecz wiedeńska, to Bzura, to dywizjon 303... To k***a Mickiewicz, Chopin, Kopernik.
A te k***y co siedzą w rządzie to tylko nowotwór, który trawi naszą chorą matkę- Polskę. To buractwo , na które narzekasz, to jak plebs co w starożytnym Rzymie krzyczał: chleba i igrzysk. Gdyby nie polskość szczekał byś po niemiecku, gawairł pa ruski. Ty h*ju, zastanów się co mówisz!




To mógłbyś się jeszcze kultury nauczyć. Masz dużo racji, ale sposób w jaki to przedstawiłeś całkowicie Cię zdyskredytował. Wracaj uczyć dzieciaki

ari.exodus

2015-06-25, 14:31
Do bydła inaczej nie dotrzesz, brak kultury to wynik frustracji z jaką musi się zmagać jednostka myśląca w internecie.

androgenius

2015-06-25, 14:42
mengelowi jaki patriot się załączył :amused: