18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka na noże

Lu...........i2 • 2024-04-10, 07:48
Do pierwszej krwi...


Bul_od_bytu

2024-04-10, 14:39
Do pierwszej krwi... tętniczej :D

Cwaniak chciał go trafić w serce tym jednym strzałem i drugi zawodnik się zbulwersował tym wybrykiem

psotny_fiutek

2024-04-10, 15:00
Jak widzę młodzież na ulicach Warszawy, to te nasze p*zdeczki/pedałki w farbowanych włoskach i białych damskich adidaskach, miesiąca by nie przeżyły w Brazylii, Rosji czy na Ukrainie...

Dobrym przykładem było jak grupa polskiej młodzieży dostała solidny wpie**ol od młodzieży ukraińskiej z gruzińskimi paszportami. Byli bezbronni jak dzieci...
Głośna sprawa pobicia nad Wisła w Warszawie w zeszłym roku na tzw. ''schodkach ''

Ciesze się że wychowałem się na blokowiskach w latach 90 tych, gdzie każdy dzieciak musiał nauczyć się bić. Krojenie z ubrań w tym butów było na pożądku dziennym, a wpie**ol można było dostać juz na ''obcym '' osiedlu kilometr od domu bo nie byłeś od nich...

Teraz smarkacze wożą się po mieście nie znając szacunku i zasad.
Czasami się jeszcze jakiegoś naprostuje ręcznie... ale to i tak mało na ilość potrzeb.

tajfunkanalia

2024-04-10, 16:24
psotny_fiutek napisał/a:

Jak widzę młodzież na ulicach Warszawy, to te nasze p*zdeczki/pedałki w farbowanych włoskach i białych damskich adidaskach, miesiąca by nie przeżyły w Brazylii, Rosji czy na Ukrainie...
Dobrym przykładem było jak grupa polskiej młodzieży dostała solidny wpie**ol od młodzieży ukraińskiej z gruzińskimi paszportami. Byli bezbronni jak dzieci...
Głośna sprawa pobicia nad Wisła w Warszawie w zeszłym roku na tzw. ''schodkach ''
Ciesze się że wychowałem się na blokowiskach w latach 90 tych, gdzie każdy dzieciak musiał nauczyć się bić. Krojenie z ubrań w tym butów było na pożądku dziennym, a wpie**ol można było dostać juz na ''obcym '' osiedlu kilometr od domu bo nie byłeś od nich...
Teraz smarkacze wożą się po mieście nie znając szacunku i zasad.
Czasami się jeszcze jakiegoś naprostuje ręcznie... ale to i tak mało na ilość potrzeb.



Święte słowa. Przecież te małolaty to nieudacznicy. Oni mając rozpałkę nie potrafią rozpalić grilla a co dopiero mówić o bitce/ walce.

kawior2007

2024-04-10, 18:01
Jestem niedoj***ny, nie wiem gdzie patrzeć

Pajak

2024-04-10, 18:27
Macie coś przeciwko? To mamy beef na noże. Dobry Boże ja pie**ole co za młodzież.

isiu77

2024-04-10, 21:35
psotny_fiutek napisał/a:

Jak widzę młodzież na ulicach Warszawy, to te nasze p*zdeczki/pedałki w farbowanych włoskach i białych damskich adidaskach, miesiąca by nie przeżyły w Brazylii, Rosji czy na Ukrainie...
Dobrym przykładem było jak grupa polskiej młodzieży dostała solidny wpie**ol od młodzieży ukraińskiej z gruzińskimi paszportami. Byli bezbronni jak dzieci...
Głośna sprawa pobicia nad Wisła w Warszawie w zeszłym roku na tzw. ''schodkach ''
Ciesze się że wychowałem się na blokowiskach w latach 90 tych, gdzie każdy dzieciak musiał nauczyć się bić. Krojenie z ubrań w tym butów było na pożądku dziennym, a wpie**ol można było dostać juz na ''obcym '' osiedlu kilometr od domu bo nie byłeś od nich...
Teraz smarkacze wożą się po mieście nie znając szacunku i zasad.
Czasami się jeszcze jakiegoś naprostuje ręcznie... ale to i tak mało na ilość potrzeb.



U mnie było podobnie. Takie bitki za młodu wyrabiały charakter. Pamiętam, że w podstawówce to nawet Ci słabsi nie odpuszczali i chcąc nie chcąc nabierali umiejętności.

pustka68

2024-04-11, 01:25
I taka bitka mi się podoba a nie jak pedały na pięści
:-)

SzataNbardzoZłY

2024-04-11, 16:53
pie**olic te wasze pedalskie wspomnienia
Nie miałeś wsparcia to dojeżdżali cie zawsze i wszędzie
Szacun pedały :-)

killua

2024-04-11, 20:47
po uj on trzyma noz ostrzem do dołu jak jakis ninja master z filmów szkoleniowych mistrzów zen?

pfefe

2024-04-11, 22:25
killua napisał/a:

po uj on trzyma noz ostrzem do dołu jak jakis ninja master z filmów szkoleniowych mistrzów zen?



Bo gowno wie o walce na noze, nie tylko dlatego ze nie wie jak trzymac noz ale przede wszystim dlatego ze w niej w ogole uczestniczy. Ale jego przeciwnik jest tak samo głupi.