18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka Mariusza Pudzianowskiego uznana za nieważną.

Alex_1 • 2011-11-28, 12:57
    W wyniku błędów proceduralnych w komunikacji między sędziami, dotyczącymi przekazania punktacji w walce Mariusz Pudzianowski - James Thomson walka Polaka została uznana za niebyłą.

    Po dwóch rundach Piotr Bagiński przekazał sędziemu ringowemu błędną kartkę z wynikami. Sędziowie punktowali bowiem na remis (kolejno 10:9, 10:10, 9:10), po którym powinna być zarządzona dogrywka. Ponieważ w wyniku błędu dwukrotnie zwycięstwo przyznano Pudzianowskiemu, sędzia wskazał na jego wygraną, co spowodowało wściekłość jego rywala. Na poniedziałkowej konferencji prasowej organizatorzy przyznali się do pomyłki.

    W wyniku błędu walka Polaka z Thomsonem musiała zostać uznana jako niebyła, a jej wynik wykreślony z wszelkich tabel.




Źródło: http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/walka-mariusza-pudzianowskiego-uznana-za-niewazna,1,4935519,wiadomosc.html

Da...........ki

2011-11-29, 00:23
@pepik29
naprawde wiezysz w to ze ktos to przeczytal :lol: ?

ĸuń

2011-11-29, 00:39
Jeszcze jeden mały smaczek z tej walki po wywiadzie z Thompsonem:

Cytat:

Gdy zaczął się pocić, stał się bardzo śliski, jakby naoliwiony, nie mogłem w to uwierzyć. Gdy w drugiej rundzie chciałem go obalić, po prostu mi się wyślizgnął. Myślę, że przed walką kąpał się w oleju. Myślę, że był pokryty olejem, gdy byłem w pozycji bocznej nie mogłem za bardzo się ruszać, bo bym się z niego ześlizgnął.




pepik29

2011-11-29, 07:50
@darki
raczej nie

krycha7

2011-11-29, 23:27
Ja o Pudzianie nie powiem, że jest ciota, bo wiem, że wiele pracy wkłada w MMA i nie traktuje tego jako zabawę na emeryturze, a bardzo doceniam ludzi, którzy robią w życiu coś więcej niż siedzenie przed komputerem i pisanie bzdur na Youtube czy innych portalach. Jednak że walka była na remis - koniec. Słuszne pretensje miał Thompson, a trzeba też dodać, że sam nie jest gwiazdą MMA. Przed Mariuszem jeszcze wciąż wiele pracy, by dojść do wysokiego poziomu, bo Thompson z całym szacunkiem dla niego nie jest zawodnikiem z najwyższej półki...