18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka o nogę

phrontch • 2018-07-12, 06:54
Wąż owinął się wokół azjatyckiej nogi



Presty

2018-07-12, 20:46
Kręcone z kamery na statywie, zbliżenia większe niz da radę przeciętna komórka.

ellsworth

2018-07-12, 21:32
Fejk jak ch*j. Kamerzysta sobie kręci jak gdyby nigdy nic, a żaden z nich nawet nie spojrzy w kierunku kamery żeby go opie**olić co on odwala zamiast pomóc.

Trimeresurus

2018-07-12, 22:47
@Hranipex gówno będzie znad Wisły.

Znaleźli 5,3m WYLINKI, a wylinka się nieco wydłuża (to nieco włóknisty materiał, który podczas ściągania jest naciągany), więc gad ma ~ 5m, może nieco więcej. Takie nie atakują ludzi.

Wąż z filmiku owinął się wokól nogi by mieć pewny punkt podparcia, bo tak one działają w stresie.

Są zbyt głupie żeby ogarnąć, że to noga. Tak już jest z Python sp.

Spidzio199

2018-07-12, 22:51
Polowanie z przynętą

PoliteP

2018-07-13, 00:32
To jakiś film z Bollywood?

kwiatu12

2018-07-13, 15:13
nie znam sie ale mysle ze waz to jeden wielki silny miesien ktory jest bardzo silny i potrafi nawet taka noge zlamac lub skrecic albo odciac doplyw krwi do konczyny on tak latwo nie odpusci a gryzl mu ogon bo wydaje mi sie ze probowal w jakis sposob tego weza zniechecic do dalszego sciskania i zmusic go do ucieczki nie wiem np zeby waz poczol ze moze odniesc rany w tym starciu zagrazajace jego zyciu i w ten sposob moze zwolnil uscisk . ale na miejscu tego malego brudasa odgryzl bym mu sam lep ale w stresie sie nie mysli a zwlaszcza ze to dzieci w dodatku malpy . jak dla mnie to nie jest fajk ale za to pomoc bez pomyslunku.dlatego ze po 1 wsze bol sprawil ze zamiast sp***zielac do brzegu dzieciak zaczol sie topic a dwa moze tam waz jest wiecej wart zywy ;

WoleMerce

2018-07-13, 20:45
Ucięcie głowy chyba nic nie da, bo on zaciska się dalej. Tak samo dźganie go czymś przynosi efekt odwrotny. Węże natomiast nienawidzą alkoholu, sp***alają wtedy natychmiast.

Mo...........mi

2018-07-13, 23:29
przeciez taki gad az tak mocno nie sciska...
Na discovery juz to kiedys udowadniali
Porownanie scisku duszenia jakiegos tam weza i Fedora Emelianenko