18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

parolpl

2017-02-21, 22:16
A przecież, jak mieliśmy nadmiar cukru, to trzeba było pozamykać, bo były "nierentowne". To teraz się skupuje... Niech żyje korupcja.

mr-dupa

2017-02-21, 23:24
Strasznie to smutne.... przecież tam sami starzy ludzie którzy liczą każdy grosz.....

avalanch

2017-02-21, 23:50
Tak kupić z 30 kilo cukru ogłosić to gdzieś że kto pierwszy dobiegnie ten wygrywa i patrzeć jak się k***y zabijają :D zawody urządzić w jakimś centrum handlowym :D

W............R.

2017-02-21, 23:55
Właściciel obiektu powinien beknąć za zorganizowanie nielegalnej imprezy masowej.

eRsko87

2017-02-21, 23:59
Mi tam ich nie żal.Robactwo i tyle.Zawsze jak są jakieś takie 'akcje' to 90% stare szarple targają jak najwięcej.I to nie oznaka biedy tylko już takiej mentalności.Są oczywiście wyjątki ale taka prawda.Sama się nachapać a innemu nie dać.Już niejednokrotnie się spotkałem z 'kulturą' starych ropuch.Wymagasz szacunku zacznij od siebie.

buczkog

2017-02-21, 23:59
Parę lat temu moja znajoma z pracy pojechała do sklepu gdzie cukier był parę groszy tańszy niż gdzie indziej. Pojechała z córką i kupiła w sumie 4 bilety MPK po ok. 3zł/szt i suma summarum cena tego cukru+ok 12zł+ stracony czas i dźwiganie ciężarów bezcenne. Jak na szybko policzyliśmy jej w pracy to taniej jej by wyszło kupić se ten cukier w spożywczaku pod blokiem nie straciłaby czasu nie targałaby się ciężarami.

Hvsarz

2017-02-22, 00:38
Tak, plebs jest głupi. Mogę się nawet założyć, że wielu naśmiewających się z takich sytuacji sami byli choć raz uczestnikami czegoś podobnego. Ale to pokazuje coś straszniejszego niż głupota, to że w tym smutnym jak burek kraju, ludzie dla głupich 50 groszy są gotowi zrezygnować z resztek godności, bo zwyczajnie nie stać ich na to by taką "okazję" przepuścić. W 19 wieku do USA ciągnęły tłumy często jeszcze głupszych ludzi ale mimo tego nikt im tam niczego nie bronił dzięki czemu taki jeden tłumok potrafił utrzymać rodzinę dzięki pracy swoich rąk... to jest naprawdę smutne, że te j***ne ku*asiarze typu tuski kaczyńscy czy inne śmieci mają czelność jeszcze twierdzić, że działają na rzecz narodu i dlatego co rok to ta sama ch*jnia.

Liton

2017-02-22, 01:19
Skończcie pie**olić, że są to biedni ludzie, którzy chcą oszczędzić - zamiast kilogramu cukru taszczy taka k***a jedna z drugą cały worek. Nie stać ich - a te zgrzewki co targają to k***a darmo dają?!

pie**olone buractwo.. Z żoną zużywamy w domu może z kilogram na pół roku/rok - ch*j wie, bo nawet nie pamiętam kiedy kupowałem - stoi to i straszy, na wypadek gdyby przyszli goście i chcieli słodzić kawę/herbatę. Więc niech mi nikt nie pie**oli również, że potrzebują tyle tego cukru.

Gambi

2017-02-22, 01:23
Nabiorą zapasów a i tak za życia niektórzy nawet jednej torby nie zużyją.

dabster

2017-02-22, 01:48
Tratują się aby tylko nabyć taniej produkt, który do niczego im nie jest potrzebny a tylko przyczyni się do pogorszenia i tak wątłego zdrowia i rychlejszej śmierci. Fascynujące!

mily1200

2017-02-22, 02:17
Lokalni biznesmenele wyszli na łowy.

HalfGod

2017-02-22, 04:17
Ten cukier powinni rzucać z balkonu jak do plebsu, żeby się zabijali o niego.

Monternia

2017-02-22, 05:58
Ja pie**ole jak murzyny w czasie zamieszek