18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

walka o prawa kobiet

nowynick • 2021-11-29, 11:52
posłanka Lempart "walczy" o prawa kobiet. Znaczy niektórych kobiet, bo na niektóre ma wyj***ne...


kolosasz

2021-11-29, 15:12
Ale w tym wypadku Lempartowej nie chodzi o jakieś abstrakcyjne
prawa kobiet lecz o zakaz aborcji. Na końcu Lempart o tym mówi.
A samą sprzątaczkę bardziej chyba interesuje prawo pracy i jego dziurawe przepisy, bo jak znam
życie jest zatrudniona na umowie śmieciowej przez firmę sprzątającą typu "Cleanex", która potrąca jej
część wynagrodzenia z tytułu wynajmu mopa, szczotki i wiadra w rezultacie sprzątaczka nie otrzymuje
pensji minimalnej - wszystko zgodnie z przepisami

NataliaW

2021-11-29, 15:37
Halman napisał/a:

ta prosta sprzątaczka ma więcej rozumu w głowie niż ta "posłanka"...



A od kiedy lempart jest posłanką?

mazga50

2021-11-29, 15:44
Stare, głupie, grube, odrażające, żydowskie k***iszcze. Pomiot sk***iela NKWD i później UB.

wertuqq

2021-11-29, 16:59

Hajzenberg

2021-11-29, 17:42
kolosasz napisał/a:

Ale w tym wypadku Lempartowej nie chodzi o jakieś abstrakcyjne
prawa kobiet lecz o zakaz aborcji. Na końcu Lempart o tym mówi.
A samą sprzątaczkę bardziej chyba interesuje prawo pracy i jego dziurawe przepisy, bo jak znam
życie jest zatrudniona na umowie śmieciowej przez firmę sprzątającą typu "Cleanex", która potrąca jej
część wynagrodzenia z tytułu wynajmu mopa, szczotki i wiadra w rezultacie sprzątaczka nie otrzymuje
pensji minimalnej - wszystko zgodnie z przepisami



Już nie pie**ol, bo sprzątaczka się zdenerwowała na uj***ne drzwi jak RIP durczok przez małe d na uj***ny stół. A to że Ty na takich warunkach pracujesz albo zatrudniasz ludzi to już Towja sprawa.

dadar123

2021-11-29, 17:56
Lepsza jest picza Pawłowicz, suka Waserman i inne pisowskie gwiazdy, rodem z psychiatryka. Jak wam baby będą umierać z powodu ciąży pozamacicznej, to będziecie dumni ze swoich pisowskich szmat

nowynick

2021-11-29, 18:13
dadar123 napisał/a:

Lepsza jest picza Pawłowicz, suka Waserman i inne pisowskie gwiazdy, rodem z psychiatryka. Jak wam baby będą umierać z powodu ciąży pozamacicznej, to będziecie dumni ze swoich pisowskich szmat



ej no k***a nigdy nie napisałem, że popieram pis. chodzi o fakt że ta baba (samozwańczy lider strajku kobiet, przez którą w ch*j kobiet zaniechało słusznego protestu rok temu, odcinając się od niej) uj***ła coś co będzie czyścić sprzątaczka a po niej pewnie konserwator budynku bo to chyba olejna farba. kaczorowi ch*j zrobiła, zwykłym ludziom dołożyła pracy...

serenity

2021-11-29, 19:16
kolosasz napisał/a:

Ale w tym wypadku Lempartowej nie chodzi o jakieś abstrakcyjne
prawa kobiet lecz o zakaz aborcji. Na końcu Lempart o tym mówi.
A samą sprzątaczkę bardziej chyba interesuje prawo pracy i jego dziurawe przepisy, bo jak znam
życie jest zatrudniona na umowie śmieciowej przez firmę sprzątającą typu "Cleanex", która potrąca jej
część wynagrodzenia z tytułu wynajmu mopa, szczotki i wiadra w rezultacie sprzątaczka nie otrzymuje
pensji minimalnej - wszystko zgodnie z przepisami



Weź się rozpędź, a ściana sama cię znajdzie! To jest QRWA j***na( ta/to lempart), za kase pokaże swojego ku*asa nieogolonego jak ta grodzka! Ty j***ny debilu! Brak mi słów! Jak można myśleć jak to coś? To nigdy ch*ja w dupie/piździe nie zazna, a co dopiero miłości! To jest szlam nad mułem!
Pani Sprzątaczce gratuluję silnych nerwów! Ja bym tą szmatę skompresował do wiadra i wyj***ł bo ścieków gdzie tego miejsce!
A nam wszystkim współczuję takiej "opozycji"! I żeby było jasne: j***ć PiS i cały nasz pie**olony obecny "parlament"!
I gdybym ja uzbierał te 4 tony to by mnie nie złapali!

dadar123

2021-11-29, 19:16
nowynick napisał/a:

ej no k***a nigdy nie napisałem, że popieram pis. chodzi o fakt że ta baba (samozwańczy lider strajku kobiet, przez którą w ch*j kobiet zaniechało słusznego protestu rok temu, odcinając się od niej) uj***ła coś co będzie czyścić sprzątaczka a po niej pewnie konserwator budynku bo to chyba olejna farba. kaczorowi ch*j zrobiła, zwykłym ludziom dołożyła pracy...



A to masz browar! Pozdrówka

plastic

2021-11-29, 21:08
ależ to jest symboliczne. niemal jak wyreżyserowane.. ale nasze szkoły filmowe nie wypuszczają tak dobrych aktorów, więc to musi być autentyczne.

Husarz12

2021-11-29, 22:06
Trudno ją lubić za to jak źle poprowadziła te protesty, niemniej były i są one bardzo potrzebne w tym antyludzkim państwie. Naprawdę trzeba nienawidzić kobiet by myśleć inaczej. Bogobojne świry odpowiadają za cierpienie naszych dziewczyn, żon i matek. Historii takich jak w Pszczynie będzie więcej. Trzeba reagować.

Zasysacz

2021-11-30, 01:47


kolosasz napisał/a:

Ale w tym wypadku Lempartowej nie chodzi o jakieś abstrakcyjne
prawa kobiet lecz o zakaz aborcji. Na końcu Lempart o tym mówi.
A samą sprzątaczkę bardziej chyba interesuje prawo pracy i jego dziurawe przepisy, bo jak znam
życie jest zatrudniona na umowie śmieciowej przez firmę sprzątającą typu "Cleanex", która potrąca jej
część wynagrodzenia z tytułu wynajmu mopa, szczotki i wiadra w rezultacie sprzątaczka nie otrzymuje
pensji minimalnej - wszystko zgodnie z przepisami



pie**olenie w tym kraju to tylko ojciec dziecka nie ma żadnego wyboru ani prawa do dziecka o wszystkim niemal zawsze decyduje matka. Chcecie aby i u nas było tak samo ? Jak na filmiku poniżej ?


Exclip

2021-11-30, 09:25
Husarz12 napisał/a:

Trudno ją lubić za to jak źle poprowadziła te protesty, niemniej były i są one bardzo potrzebne w tym antyludzkim państwie. Naprawdę trzeba nienawidzić kobiet by myśleć inaczej. Bogobojne świry odpowiadają za cierpienie naszych dziewczyn, żon i matek. Historii takich jak w Pszczynie będzie więcej. Trzeba reagować.



Tvn i wyborcza chyba weszly za mocno...